• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Trimeri

CK1

Član
Tu od
30 Lis 2021
Poruka
88
Ček male! Je l vaga baždarena? :ppozdrav: :unsure::hahah:

To ti je vaga za žene…pokazuje bar 5 kila manje :ROFLMAO:

Ili što bi rekao jedan moj poznanik-Kupovna vaga, uvijek mora pokazivati manje, a ima i prodajnu, ta uvijek pokazuje više 😅

Za sve nevjerne Tome, odvagnuo ponovno sa "baždarenom vagom", pa da se i ja malo nasmijem onda. :) Vaga kaže cca. 7,60 kg sa praznim spremnikom, a toliko kaže i tvornica. Znači da "ona" vaga gdje sam vagnuo ADK u postu ne laže baš puno i da se slaže sa ADK specifikacijama o težini. :ppozdrav:

AgroPower.hr
ADK AW BC430T - cca. (7,60 kg)
 

Prilozi

  • IMAG6734_1.jpg
    IMAG6734_1.jpg
    30.6 KB · Pregleda: 17

CK1

Član
Tu od
30 Lis 2021
Poruka
88
Nije ni ova baš precizna ako ćemo biti iskreni, zna varirat, ali ako se uzme u obzir nekih 300 g +/-. to je onda tu negdje i to je dovoljno za nešto odvagnut i znat približnu kilažu.

Moram priznat da me iznenadila, mislio sam da će ADK ipak vagnut više ali pokazalo se da nije, iako je nešto teži od Einhella.
 

CK1

Član
Tu od
30 Lis 2021
Poruka
88
Dali si novi rasplinjač morao podešavati ili si ga samo ugradio ?
Ipak sam morao podesit novi rasplinjač, nije motor radio kako treba. U leru se to nije osjetilo, ali pri jačem gasu mi je čudno radio, pa sam H diznu pritegnuo za 2 okretaja, smanjio mu dotok goriva i to dok je radio, jer se sad fino kroz rupu poklopca motora može podešavat u radu. Nakon toga milina, baš je fino primao gas u visokim okretajima kako spada, drugi motor nakon toga. Previše je goriva dobivao i to ga je zezalo, sad radi ko pravi cvajtakter.

Odradio je ADK i testnu košnju sa novim kineskim naramenicama i vrijede uloženo. Daju se fino podesit, pa mi je lakše radit, ujedno ovdje ne bi ni mogao Einhellov koristit jer on ima drugačiji patent, a ako kemijam onda ga spuštam, što mi nikako ne paše, pa je na kraju dobro ispalo. Odradio je bentove, nešto ravnog što je ostalo poslije kosilice i prezadovoljan, pogotovo sad nakon podešavanja rasplinjača.
 

Prilozi

  • IMAG6581_1.jpg
    IMAG6581_1.jpg
    72.1 KB · Pregleda: 10
  • IMAG6582_1.jpg
    IMAG6582_1.jpg
    26.9 KB · Pregleda: 10
  • IMAG6585_1.jpg
    IMAG6585_1.jpg
    58.4 KB · Pregleda: 10

drazenhonda

Iskusan lik
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,741
Prati potrošnju, ako ti se čini da dosta dugo možeš kosit sa jednim rezervarom možda si mu previše smanjio gorivo.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
29,760
Malo sam se igral (kad već nemam nekog iskustva) po međama oko dvora...

Onak, iz zafrkancije, u lokalnoj sam željeznariji kupil bunt flaksa, za manje od 9e...
20250823_185142.jpg

Nikad prije nisam koristil 4-stranog, pa ajd', da probam.
Oduševilo me koliko taj flaks dobro reže i ne trga se niti na slabijem kupinju. Ni jednom se nije zalijepil u glavi niti otrgel pri ušicama (namotan je direktmo z bunta, niti je bil u vodi).

Potrošil sam malo više od litre goriva (oko rezervar i pol) i samo oko 3m flaksa (obično tanjega "ispraznim" cijelu špulu... oko 8m).
Z tim sam flaksom tek osjetil kaj taj trimer more i koliko zapravo ima snage ... a nije trebal niti puni gas.
20250823_194920.jpg

Začudilo me da su ušice fajn potrošene za godinu i pol, koliko je stroj pri meni (glava je Autocut 46-2).
20250823_195248.jpg

Eto, možda ova informacija bude nekome od koristi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh