• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

Hele

Dobro znana faca
Tu od
6 Sij 2013
Poruka
1,962
Kako može rasklimani prihvat freze potrgat vratilo? Na vratilo ide kardan koji ima zglobove i izvlači se i skuplja. Kako freza onda utječe na vratilo?
Još mi je pokazao mehaničar da mi je ležaj kod izlaza vratila imao lufta pa da može bit da je to pripomoglo, da se klimalo malo plus ostali čimbenici i eto vraga.

Evo kako izgleda sredina, na jesen ide u Bjelovar:
 

Prilozi

  • Zglob.jpg
    Zglob.jpg
    43.2 KB · Pregleda: 488

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Evo par slika proljetnog oranja.
Pozdrav

attachment.php

attachment.php

attachment.php


videl se sad? :icon_confused:
 

Prilozi

  • Slika0621.jpg
    Slika0621.jpg
    61.1 KB · Pregleda: 1,122
  • Slika0622.jpg
    Slika0622.jpg
    75.9 KB · Pregleda: 1,217
  • Slika0623.jpg
    Slika0623.jpg
    82 KB · Pregleda: 2,545
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Pre par dana sam ga ,,polovio,, odnosno otvarao da preštelujem lamelu, ali ni na kraj pameti da nešto uslikam. Spominjao sam i same konstruktore, zar nisu mogli nešto iskemijati, da se može na lakši način naštelati. Puno pripreme i rasklapanja, zbog malo posla. Hauba, struja, rezervoar, cijevi ulja, sajle gasa, neznam još možda sam šta zaboravio, pa tek rasklapanje, i 5 minuta posla i sve natrag slaži ponovo. Ali uglavnom bilo je učinkovito sada kvačilo kao na malom autu, a mislio sam da to vučem do zime, ali nije išlo, morao sam žao mi mjenjača, da ga slušam kako grči.
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,380
ako ti nije teško stavi neku sliku pluga u temu o prključcima, ako ga nisi već otkačio s traktora; dobro bi mi došao obrtač. Koliko zahvata taj plug, izgleda mi skoro duplo šire nego dvobrazni....ili samo izgleda na slici
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
ovo ovih farbanja jedino ne volim što ljudi farbaju da ofarbaju.pa da bar maknu žice sajle i ostalo a ne da farbaju preko svega.dobro da nije ko jedan na njuškalu farbao preko svega i filter ulja ofarbao i sve.pumpa ofarbana, cijevi, ručica od mjerača ulja itd :icon_eyes:
 

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
sigurno su i ofarbani oni "prihvati" za mazalicu.da bih se kladit.i onda su pri tome one već i ovako sićušne rupice začepljene pa će za neko vrijeme bit ajme meni zašto mi se je to dogodilo zašto mi tu nema masti i sl priče
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Konačni izgled traktora tačno pokaže ko si je dao truda oko pripreme-pranje,čiščenje,brušenje a ko je samo pofarbo.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Koji je to model Husqvarne 359 ili?
i kako si zadovoljan s njom?

ono, cisto informativno,,,:(happy):
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Na žalost ti ne mogu odgovorit jer to nije moj traktor nit ostalo,juče sam napiso da je od forumaša iz slo.
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Izgleda da je nalegajuća površina za felnu malo starija, tj. malo izbačena vani(ta četvrtka), jer se vidi prašina naslagana između što je bila između felne i proširivača.
Unikatni proširivač...:icon_super:
 

Najnoviji postovi

Na vrh