• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

komar

Član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
132
TV 73x je imao original hidraulični volan. Ima ga moj rođak, koji ga je kupio novog davne 1984 i mislim, da je imao oznaku 731s. I njegov ima 2 hidravlična cilindra.
 

stjepko

Aktivni član
Tu od
15 Tra 2010
Poruka
225
Koji razlog za ubacivanje od nekog drugog vozila? Pozzzz.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Prije dva tedna menjo kolegi korpu,lamelu,potisni ležaj,federe nosača pot. ležaja i semering spojne.Material (sve novo) je bio oko 110eur.:icon_wink:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Govorimo o seriji 4 iili 7?
Kakva je razlika u cijeni i kvaliteti?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,059
Lamela paše od malog Zetora
Hmm, baš i neznam.
Onaj 5XX kaj sam ja mjenjal kolegi lamelu nije imal ni pribložno takvu lamelu. Na Zekanu je to sve puno veče.
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Hmm, baš i neznam.
Onaj 5XX kaj sam ja mjenjal kolegi lamelu nije imal ni pribložno takvu lamelu. Na Zekanu je to sve puno veče.


Da me ubiješ neznam koji je model,
znam da mi je h dućanu rekel da odgovara od malih dvotaktnih zetora

Od kojeg vozila pase alnaser na TV732 hvala unapred


Po iskrinom katalogu ide na Zastava kamione, nepšiše koji model
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Stigla nam zima.

picture.php


picture.php


picture.php




Nešto si krivo kopirao kad nema slika
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Neka snijega, nije zima ako nema snijega. Bitno da si očistio do šupe s drvima, a šupa puna, tako da neće biti problema.:icon_thumright:
 

deva

Član
Tu od
7 Tra 2009
Poruka
140
Ovo je sitnica čišćenja kod susjede, spalio je u dva dana 12 litara plavog na čišćenje.
 

daus

Novi član
Tu od
23 Velj 2014
Poruka
18
Neka snijega, nije zima ako nema snijega.:icon_thumright:

Slažem se. Bolje da pada sada nego u augustu (kolovozu). Ko bi ga čistio po onakvoj vrelini?:icon_eyes:
 

tv730

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
30
Cao narode.Zna li neko broj semeringa koji se nalazi napred tj.iza remenice koja pokrece ventilator.Malo mi tu pusta ulje.Dali je neko vec to mijenjao i ako jeste jeli zaje..no ili jednostavno,hocu reci moze li se zamjeniti u kucnoj varijanti.Trazio sam svuda katalog za motorLDA672 ali nigdje nista ,samo katalog traktora bez motora.
 
Na vrh