• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 700

bodul20

Član
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
188
imaš tu na forumu radionički priručnik i u njemu ti je objašnjen cijeli traktor pa i motor
 

tv730

Član
Tu od
22 Ruj 2011
Poruka
30
imam ja radionicki prirucnik ali mi treba broj semeringa posto je traktor kod starog na selu pa sam mislio kupiti ga i odmah ugraditi kad odem kuci.Ovako moram otici te rastaviti traktor ,a onda kad vidim koji semering opet ici da ga trazim pa opet nazad i j... ga.

saznao sam.
Hvala svima, posebno edisokolu.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

NENAD98

Novi član
Tu od
26 Sij 2015
Poruka
4
Po iskrinom katalogu ide na Zastava kamione, nepšiše koji model[/QUOTE]

A na koje zastavine kamione
 

dragon730

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
Imam ugradjen servo volan pa mi je na tom mjestu servo pumpa.ma vidio sam ja to jednom kada sam mjenjao semering na radilici ali zaboravio kako izgleda namotaji su isti ali ono kućište mi je sumljivo jer čovjek kaže da je to od traktora paskvali ali je dinamo od dukatija a ti su se ugradjivali na seriju 700 muči me to aluminisko kućište ali ako edo kaže da paše onda nemam razloga sumljati.
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Evo slika, za ugraditi, pumpa od M 190, a imaš mjesto za alternator.
attachment_php_attachmentid_2094_d_1324325207.jpg
[/url]
upload img[/IMG]
 

dragon730

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
Moja je od M 123 i ja sam gledao i studirao kako da stavim na to mjesto ali mislim da za ovu od 123 nema dovoljno mjesta.
Dali se kod tvog tome dešava da ponekad kod pokretanja automat nemože da uzubi udara u zupčanik zamašnjaka ali neće da uzubi .primjetio sam da se to dešava kada se traktor ugasi u brzini kada se ugasi kada je u leru to se rjtko desi.kada se to desi moram okrenuti remenicu da pomaknem zamašnjak jer u protivnim neće da uzubi imam jak akumulator nov od 100 ampera mislim da je to zbog te servo pumpe .Ima li tko kakvo rješenje.
 
Posljednje uređivanje:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
:icon_scratch:Kod mene je bilo tako nešto, kad sam rasklopio anlaser-puko vrh osovine rotora.
Dobri ovi alternatori (orginal) za TV:icon_wink:
22271761.jpg


22271762.jpg


22271763.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Tu pumpu od M 123 sigurno nemožeš smjestiti tu kao na slici. A što se tiče tog problema kod startovanja motora, neznam u čemu je problem. Mislim da ti to nije zbog pumpe, prije je nešto do alnasera, kao što kaže kolega ssucur. SSucur ovo je neki alternator od suzuki swift ili nešto slično?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Od nekog kosookog jest, bemliga.
Anlaser sređen, elektrika na novo komplet-sutra koja slikica.:mur::icon_razz:
22275750.jpg
 

tomotraktor

Aktivni član
Tu od
16 Pro 2012
Poruka
412
Jesi ga smjestio, :(handshake):kao da je namjenski pravljen za ugradnju na TV.:(clap)::(clap):
 

dragon730

Član
Tu od
12 Sij 2014
Poruka
81
:icon_scratch:Kod mene je bilo tako nešto, kad sam rasklopio anlaser-puko vrh osovine rotora.

Kod mene ubacuje i okreće ali udara u zamašnjak i to samo ako se ugasi u brzini ako ga ugasim u leru to se ne dešava kao da ga tada ništa ne uštopa i ostane upravo u pravom položaju da alnaser može uzubiti.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
I kod mene je uzubljivo sa dodatnim klikom, ovdje je puko na utoru.
22276424.jpg

Zamjena rotora ležaji piksne četkice-nikad ovako nije palio kao sad.
 

ferdo1

Član
Tu od
30 Sij 2011
Poruka
46
Dobri ovi alternatori (orginal) za TV:icon_wink:

22271763.jpg

Ovakvih alternator ima i u suzuki Swift-u, Samurai-u i u Vitari; firme Denso. Isto veliki ali kopija firme Denso, su u Suzuki Maruti i Alto.

Dugo sam tražio ovaj alternator, a onda odjednom dobio Denso u nekoj Vitari i još jednu indijsku kopiju u starom razhodovanom Marutiju.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,034
Bio je frend kod mene po drva...njegova mašina
 

Prilozi

  • IMG_2287.jpg
    IMG_2287.jpg
    81.5 KB · Pregleda: 277
  • IMG_2288.jpg
    IMG_2288.jpg
    81.7 KB · Pregleda: 233

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Cini se da ga drzi vredu,,,



Zapravo lijepo mi je vidjeti da se netko sa postovanjem odnosi prema strojevima i prikljuccima,,,
 

Najnoviji postovi

Na vrh