• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Tv serije 800

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,185
Ovaj hidraulicni volan planirate na 826?
Da li to original planirate ili neku preradu doradu ???
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,331
Da za tv al možda prije još na ursusa, nisam još načisto da li bi uopće kad ga malo koristimo ali imam doma glavu od mercedesa pa bi vjerojatno kemijao s njom i još jednu pumpu. Jer mi se ovo čini ko dosta skupa investicija. Jedino ak bi uletila negdje za male novce orginalna instalacija al to sumnjam.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ja traktor bez serva vise nebi kupovao, ubiti servo je i presudio da kupim tv inace nisam ljubitelj tv al za male pare dobar traktor od prvoga gazde kod istoga mehanicara odrzavan tako da znam sve o njemu, nikad nista osim izmjene ulja i jedna od rijetkih slavija da dobro radi,barem u mom kraju...inače servo više nije skup za vinkoviće vidio sam oglas na fejsu za 3300 dobiješ sve spojeno sa crijevima i svime samo moraš montirat sam....razmisljam da se i na 822 stavi servo to je odmah drugi traktor
 

Zak

Novi član
Tu od
2 Tra 2021
Poruka
23
Pozz ljudi, imam tv 821 i kad idem u strani drugom samo odjednom naglo trzne, sta je tu oslo pa da zamijenim
 

reider

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2012
Poruka
839
Krompi, dal se za ovakve TV-je još dobidu maske il bilo kakav lim?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,886
Agro-Dom i Agroizbira Prosen moguće da imaju u ponudi prednju masku, za ostale firme stvarno neznam.
Ja sam baš gledao za TV 419, hauba i blatobrani, iako su na mojem traktoru sasvim u redu, malo me interesiralo ako se gdje može naručiti, ali mislim da se to više ne proizvodi i jako je teško doći do dijelova, tu i tamo ako naletiš na kakav oglas NJUŠKALO itd. Ti nekakvi standardni dijelovi se još proizvode u trgovinama, ali je sama kvaliteta materijala daleko slabija.

 
Posljednje uređivanje:

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,828
......... Jer mi se ovo čini ko dosta skupa investicija. Jedino ak bi uletila negdje za male novce orginalna instalacija al to sumnjam.
Nova hidraulika za volan 445 košta oko 500€. Masiva Bjelovar
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Vidio sam.da ima u prodaju tj bilo je u prodaju za 400kn ali on imas masku sa farovoma samo su pukli nosači tako da cu pokusat nju vratit na mjesto, moram ručku od zmigavaca kupit novu i sjedalo sve skupa sam gledoo cca 100e
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Jučer je krš trans kreno prema kući za uređivanje, al dobro si stoje :LOL:
20211021_130223.jpg
Dve desetke i 5 sedamnajstica i cijela hauba dole :oops:
20211021_175438.jpg
A ja sam očekivo da je motor crne boje, koliko znam slavije su bile crne kad tamo krenem skidat blato a ono se sijaji, to blato je sačuvalo boju na šasiji doslovno je nova nema ni ruzine osim na zadnjem dijelu...
20211021_184813.jpg
 

Zak

Novi član
Tu od
2 Tra 2021
Poruka
23
Ljudi pomagajte, zasto mi na tv 821 kad palim traktor pregrijava minus klema? Izolirali smo ja i stari kabal ali opet kad pali pregrijava se i krece da dimi
 

sttipa

Iskusan lik
Tu od
6 Tra 2013
Poruka
2,185
Izmjeni tu klemu i taj komadic kabla...ocisti spojeve i pritegni sve kako treba...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,899
Skini klemu s kabla i ocisti kabel i klemu i dosjed na bateriji.
Isto tak s druge strane kabla odšarafi stopicu s mase traktora i očisti dosjed pa stegni nazad.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,031
Ae a nesto mi nece krenut smjesta ja ga bacim u brzinu al on vrti u prazno :hahah:
A drugi tjedan bi moro bit složen...sutra cu završit sve i pripremit za farbanje šasiju,sklopit nazad sve na motor i ruke od hidraulike razradit i pobrusit i one su najviše dobile ruzinu, do kraj tjedna bi moro pred birc da ga ljudi vide kakav je sad 😎
 

Najnoviji postovi

Na vrh