• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-335 MALI

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Ja mislim da on tebi ne povuče zrak nego ostane bez nafte.
Uzrok je najvjerojatnije kaj ti je negdje smanjen protok goriva. Stavi novi filter goriva i očisti pipu na rezervaru.
 

Igor8

Novi član
Tu od
16 Lip 2020
Poruka
18
Zahvaljujem na brzom odgovoru !
Filtere sam oba relativno skoro zamenio, ali se i dalje isto dešavalo.
Pod "pipa na rezervoaru" ste verovatno mislili na onu malu slavinu na rezervoaru ?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
A da, ovisno iz kog dijela svijeta si pa ko kak gdje zove taj ventil.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Obavezno onu čašicu i sito provjeriti na ac pumpi, da se nije zapunilo sito pa nema protoka nafte
 

Igor8

Novi član
Tu od
16 Lip 2020
Poruka
18
Hvala vam svima na savetima !
Videću da to detaljno pretresem ovih dana čim budem našao malo slobodnog vremena, pa javljam rezultate
 

swand

Član
Tu od
2 Lis 2018
Poruka
74
Znam za to, ali nekak mi neugodno pitat što i kako to odraditi, i da li ima s kojeg auta da najbolje paše. I tu se još radi o navodno rezanju stupa volana a ne volim raditi ništa što se ne može poništiti. Probao sam guglat i na poljskom o toj temi ali bez uspješno... Ovo sa ovog videa u printscrenu mi se čini ok...

pitaj ako te nešto zanima, drage ću volje pomoći.
Ja sam se napatio dok nisam složio taj servo. sad jednom rukom držim pivo u ruci a s drugom vozim :) po potrebi ga isključim na gumb pa je volan "tvornički"
servo sam platio 300 kn ako se ne varam, od Renaulta Megana je.
Moras rezati stup volana i osovinu, ali to kupiš na njuški za 100 kn pa si original svoj ostaviš.
Tokar će odraditi posao za 200-300 kn.
meni je bilo najbitnije da polužje ne moram rezati/prepravljati, sve je original izvana tako da nema problema na tehničkom.

 

Prilozi

  • IMG_20190309_173300.jpg
    IMG_20190309_173300.jpg
    46.8 KB · Pregleda: 38

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Servo pojačalo je iznad originalne glave. Teoretski ide na svako vozilo.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Swand, jel bi se mogli čuti preko Vibera ili FB-a? Ako može pošalji kontakt privatnom porukom.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Ima li tko od forumaša na malom ursusu ugrađen prvi pogon? Meni radi probleme ukapčanje i ni sam nisam još načisto da li da se upuštam u to.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Jocc, taj traktor ne buš mogel registrirati. U najmanju ruku zato jer ne postoji u originalu takav traktor.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Jocc, taj traktor ne buš mogel registrirati. U najmanju ruku zato jer ne postoji u originalu takav traktor.
Zakaj ne, kak je tvoj sused registriral onu svoju samogradnju? I to u "ono" vrijeme.
Još su ga pitali jel hoče da bude traktor ili auto.... samo treba atestu pravilno pristupiti ;)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Davno je to bilo...dok je Bog po zemlji hodal :)
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Nije regan a i mislim da kod mene ne bude, ima par imt kod nas takvih sa dodanim prednjim pogonom i svi su regani, doduše regani su već jedno duže vrijeme pa ih valjda sad nitko ne pita. Plan je bio prednji pogon, kabina, ljepo lakiranje odraditi da bude sve isto i onda možda ako bi jednom probao regati. Ali sad je najveći problem ukapčalica, mislio sam ju sam raditi ali nemam strojeve za obradu, lokalnim meštrima se baš i ne dela a na poslu to ne stignemo odraditi. Ipak treba malo to i izračunati da paše.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Taj čovjek je udaljen od mene oko 7 km i znam za njega. Baš zato mi je on zadnja opcija
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,630
Pa kupi od njega onda izvod pogona, a ostalo napravi sam.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,335
Budem ga pital ako je za takvu kombinaciju, jer prednji most sam već trebal dopeljati al sam za sad još u nedoumici. Realno to i vrijedi te novce koje traži, da traktor vrijedi više uopće se ne bih predomišljao al je ovo cifra koliko i on vrijedi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh