• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Danas se ursula opet pokazal kao zver od traktora, baš bio kod ujaka po neka drva krenem iz dvorišta i vidim nekih 100m dalje stoji vozač sa kamionom šumarom i maše. Reko štaje i veli on nešt je udarilo u mašini, izgasil sam ga trebalo bi ga potegnut natrag u dvorište, niti 5-6 skapčil ga sa lancem na gonju kuku, 3brza i gas sa njim natrag u dvorište, malo je poskočil na mesti ali je povukel po slinavom asvaltu punome pilovine, blata i kore stime da je još i nježna uzbrdica.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Mojem medi bilo malo zima...
 

Prilozi

  • CAM00138.jpg
    CAM00138.jpg
    52 KB · Pregleda: 124
  • CAM00139.jpg
    CAM00139.jpg
    50.9 KB · Pregleda: 126

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
I moj bil vrijedan donesel dvije rolo bale i izgubil kratko svjetlo (najvjerojatnije osigurać ) .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Problem riješen oksidirala klema na žici kod osigurača . Kak se traktor do sad pokazal više nego dobar dobil je novu bravu, novu kutiju osigurača sa osiguračima,nove kleme (stopice) , nove sijalice i rabljene nosače sijalica (grla sa tri žice) od starog auta jer su te još zadržale kvalitetu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
He he ako nebu dobar nebudem mu rekel nego dopeljal do njega na šarafanje on to voli šarafati Usrane :(giggle): Samo kaj kod njega Usrani dolaze sa lancima napred kak su kod mene nekad novi IMT-jci:icon_weed::icon_weed:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,121
Uh što se Željac bacil u trošak:icon_pidu:

Bogme je. Nije pivendaru donesel ali je božičnicu dal.

Znači đekovi su pasali ( a kak nebi kad su izuzeti sa VW koncerna).
Nadam se da sam ti odrezal dost dugačke žice.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,121
MTD-ac, kaj misliš da bi ja poklonil nekome nekaj kaj mislim da nije kvalitetno a da ga nebi upozoril na to?
Ovo je stara garda :icon_wink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
mtd ak je W Germani onda je jako staro i jako kvalitetno nema više nekaj takvog .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Davnih dana sam pital u vezi indikatora ulja pa pošto smo navodno do tri kralja doma budem se malo bacil na ursulu. Imam ovu kombinaciju od neke lade
23a570ee2e475ae064a36e0ace014cb1.jpg

sad bi trebalo na ovaj davač doradit reducir vijak sa m10x1 na mislim m12x1.25 i to nije neki problem ali me muči da bu došlo to sve zajedno previše van pa da negdje u radu ne otrgnem proć. Jel bi taj sat možda dobro radil na ursusov indikator ako bi se samo na njega spojilo, mada sumnjam jer mu je radni tlak od 0,6-1,0 bar. Slušam savjete.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Ursusov indikator ako se ne varam ima samo 1i0 za lampicu a ovaj ima promjenjivi otpor za kazaljku.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Ursusov indikator ako se ne varam ima samo 1i0 za lampicu a ovaj ima promjenjivi otpor za kazaljku.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk

Da on radi na kuglicu, a ovaj od lade radi na principu bimetala, čul sam se sa Željkom oko toga. Budem nešt iskemijal!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Evo i moj Usrani ima prvi kvar prazna prednja lijeva guma utekao mi ljetni zrak .:icon_scratch:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Imam jedno pitanje! Na koju boju pošpricat kabinu?
fa8e031d08b79da52c12caa424ca89b0.jpg

Ovakav je traktor pa se dvoumim kakvu ubaciti a da ne ispadne ko cirkus na 4 kotača?
 

Najnoviji postovi

Na vrh