• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Pa tak sam si i mislil jer sam videl u selu do mene istog takvog i kabina cjela plava tak kaj je za oči peklo, a videl sam da stavljaju i sivu ali su boje pleha više tamno žute, ne tak svijetlo žute ko moja. Krov standardno u bijelo?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Naravno. Krov čim svjetliji, da ne "grize" po suncu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,576
Ako Bog da da nekada farbanje mojeg Didice dođe na red, definitivno sam se odlučio na ovu kombinaciju boja. Jedina nedoumica mi je kabina... upariti sa haubom, ili u crno? Da čujem vaše mišljenje?

ursus-c-360-03.jpg
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
Definitivno upariti sa haubom,a krov standardno u bijelu zbog sunca.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Izvini Marko malo sam zauzet poslom pa nestignem. Evo obečane slike, 1: kučište, 2: zupčanici i ležajevi s podlogama, 3: poklopac pumpe s pohabanim gumicama.

Zapamti red skidanja ili slikaj, kad je sklopiš mora se dat rukom okrenut malo teže ali "mekano"... Kod sklapanja ležaja stavi masti na nutarnje kučište ležaja i poslaži valjčiće pa postavi zupčanike, zatim namastiš vanjska kučišta poslažeš valjčiče i natakneš na zupčanike. Malo je zaj..ancija za poslagat al ide... Ako te što zanima pitaj kad uhvatim vremena odgovorim.
 

Prilozi

  • DSC_0365.jpg
    DSC_0365.jpg
    39.3 KB · Pregleda: 74
  • DSC_0368.jpg
    DSC_0368.jpg
    53.4 KB · Pregleda: 65
  • 1419966507490.jpg
    1419966507490.jpg
    6.5 KB · Pregleda: 71

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Neznam kak izgleda kabina, ali ako se malo krova vidi ja bi okvir kabine u crnu, a krov u žutu.
Ako cjelog farbaš onda imam viziju sasvim nekaj drugačije kaj bi se meni dopadalo.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Farbani je bil kompletni pred cca 4g, tak da bu sam kabina dobila boju jer je od imt-a pa je crvena, a krov je onaj niski, vide se samo rubovi.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na mojem Usranu riješena prednja guma (zakrpana) i usput dobio nove ležajeve na rukavcu . Mislil sem podmazati stare kad već nema kotača ali ovak sem manje zamazal ruke skoro ih nisem ni trebal prati .:icon_idea:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,572
Na mojem Usranu riješena prednja guma (zakrpana) i usput dobio nove ležajeve na rukavcu . Mislil sem podmazati stare kad već nema kotača ali ovak sem manje zamazal ruke skoro ih nisem ni trebal prati .:icon_idea:

Željac ti dok nemaš posla ti si ga sam zmisliš:(party):.Za te ležaje bolje da smo popili pivu:drink:.
I uz put da pitam jel sad konačno hidraulik na ZETORU drži kao i na URSUSU:confused:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Drže isto oba Zetora i Usrani ne popopuštaju jedino IMT ne drži no on ipak ne spada u tu kategoriju .:x:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,604
Na mojem Usranu riješena prednja guma (zakrpana) i usput dobio nove ležajeve na rukavcu . Mislil sem podmazati stare kad već nema kotača ali ovak sem manje zamazal ruke skoro ih nisem ni trebal prati .:icon_idea:

I koliko dođu ležajevi na rukavcu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,061
Na mojem Usranu riješena prednja guma (zakrpana) i usput dobio nove ležajeve na rukavcu . Mislil sem podmazati stare kad već nema kotača ali ovak sem manje zamazal ruke skoro ih nisem ni trebal prati .:icon_idea:
A jadan ti.
Sigurno ti je u toj priči bilo naj teže nekoliko puta u grad skočiti.
Drže isto oba Zetora i Usrani ne popopuštaju jedino IMT ne drži no on ipak ne spada u tu kategoriju .:x:
Samo ga fali, tak je bilo i prošli put, kad se ugrijo odmah je i propustio pa uhvatio drugu kategoriju :icon_rofl:



@ MTD, ja mislim da jeftija izvedba nije skuplja od 20 kuna par, ako ne i manje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh