• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Mislim da je malo bolje...

Eh ovako, zamijenio mjesta prvoj i četvrtoj dizni. Lajtung od četvrte zagrizo u koso i nije davo naftu. Sad radi na prvom klipu dobro.
Sada četvrta dizna (nekad prva) još ima iskre ali vjerujem da je to garež, sutra kad sklopim ostalo budem ga malo zagrio da to izgori i izbaca van. Javim rezultate...
Mišljenja bih volio čut....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Mišljenja bih volio čut....
Pes je promukel bogec od lajanja nebi li ga ugasil, valjda ga više nije mogel slušati 🤭

Inače motor mi se čini da radi solidno. Buš videl kad stavis auspuh.
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Hehe i pesu je dost, već par dana palim besnu makinu. Taman se on smiri i zaspi ispod kad ja rožnem ajkulu....
Je budem čuo sutra...
 

gorangaso

Novi član
Tu od
9 Stu 2019
Poruka
2
pozdrav imamo ursusa 355 i na ladno pali ali nakon nekog vrmena kada se ugrije i ugasi se nemoze vise anlaser da okrene tj okrece ali tesko nemoze upalit nizbrdo na guranac upali a nakon sat vremena oranja sam se ugasi i moramo cekat da se ohladi onda upali bez problema ako neko mozda zna sta bi mu bilo
 

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Boš pumpa,kad neće da upali probaj poli pumpu flašom hladne vode pa probaj
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

LAKI

  
Tu od
13 Velj 2019
Poruka
1,120
Naravno ali ne znam koliko bi ti se isplatilo jer bi te to kostalo skoro kao nova pumps jer pretpostavljam da je otisao rotor
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Takve simptome sam vidio na traktorima kojima je nažalost potrebna generalka, mozda se varam.
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,701
Kad na hladno neće da pali, onda je generalka.
U ovom slučaju na hladno pali, a kad je topal (vruč) neče da pali.
 

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,431
Ursus 355 ima linijsku pvp i nema nikakav rotor već klipne elemente za ubrizgavanje goriva i nikakvo hlađenje istih ne bi pomoglo kod palenja.Uzrok treba tražiti ili u anlaseru ili u ostalim sklopovima motora.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Čim on u radu sam stane, zacvika motor da se neda okrenuti, tu nema pomoči bez rastavljanja motora.
Ili ga muči hlađenje ili podmazivanje.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Ovom je bio deformiran blok od pregrijavanja cviko je stalno.
Slože motor okrene par puta i onda nikako.
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Materijali se pri grijanju šire to je jasno i eto tebi odgovora,znaci obustavljaj rad dok radilica nije u 2-3 djela.
Za pocetak karter dolje pa malo se naviri sta ima u njemu a garant ima strugotina.
I onda fino polako dalje vjerovatno sve van dok nenadjes gdje riba.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Prije par dana pilio drva na cirkular i kad ugasi kardan nešta lupa ali nisam siguran jel u getribi ili u mjenjaču. Na koliko dijelova bi to čudo trebalo rastaviti za popravak ? Lupka to već duže pogotovo pod strižnom kosom kad mu dođe da radi kao bez opterećenja.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Što nebi dolje ko na malom bio na getribi s desne strane na pločici
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Nisam razumio, lupka li samo sa ugašenim kardanom, ili u obadva slučaja?
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Kad ugasim kardan nakon rada pa dok se još vrti. Kardan nema protočnu sklopku pa dok se vrti kardan do tada i lupka
 

Najnoviji postovi

Na vrh