• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-355 VELIKI

  • Temu pokrenuo passat003
  • Datum prvog posta

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,575
mislim da sam vidio takav sistem na starom zekanu dvajstpetaku....:icon_scratch:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
koliko košta takav razvodnik?

Neznam koliko košta ali odlićno funkcionira trebaš samo jedan gl , cilindar mana kad kočiš jednu stranu moraš okreteti ručicu u tu stranu 2511 ima to od 1971 godine i još radi :Kiss:
 

beljac

Član
Tu od
11 Ožu 2011
Poruka
31
Zeljko kz jeste upravo sam na gumice mislio kod mene u nisu nema, trgovci kazu da nikada delove za to nisu imali.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Zeljko kz jeste upravo sam na gumice mislio kod mene u nisu nema, trgovci kazu da nikada delove za to nisu imali.

Ja sam na par km od firme koja ima sve za zetore ali kako tebi poslat ???
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Ima gumica, osovinica novo, a našel bi se i rabljeni razdjelnik
 

goran c-360

Član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
44
pomagajte ljudi.........

Točno tak a rasporednik može reparirat hidrauličar .

pisao sam več o mom problemu s kočnicama na ursusu al mi nitko nije rekao šta da napravim pa ako tko zna nek mi kaže molim vas:mad::
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Točno tak a rasporednik može reparirat hidrauličar .

Hidrauličar :icon_eek:
Ja znam da ti znaš da je tu dovoljna volja, dva O-ringa i eventualno tokarska ispomoč, ako nema drugog izbora.
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
pisao sam več o mom problemu s kočnicama na ursusu al mi nitko nije rekao šta da napravim pa ako tko zna nek mi kaže molim vas:mad::
jel imas kakvo stelovanje na stanglici koja gura klip u klavnom kocionom za levu pedalu. probaj rukom da stiskas pedalu polako pa da vidis koliko je veliki luft izmedju stanglice [osovinice] do klipa. kad je pustena pedala mora biti 2-3 mm. ne vise. sto rekli tik uz klip koji gura a nesme da nema lufta , posteluj to ako ima na stanglici stelovanje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
pisao sam več o mom problemu s kočnicama na ursusu al mi nitko nije rekao šta da napravim pa ako tko zna nek mi kaže molim vas:mad::
Tam si rekel da imaš oba cilindra kratka, a u našem privatnom razgovoru si spominjal jedan dugački :icon_scratch::icon_scratch:
Rekel si da si pedale poravnaval štelanjem na osovinicama, a meni si rekel da imaš mrtvog hoda :icon_scratch::icon_scratch:
Jel ti uopče znaš kaj je mrtvi hod?
Ajde ti to poslikaj pa da vidimo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Hidrauličar :icon_eek:
Ja znam da ti znaš da je tu dovoljna volja, dva O-ringa i eventualno tokarska ispomoč, ako nema drugog izbora.

Mislio sam na majstora koji reparira celindere i dr od hidraulike znaći ako ne pomaže nova osovina zezaš ti ?:drink:
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ako mogu zašto ne? :icon_thumright:

Mogao bi pomoći brončani T komad sa kuglicom i magnetom korišteno kod transportera Muhaničar zna kak to radi a jako je jednostavan i neme nikakvog održavanja :(y):
 

Najnoviji postovi

Na vrh