• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
zvao opet covjeka kaze da je c 360 i da mu na polocici pise da je 72 godiste,nema paira,genralan radjena i na motoru i na hidraulici,posto nema papira a peripetija je to registorvati,cekam da mi posalje orginalne slike od njega,
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
zvao opet covjeka kaze da je c 360 i da mu na polocici pise da je 72 godiste,nema paira,genralan radjena i na motoru i na hidraulici,posto nema papira a peripetija je to registorvati,cekam da mi posalje orginalne slike od njega,

ima pločicu na njoj piše sve:!:
može bit c-350 i na pločici mu piše tip motora S-4001
a c-355 ima oznaku motora S-4002:!:
po tome ga budeš rezlikoval a ujak ima c-355 prelaznu liniju na c-360 1979. godina indentični c-360 sam kaj piše C-355:!:
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
hvala na odgovru,al odusto sam od doticnog trakjtora i zamjene,nema papira i tesko skoro nemoguce ga registrovat,meni nije frka da ga vozim bez papira ali zbog straog mi je pa onda nistaa
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Dali ima neko knjigu ili upustvo za 355 da stavi link.

vidi pod temom ursus mislim da je muhanicar poslao to tu nigdje ja sam skidao sebi sad neznam tocno pod kojom je temom!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:
P

pobjednik

Guest
ventili

pozdrav prijatelji; nov sam na vašem forumu pa me zanimaju neke stvari koje nisam mogao nigdje pronaći. imam Ursusa c-360 a snjim i dosta problema koje sam sad nekako uspio rijšit ali ostao mi je još jedan zna li netko na koliko se na njima štelaju ventili,ja sam to sad napravio U-0,20 I- 0,30 ali mislim da nešto i nije dobro pošto sam mjenjao siceve na glavama i sad kad mi se traktor jaće zagrije npr. u oranju dosta se ćuju ventili i počinje gubit na snazi
Svaki savjet mi je dobro došao Hvala.:scratch:scratch:scratchhttp://poljoprivredni-forum.com/images/smilies/icon_scratch.gif
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Tema nije odgovarajuča, al ajd za prvi put ......

ventile si dobro poštelal (ako jesi). Mislim zazor je u redu.
A o ostalom tam gde je mjesto tome.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Muhanicar, tesko nama bez tebe a tebi jos teze z nama!:) Daj mi molim te reci dali stvarno moram restepsti pol 355-ice kaj zamenim ferode na rucni ili postoji neka mala tajna velikih majstora! daj mi lupi sliku de kaj moram spokapciti jer ovaj moj nema nist od ferodi i rucne, se ide gore novo, rucka, šipke i ferode! zahvaljujem unaprijed!
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Muhanicar, tesko nama bez tebe a tebi jos teze z nama!:) Daj mi molim te reci dali stvarno moram restepsti pol 355-ice kaj zamenim ferode na rucni ili postoji neka mala tajna velikih majstora! daj mi lupi sliku de kaj moram spokapciti jer ovaj moj nema nist od ferodi i rucne, se ide gore novo, rucka, šipke i ferode! zahvaljujem unaprijed!

Tačno je.Lijeva i desna truba(čizma)ili kako ih ko već zove moraju van.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Muhanicar, tesko nama bez tebe a tebi jos teze z nama!:) Daj mi molim te reci dali stvarno moram restepsti pol 355-ice kaj zamenim ferode na rucni ili postoji neka mala tajna velikih majstora! daj mi lupi sliku de kaj moram spokapciti jer ovaj moj nema nist od ferodi i rucne, se ide gore novo, rucka, šipke i ferode! zahvaljujem unaprijed!
Daju se obloge ručne zamijeniti izvana, ali ponekad mislim da si puno prije gotov ako skineš reduktor dole, naročito ako to nisi nikad delal.
Pošto veliš da treba ugraditi šipke i ferode (jer ih uopče nema) onda moraš reduktore skidati da bi pokopčal šipke, a sigurno onda nema ni bolcniča na pojasu ručne ......

Uglavnom raspustiš ručnu (tam gde se štela, one dvije kontra matice ključ 19) i izvadiš obadvije matice van. Zatim skineš onu cijevčicu na koju je zakopčana opruga. Pazi da ti to sve skupa ne opadne unutra.
Nakon toga napadaš ova 4 šarafa (ključ 17) i izvadiš ovaj poklopac na kojeg je zakopčan pojas ručne. Kad to izvadiš izvučeš pojas van.


Uploaded with ImageShack.us

Sastavljaš obrnutim redosljedom. Kad izgubiš živce skidaš reduktor dole i olakšaš si postupak.
Ne zaboravi podmazati malo bolcniče.
Evo ti slika iznutra pa ti možda malo olakša kod sastavljanja.



Uploaded with ImageShack.us
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
T si strasan, imas ti nekaj kaj nemas za objasniti i slikovno pokazati!? Jos bu te netko pital kak na svemirskome brodu promeniti usisnu gefufnu na cemberlajzlinu a ti bus mu dal knjigu uputstva za enterprajs!:):):) Hvala na objasnjenju!
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Znal sam da Haynes ima priručnike za sve, al ovo..:lol::lol::prayer:, hmm...koliko sranica negdje ima..?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Čuj, kad je već bil u ovoj fazi, kaj mu nisi i šperu zamijenil. Ili se ovak puno mekše uključuje :finga:
Kao što vidiš i sam tu ni špere nema jer ju je več neko odavno izvadil, diferencijal vidiš na kaj liči, a sve zajedno samo pokazuje kakav mu je gazda. Inače jedan fini gospodin, poduzetnik .......... Nesmem dalje da ga ne prepoznaš
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ma nemrem ga prepoznati ni u ludilu.
Neznam kak samo takav uči decu voziti.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Ma nemrem ga prepoznati ni u ludilu.
Neznam kak samo takav uči decu voziti.
Kolko čujem i to se bliži kraju
A dužan mi je :madmana:
 

Najnoviji postovi

Na vrh