• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Mene su učili da motorno vozilo u 99% slučajeva ide prema napred.
Valjda su mu zato i nametali toike brzine za napred, a za nazad samo jednu :scratch
Pa zato ja tak i gledam sa sjedala na traktoru ;)

ma zbunilo me to zato sta sam cuo da moraju biti prema van )( a ti kazes prema nutra () zato ok znaci prednji dio 2 cm prema unutra ok .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
ma zbunilo me to zato sta sam cuo da moraju biti prema van )( a ti kazes prema nutra () zato ok znaci prednji dio 2 cm prema unutra ok .
Ja sam tebi čini mi se poslal ono uputstvo za 360 :scratch
Neda ti se čitati, ha?
Evo pa da ne tražiš točni podaci u milimetar, a ti računaj (ako hočeš) ;)

111nzg.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ja sam tebi čini mi se poslal ono uputstvo za 360 :scratch
Neda ti se čitati, ha?
Evo pa da ne tražiš točni podaci u milimetar, a ti računaj (ako hočeš) ;)

111nzg.jpg

e jesi jesi pa sta me nisi podsjetio da tamo pogledam nego si se isao zaebavat sa slikom ajd necu vise govorit hvala stiscem one zvjezdice ali nece vise hehehe
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zanima me......kakav je ursus c360 traktor.......godina 1990 i neka.....sa kabinom......ili je bolji IMT ili neki drugi, u tom rangu snage i cjene.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
zanima me......kakav je ursus c360 traktor.......godina 1990 i neka.....sa kabinom......ili je bolji IMT ili neki drugi, u tom rangu snage i cjene.....
Usporedba Ursus - Imt :scratch
A ne, ne. Ipak neču o tome
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
zanima me,jel valja taj traktor, i slabe točke......netreba usporedba s imt.....ili recimo, usporedba s rusom, t40 ili t52....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
zanima me,jel valja taj traktor, i slabe točke......netreba usporedba s imt.....ili recimo, usporedba s rusom, t40 ili t52....
Slaba točka Ursusa je cijeli traktor od prvog do zadnjeg klina.
A u usporedbu sa navedenom gospodom se također nebi htel mešati :?
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
iskreno dugo godina sam radio i radim još sa ursusom 355 to je kao i 360 samo stariji i mogu samo reći sve najbolje o njemu ali vjerovatno sve ovisi o svakom pojedinačno jer može i najnoviji iz tvornice izići sa nekom greškom a kad se na vraga namjeriš najbolje se vraga rješiti
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
iskreno dugo godina sam radio i radim još sa ursusom 355 to je kao i 360 samo stariji i mogu samo reći sve najbolje o njemu ali vjerovatno sve ovisi o svakom pojedinačno jer može i najnoviji iz tvornice izići sa nekom greškom a kad se na vraga namjeriš najbolje se vraga rješiti
Iskreno ja nikad nisam sa njim radil, ali sam dosta na njima radil, pa ja to gledam to sa malo drugačije strane ;)
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
zanima me,jel valja taj traktor, i slabe točke......netreba usporedba s imt.....ili recimo, usporedba s rusom, t40 ili t52....

za rusa ce netko drugi potvrdit kakav je ja neznam.Nemam ni ja Ursusa dugo godinu dana je kod mene ali za sada sam ok zadovoljan. Sve ovisi za sta ti treba traktor!Ovi rusi imaju prednji pogon pa su mozda kvalitetniji u sumi ...inace ursus nije los traktor ako naletis na uscuvanog.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
i tast mi ima godinama 355 ,što sve radi s njim i koliko drži do njega ja se čudim što uopće još vozi,a da nema kvarova
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
uffff nemoj bas tako prijatelju!
Pa čuj nije baš da on nevalja ništ, ali koji se stvarno naradil zaboravi.
Dijelovi novi katastrofa, sve jednogodišnje. Materijal iz kojeg je prizvod napravljen zadnji otpad, lufta posvuda itd......
Dobro može se tu neke stvari poboljšati i preurediti ugradnjom nekih Zetorovih dijelova, ali bitne stvari tj zadnji kraj ostaje Ursus večinom.
To je moj stav, a i stav večine ljudi koji koji ga imaju tu pri meni
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Pa čuj nije baš da on nevalja ništ, ali koji se stvarno naradil zaboravi.
Dijelovi novi katastrofa, sve jednogodišnje. Materijal iz kojeg je prizvod napravljen zadnji otpad, lufta posvuda itd......
Dobro može se tu neke stvari poboljšati i preurediti ugradnjom nekih Zetorovih dijelova, ali bitne stvari tj zadnji kraj ostaje Ursus večinom.
To je moj stav, a i stav večine ljudi koji koji ga imaju tu pri meni

eee moj ujak ga ima od kad ga je kupil novog taj se naradil više od nekih drugih traktora a iza njega stoji sam jedna generalka!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
eee moj ujak ga ima od kad ga je kupil novog taj se naradil više od nekih drugih traktora a iza njega stoji sam jedna generalka!
Dobro, predajem se
Ja nikad nisam videl Ursusa i nemam pojma o njemu :(
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Pa čuj nije baš da on nevalja ništ, ali koji se stvarno naradil zaboravi.
Dijelovi novi katastrofa, sve jednogodišnje. Materijal iz kojeg je prizvod napravljen zadnji otpad, lufta posvuda itd......
Dobro može se tu neke stvari poboljšati i preurediti ugradnjom nekih Zetorovih dijelova, ali bitne stvari tj zadnji kraj ostaje Ursus večinom.
To je moj stav, a i stav večine ljudi koji koji ga imaju tu pri meni[/QUOTE


moj se nije naradio puno pa je zasad dobar ne zajebava al kad pocne neznam sta ce bti al velim za mojih 7-8 hektara cist dosta dobar trektorcic...
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Dobro, predajem se
Ja nikad nisam videl Ursusa i nemam pojma o njemu :(

jooojjjjj:oops::oops::oops::oops:

gle videl sam i slike i odgovore u kojima si pomagal drugima oko ursus-a al znam kaj je s ujakovim tak daaa...
 

Najnoviji postovi

Na vrh