• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
jooojjjjj:oops::oops::oops::oops:

gle videl sam i slike i odgovore u kojima si pomagal drugima oko ursus-a al znam kaj je s ujakovim tak daaa...
Očeš da ga ja malo preslušam, pa da ti ukažem na nedostatke?
Dost bu mi pol vure pa da ujo u njega ubaci par tisučica ;)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Očeš da ga ja malo preslušam, pa da ti ukažem na nedostatke?
Dost bu mi pol vure pa da ujo u njega ubaci par tisučica ;)

my ujak ti je mehaničar zna i on dosta tog kaj mu treba nekažem da nema nedostatke trebal bi ga slagat al nema vremena slaže isto nekakvog ursus-a al neznam kojeg!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
my ujak ti je mehaničar zna i on dosta tog kaj mu treba nekažem da nema nedostatke trebal bi ga slagat al nema vremena slaže isto nekakvog ursus-a al neznam kojeg!
Šustar nikad nije imal dobre cipele, pa tak ni majstor stroj :finga:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Šustar nikad nije imal dobre cipele, pa tak ni majstor stroj :finga:

sam izreka ja ti kažem da nikad nije bil ključ na njemu što se tiće motora sam su ga kočnice i hidraulika nekaj jeba** za sve ostalo nije bilo vremena a valjda bude došel na red kad bu trebalo!:supz::gitarist:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
eee moj ujak ga ima od kad ga je kupil novog taj se naradil više od nekih drugih traktora a iza njega stoji sam jedna generalka!

sam izreka ja ti kažem da nikad nije bil ključ na njemu što se tiće motora sam su ga kočnice i hidraulika nekaj jeba** za sve ostalo nije bilo vremena a valjda bude došel na red kad bu trebalo!:supz::gitarist:
Hmmmmm :scratch

Hidraulika kočnice i spojničke osovine, o tome ja i pričam ;)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hmmmmm :scratch

Hidraulika kočnice i spojničke osovine, o tome ja i pričam ;)

na klipu od hidraulike su otišle gumice onaj jedan cilindar napred koji je spojen s papučicom od kočnica je otišel a pakne su normalna pojava i još k tome ak nisu nikad mjenjane!bdw ja idem za mehaničara u školu pa i ja dost tog več znam!:gitarist::gitarist:

spojnička nije mjenjana:!::!::!:
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
Očeš da ga ja malo preslušam, pa da ti ukažem na nedostatke?
Dost bu mi pol vure pa da ujo u njega ubaci par tisučica ;)

muhaničar dojdi ti k meni pa bume malo slušali ursusa :drinkers::drinkers::drinkers:
Pa če treba i stereo:weedman:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
na klipu od hidraulike su otišle gumice onaj jedan cilindar napred koji je spojen s papučicom od kočnica je otišel a pakne su normalna pojava i još k tome ak nisu nikad mjenjane!bdw ja idem za mehaničara u školu pa i ja dost tog več znam!:gitarist::gitarist:

spojnička nije mjenjana:!::!::!:
Samo ti završi tu školu, ali se kloni toga posla jer tu nema kruha :finga:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
muhaničar dojdi ti k meni pa bume malo slušali ursusa :drinkers::drinkers::drinkers:
Pa če treba i stereo:weedman:
Naslušal sam ga se pred jedno mjesec ili dva dok je brundal na dvoru
Ali ako baš hočeš, ja si bum i čitulju zel :rolfer:

95929073.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
nesta me zeza spera nekad ukljuci bez greske a nekad moram cimat na kvacilu kotace da potrefim da uzubi. Jel to normalna stvar ili bi to trebalo u svakom trenutku dok stojim na mjestu i prilikom pritiska spere on uzubit.Sa doljnje sam strane vidio da ima ono nesta za sarafit po onoj sipci koja ide u diferencijal sad da li se spera da malo postelat il to tak kak je dok ide?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
nesta me zeza spera nekad ukljuci bez greske a nekad moram cimat na kvacilu kotace da potrefim da uzubi. Jel to normalna stvar ili bi to trebalo u svakom trenutku dok stojim na mjestu i prilikom pritiska spere on uzubit.Sa doljnje sam strane vidio da ima ono nesta za sarafit po onoj sipci koja ide u diferencijal sad da li se spera da malo postelat il to tak kak je dok ide?
Znači šperica je sad problem.
Kad pritisneš pedalu špere ona nemože uvijek uzubiti jer ne potrefiš baš uvijek. Nekad je i zub na zub, a i sam veliš da ne uzubi. Ta riječ ti sama sve govori.

Ono nešta sa donje strane za šarafiti kaj si videl za sad ne diraj da si ne napraviš štete više nego koristi.

Prvo mi reci dali ti kad se špera uzubi kak treba, možda događa da sama iskoči ili osječaš pod nogom da pedala skakuče?
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Znači šperica je sad problem.
Kad pritisneš pedalu špere ona nemože uvijek uzubiti jer ne potrefiš baš uvijek. Nekad je i zub na zub, a i sam veliš da ne uzubi. Ta riječ ti sama sve govori.

Ono nešta sa donje strane za šarafiti kaj si videl za sad ne diraj da si ne napraviš štete više nego koristi.

Prvo mi reci dali ti kad se špera uzubi kak treba, možda događa da sama iskoči ili osječaš pod nogom da pedala skakuče?

kad uzubi spera ona drzi dok ili ne pustim gas ili dok ne stanem nekad drzi dok stanem ono kad uzubi drzi dobro ne iskace...ali ovo sam probavao na suhome ukljucivat dok nije bilo proklizivanja zasto ? Zato sto sam ja sebi na pedalu spere navario sipku i sad pomoc nje ukljucijem speru lakse mi je a i ostane mi noga slobodna za pritiskanje gasa...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
kad uzubi spera ona drzi dok ili ne pustim gas ili dok ne stanem nekad drzi dok stanem ono kad uzubi drzi dobro ne iskace...ali ovo sam probavao na suhome ukljucivat dok nije bilo proklizivanja zasto ? Zato sto sam ja sebi na pedalu spere navario sipku i sad pomoc nje ukljucijem speru lakse mi je a i ostane mi noga slobodna za pritiskanje gasa...
Ako ne iskače ne štelaj ništ.
Jedino ako ti se skida reduktor dole :scratch Onda ju našarafi tak da ju nebu trebalo ni tiskati ;)
Uglavnom to je dobro i ne diraj
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Ako ne iskače ne štelaj ništ.
Jedino ako ti se skida reduktor dole :scratch Onda ju našarafi tak da ju nebu trebalo ni tiskati ;)
Uglavnom to je dobro i ne diraj

treba ga probat u neko oranje zavest :D , danas je dobio radio spanere sam rijesio i jos neke sitnice budem poslikao sutra ak stinem pa cu stavit...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
zašto ti je ova cijev na šperi....:scratch...kaj ju rukom pritišćeš..
xfbu49.jpg
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
a ručni gas.....:scratch[/QUOTE

problem je u tome sta speru mozes ukljucit samo dok su obrtaji motora niski a meni lakse regulirat gas nogom pa kad spera ulovi sam povecam gas sa nogom i idem kada mi nereba vise spera sam otpustis nogu sa gasa i ona se otkvaci, a ovako mi oonda ostane rucni gas do kraja pa se teli ko sumanut
 

puki22

Član
Tu od
27 Ruj 2007
Poruka
890
a ručni gas.....:scratch[/QUOTE

problem je u tome sta speru mozes ukljucit samo dok su obrtaji motora niski a meni lakse regulirat gas nogom pa kad spera ulovi sam povecam gas sa nogom i idem kada mi nereba vise spera sam otpustis nogu sa gasa i ona se otkvaci, a ovako mi oonda ostane rucni gas do kraja pa se teli ko sumanut

Meni kad treba špera nemogu vozit na ručni gas!
Jedino ak treba bit puni :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh