• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Sve neki izvrsni majstori a traktori ne idu pa ne idu.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,734
Ja bi tu prije postavio pitanje majstora a tek onda traktora i vozača.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Nebih znao jel do majstora jer sam radim strojeve.
A ta dva majstora rade sve marke .
Kod nas traktori rade mješane poslove od krava krumpira i ko zna čega povrh toga moji još odu u šumu .
Previše je to kvarova .
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Bez zamjere @mali, da bilo kome drugome ideš proturiječit i solit pamet na ovom forumu oko traktora možda bi te i razmil, ali muhi koji je više tog "groblja" propustil kroz svoje ruke nego ti imaš radnih sati pod nogama?! Ta priča ti nebu prešla mislim kod nikoga tu na forumu! [emoji23][emoji23].
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Kakve 3 generalke,kakve to gluposti pišete ovdje.
24 godine vozim ursusa 360 sem dihtunga glave dirao nista nisam,a niti to vise od kad je kiler novi na njemu. Kočnice i lamele to niti neracunam pod kvarove kao ni dizne.

Probaj mu dati na vreme sta moras kako Ursusu tako i svakom drugom pa onda radite testove a ne ovako pisati u globalu kako je stroj groblje a na njemu se ljudi uce šarafat.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,383
Kakve 3 generalke,kakve to gluposti pišete ovdje.
24 godine vozim ursusa 360 sem dihtunga glave dirao nista nisam,a niti to vise od kad je kiler novi na njemu. Kočnice i lamele to niti neracunam pod kvarove kao ni dizne.

Probaj mu dati na vreme sta moras kako Ursusu tako i svakom drugom pa onda radite testove a ne ovako pisati u globalu kako je stroj groblje a na njemu se ljudi uce šarafat.

Ako je traktor izašao sa nekom tvornickom greskom uvijek ce bit problema s necim na njemu. Tak isto neki ljudi imaju problem sa sperama na 549 da pucaju(debele špere), a moj 549 29 godina još uvijek originalna špera..

A sad mi nit ne znamo kaj taj traktor dela da ima tolke kvarove.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Bez zamjere @mali, da bilo kome drugome ideš proturiječit i solit pamet na ovom forumu oko traktora možda bi te i razmil, ali muhi koji je više tog "groblja" propustil kroz svoje ruke nego ti imaš radnih sati pod nogama?! Ta priča ti nebu prešla mislim kod nikoga tu na forumu! [emoji23][emoji23].

Naravno da ga muha voli kad samo od njih brdo para zgrne ....
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Pa mali sam si reko da ti sam obavljaš mehaničarske radove e u tom je problem. Problem je u majstoru.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kaj bi majstor zaradil kad bi napravil dobro :x:. (ili možda nezna dobro napraviti):icon_rofl:
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,730
Jebate led,palite se na maloga bolje neg da je neka ženska:icon_rofl:..on i njegovi komentari i njegovo popravljanje traktora :icon_toilet::icon_oak::icon_rofl:.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Mali nemoj pisati gluposti jer ti mislis da što taj tvoj prijatelj ima problema sa ursusom onda imaju svi,e pa nije tako.Možda nisi nikad ni radio s tim traktorom a tako pišeš nešto bezveze.

Radio sam i znam da neću nikad više koja buka .
Dva imaju vidi se da ne pratis i 355 koji je friško napravljena generalka neki dan.
Raspao se razvod u branju krumpira i sve sjebalo.
Reko je gazda ako bude opet da će ga brenerom srezat
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Valjda im u tvojem okruženju škodi klima ili vlasnici.
U drugim krajevima su sasvim OK.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Dobro to još i ide dok " cukor-pekar " dela generalku :icon_eyes:
 
Posljednje uređivanje:

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Ma super i danas sutra kad netko zelio procitati nesto pametni imat će šta.
Rasprava sa djetetom i njegovo rekla-kazala.
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Valjda im u tvojem okruženju škodi klima ili vlasnici.
U drugim krajevima su sasvim OK.

Škodi im posao možda ste vi ili manje vrijedni.ili nježni.
Kod mene nema toga
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kak to misliš manje vrijedni???

Pa manje rade jednu djelatnost kod nas traktori su u košnji ,krumpiru zelju sve mješano pa rade u svakakvim uslovima.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Ja nisam ljubitelj Ursusa, to več ptice na grani znaju, ali Mali me nadjebal po tom pitanju. To je več duboka mržnja iz dubine duše.

Od kad sam u živo videl jednog velikog medu s naknadno ugrađenom prednjom vučom ja sam se zaljubil, šteta kaj je jadnik stradal u saobračajki pa čeka drugi zadnji kraj, a tek od kad sam probal voziti jednog forumaškog Zetora.... tek sad vidim da medo nosi zasluženi nadimak medo bez obzira na pokoju manu.

Mali, ja sam se hvala bogu nagledal unutrašnjosti Ursusa, znam točno gde su bolesni, ali isto tak znam kaj se može napraviti, a kaj sfušariti. Ta generalka na kojoj se raspal razvod za kratko vrijeme je generalka samo na papiru.
To ti je definitivno do meštra ili do ugrađenih dijelova.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
mali Tam u drugoj temi pišeš da ako kupiš još jednog "zapadnjaka" onda bude svaki imal svoje. Po tome i tvoji su prdnuli na rosu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh