• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Tam 110 uz preinaku srca felgi.

Opako izgleda, a još je i žuti s centrifugalnim filterom ulja. Limarijski u savršenom stanju, motor ne dirnut a pali ko metak....na žalost otraga je puklo kučište pa stoji i još veča žalost je kaj ga takvog s tim preinakama (ima još i prednji hidraulik) kod nas nema šanse regati. Ali tam kud on vlada je i bog rekel laku noč, to mjesto i milicija teško najde tak da.....
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Koje kučište ? Imal je šurjak kučište ono zadnje ako nije prodao u staro željezo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Zadnje, kučište diferencijala.
Ma ima toga po njuškalu ali kolko sam shvatil gazdu to stoji radi vještačenja i procjene.... ja sam se kod njega slučajno našel pa kad sam ga videl očaral me i onda smo raspleli priču o njemu.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Tam 110 uz preinaku srca felgi.

Opako izgleda, a još je i žuti s centrifugalnim filterom ulja. Limarijski u savršenom stanju, motor ne dirnut a pali ko metak....na žalost otraga je puklo kučište pa stoji i još veča žalost je kaj ga takvog s tim preinakama (ima još i prednji hidraulik) kod nas nema šanse regati. Ali tam kud on vlada je i bog rekel laku noč, to mjesto i milicija teško najde tak da.....

Kažu da može od Tama 110 ali ako se izmjenu zubčanici u difrencijalu,tako mi je rekao jedan majstor,al zavisi i kakav je reduktor prednje vuče.Na mom c360 je prednja vuča od vojnog dzemsa i dosad nikakvih problema,ide petom pun gas sa uključenom prednjom vučom bez problema.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
A da li ju ti možeš u toj petoj brzini uključivati i isključivati bez problema?

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,979
Zavisi jel uključivanje kandžom ili pomičnim zupčanikom.
Ak je ovo zadnje, uključivati pogon (bez "zvukova") možeš samo kad stoji (isključiti možeš i u vožnji).
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,383
ZJ, uključivanje kandžom je slično kao i na IMTu uključivanje špere ili se varam?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Kažu da može od Tama 110 ali ako se izmjenu zubčanici u difrencijalu,tako mi je rekao jedan majstor,al zavisi i kakav je reduktor prednje vuče.Na mom c360 je prednja vuča od vojnog dzemsa i dosad nikakvih problema,ide petom pun gas sa uključenom prednjom vučom bez problema.
Ovaj je rekel da je sve pasalo jedino kaj je prepravljal su bila srca felgi.
Kaj je da je ali traktor izgleda jebeno dobro i močno.
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,383
Ovaj 360 s prvim pogonom ima prednji utovarivač? Definitivno moćan stroj ak ga ima :icon_e_wink::icon_e_wink:
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Borislav, onda možemo slobodno reći da ti je to jako dobro složeno.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,581
Ovaj 360 s prvim pogonom ima prednji utovarivač? Definitivno moćan stroj ak ga ima :icon_e_wink::icon_e_wink:

Da ima i prednji utovarivač,proizvodnje OLGA MEGLIČ,zato farovi stoje ovako ispred maske.

Borislav, onda možemo slobodno reći da ti je to jako dobro složeno.

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk

Stvarno nikakvih problema sa prednjom vučom.Kod mene je traktor 4 godine i stalno je u poslu,eto kažem asvaltom idem u petoj brzini sa uključenom vučom bez ikakvih problema i naravno gas do poda.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,383
Nije 360 al ima prednju, jel se to meni čini ili prednji pogon nije dobro usklađen(brzo se vrte ti kotači)?
Molim samo da se određeni forumaši ne "zapale" zbog ovog 558...
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=YrbLDb5pmeA[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To je ursula od čkana koledv sa susjednog foruma i kolko sam uspel tamo pročitat da je zadovoljan sa njime.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Dobro ti se čini, prednji se vrti brže od zadnjih, ALI, zadnja vrte obadva, a prednji samo jedan, zato se vrti duplo brže. Da se vrte i prednja obadva, vrtili bi se isto kao i zadnji.

Poznam tog čovjeka sa drugog foruma. Jako je dugo prikupljao dijelove i odradio je to vrhunski.

Poslano sa mog FIG-LX1 koristeći Tapatalk
 

Najnoviji postovi

Na vrh