• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Hočeš da probam sutra pitati i kupiti ako ima ?
Željko, gdje i pošto?

Najviše vi volio da bude bijela crta preko haube i original naljepnica.


@gomahers, odlična ideja!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,028
Onih velikih nema, tam gde Željko misli pitati, samo onih malih kakve sam naljepil nakon kaj sam onu haubu pregazil....
Mislim da su cca 50 kuna komad.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Neću takve... Takve imaju i kod nas.

Najprije će to biti obojati ovu traku bijelom bojom a naljepiti aamo slova. Dati kolegi da pokuša otiskati najvjernije originalu
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Petreticu, to je bila takva serija [emoji41]

Hehe vrhunska serija :icon_rofl:
Takav je bil i moj 560 kada sam mu remontirao kočnice pa radio probu, to je muka za voziti se tako ako sjedalo nema zaslona za ruku :p
 

gomahers

Član
Tu od
8 Srp 2011
Poruka
486
@Marko355,to sam videl na nekim IMT-ima dok ni bilo još tolko napljepnica ,,odrežeš broj pet i šljop preko 3 i evo C-355
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Željko, gdje i pošto?

Najviše vi volio da bude bijela crta preko haube i original naljepnica.


@gomahers, odlična ideja!

Naljepnica Koprivnica kod njih mi radil kolega ako još radi javim danas . One kaj Muhač misli su bile 35 kn komplet ja sem uzel 360 a poslije su stigle 355 uzel sam i njih ali negdje se pogubile .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,028
Mogu, al po naruđbi, a to košta.... više nego hauba vredi :(rofl):
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,561
Kod tebe je onda bas laka zemlja,kod mene c360 4x4 sa imt 756 vk na 25-30cm dubine kopa na nekim mjestima sa ukljucenom prednjom vucom.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,725
Predaleko stoji prema van. Zetorova je uvučena skroz pod diferencijal.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Predaleko stoji prema van. Zetorova je uvučena skroz pod diferencijal.

Ne iza diferencijala skoro u ravnini zadnje vuče a štucna za berač je još više unatrag bar na mojem a tkz orginalna donja vuča jedino kaj za dizanje ima lance koji dolaze na poluge hidraulika i 74 je koštala 500 DM .
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,374
Predaleko stoji prema van. Zetorova je uvučena skroz pod diferencijal.

Po meni je možda i bolje ako donja kuka stoji malo više van, lakše je za motati neku prikolicu u rikverc veći kut zakretanja ima.
Mojem 549 je donja poteznica izvučena tolko van da prikolicu morem smotati skoro skroz pod 90°, nikad nisam imao problema da me baš propinjalo pod prikolicom ili balirkom, sad ju više nemrem baš tak smotati jer ima 13.6-28 gume.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,725
Anšlag je manji problem od ljuljanja. Vjeruj mi.
Za skretanje si i pomogneš, ali kad osavlja prednji kraj, pomoći nema...
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
ima neko da je podbacivao stubline na ursusu.probile mi tri brtve i jedna je propala ispod bloka dvije su u ravnini.ima li kakvog rješenja da ne skidam komplet motor i nosim blok na brušenje.hvala unapred.
 
Na vrh