• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
Živi bili. Nije me bilo neko vrijeme, doduše nisam ni imo vremena.

Sretan i Blagoslovljen Božić svima koji ga slave.....

Nego da pitam iskusne, kako se mjenjaju čepovi na glavama? Zakasnio sam sa ispuštanjem vode.... ostalo znate sami.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Glave dole, neki stari šerafciger u sredinu čepa, čep na polugu van, očistiti dosjed šaberom, nožem ili sličnom alatkom, na fino očistiti drot kefom, diht masa po rubu i novi čep čekičem napucaš gore. Ako imaš prešu, možeš ga i naprešati. Bitno je po sredin pritiskatii da se rubovi rašire.
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,550
Niš od tog posla kod Muhača,na kolektivnom godišnjem je do poslije nove godine.
Osim za Korena!!!!!!!!!!!!!!!
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
sve najbolje svima povodom blagdana.ursus je složen i opet nabija pritisak u kiler,znači dok radi malo nabija kad pustim gas oda bljućne.neznam više šta da radim.podignute su sve stubline.brušene glave,brtve rađene neke poboljšane bakrene 300 kn plaćene.i opet ista stvar.ima li itko ideju šta može biti u pitanju.hvala unapred.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Promjeni traktor :=:)


Ako su pikse cijele, dignute na mjeru, glave sigurno ispravne onda nebi smjelo biti kuhanja.
A jel baca vodu kad se zagrije kak treba?
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
ma nije moj,to radim od brata kumu.ma ne kuha nego skroz lagano puše u kiler i kad mu dam gas i pustim onda bljućne.i spomenuo je da troši vodu.glave su bile na brušenju i ispitivanju.jedino onda može stublina biti puknuta ako se ne varam.jel se može na oko vidit jel pukla stublina.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Bilo je nekad dihtunga koje nisu imale rupu za vodu isto su bili skuplji . Ako piksa pukne pušta vodu u karter . Jel si siguran da koja glava nije pukla ? Kad mi je Muhač ugradil pumpu hidraulike dva sata sam ga držal na punom gasu i nije ništ vode izbacil .
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
A gle, ako troši vodu znači da negdje pušta. Probaj ga malo jače opteretiti da vidiš do koje granice bude vodu izbacival.
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
probat ću.lud sam više od njega.ko da ga baba vanga uklela.
jel se mažu btve glave sa čime.
 
Posljednje uređivanje:

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,550
Je je mažu sa gemištima i krmićima ili vratinom od roštilja,čini mi se da ste ga premalo zalijali:wink::drink:
 

manc

Član
Tu od
24 Svi 2015
Poruka
162
ne premalo nego uopće.to i ja stalno govorim ali ljudi ne shvaćaju te čari zaljevanja i ostalih završnih radova.:icon_super::(handshake):
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Nemrem vjerovati, pa oni su uspjeli milion ljudi usrečiti :=:)


[YT]https://www.youtube.com/watch?v=WD2oez2eslY[/YT]
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
O Muha nebi se ja bunio da me usreće sa takvim ako je negdje zaostao u salonu.
Ako nema morat ću ga sam dovesti do takvog stanja.
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Gledao sam malo slike danas i nije baš neka sreća. Samo sa kistom umazano, loše zavarena čahura...

Poslano sa mog LG-H818 koristeći Tapatalk
 

Zeljko81Bj

Član
Tu od
30 Svi 2013
Poruka
543
Vidi se i ovako dovoljno. Ali neznaci da se nemoze pojačati,a sta dalje.
Dok sve porikta se i uradi atest eto prodaj i kupi duplaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh