• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Ursus C-360

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Imam istu takvu balirku 20 godina. Samo šta je tvoja ko nova naspram moje. Ako sam u nju uložio sve skupa 1000 kuna i to najviše svojom krivicom. Lani kolega kupio isto takvu za 4000 kuna.👍
 

mkudric

Novi član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
26
Koliko tereta hidraulika na C360 može dignuti. Našao sam da može 1200kg ali vjerujem da je to po papirima kada je novo. Ima li tko iskustva? Može li dignuti onu bačvu od 1000l vode za transport?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako može kad je novi onda se može hidraulik popraviti pa mora isto tolko dizati da je sto let star
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Ako točiš uka 4 onda ne.
Problem je kvaliteta današnjih cilindara i brtvi u njima.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,556
Da, mislim da je uka 4, i jel bolje uzeti sad novi cilindar ili samo zamjeniti gumice u njemu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Rastavi ga pa vidi u kakvom je stanju sam cilindar.
Ako ima risova onda nemaš kaj razmišljati, uzmi novi.
 
Na vrh