• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

VIC

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Sad si mi dal misliti. Išel sam malo u arhivu baciti oko.
Mi smo njega počeli na jesen 2012, a završil u ljeto 2013. Nemrem verovati da je tolko let prošlo :unsure:
Vozil si se i ti na dva šarafa, i to prije njega ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,017
Malog morskog psa uči otac kako se love ljudi.
Kad vidiš kupača kojeg hočeš pojesti prvo napneš leđa da ti izviri peraja iz vode pa kružiš oko njega.
Nakon toga ga malo gurneš njuškom pa opet otplivaš krug oko njega.
Onda ga opet gurneš njuskom pod rebra i opet otplivaš koji krug, barem četiri pet krugova.
A onda ga zgrabiš i pojedeš.
Mali morski pas pita tatu, a zašto ga ne bih odmah pojeo?
Tata mirno odgovori. Možeš i tako ali onda ti bude pun govana.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Voze se u busu mali pafuljak i Štefek.
Tako se oni voze na zajedničkom sjedalu i bus zakoči i patulajk odsklizne na pod, Štefek mu da ruku i opet se sjedne i voze dalje, i opet bus zakoči i opet patuljak padne, opet Štefek da ruku i posjedne nazat. I dalje se oni voze i opet bus zakoči i opet patuljak padne, i opet mu Štefek da ruku i digne ga ali mu veli čuj daj se ti drži za rukohvat ja te više nebum dizal, a na to njemu veli patuljak, ***** tebi materina ovo je već treća stanica na kojoj sam moral izaći.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,933
Ušla babuskara u lift i dok se voze veli gospodinu
- Vi ste vrlo lijep čovjek!
- O, hvala vam, to mi već dugo nitko nije rekao!
A baba - A kamo vozi ovaj autobus?
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Radio Mujo u tvornici ručnih mlinova za kavu. Jedne večeri majka ga zamoli da donese jedan doma. Kako ću pored čuvara proći? - kaže Mujo. Kako znaš i umiješ! - majka će. Kada se Mujo vraćao iz tvornice kući, uzme jedan mlin i stavi ga u gaće, a jednu ruku u džep da ga pridrži. Kada je izlazio, čuvar ga upita: -Mujo što ti je to u gaćama? - Želiš da ti ga dam? - Ma nosi si to svojoj materi! - Pa njoj i nosim!
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Ali ima jedna istinita priča iz Končara, lik je maznul neki alat i švasaparat, i nije znal kak to van zeti, i došel na ideju,
Zel tačku i sve nametal nutra, i stim na portu van, i pita ga portir kam voziš tačku, a veli on da vozi zmazane stvari doma i radne cipele, i to ofpelja u auto a tačku nazat vrne nutra 😂😂😂
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,897
Zna se čovjek snaći. Tak ti je slično napravil jedan bivši kolega od tasta. On si je znal popiti, onda mu je reko portir da nebude više nosil pijaču u firmu da je zabranjeno unošenje alkohola. A dobro ak vi tak velite, onda je došo na ideju, kupil si je kruh i uzel van svu meču i ostala je samo kora, a unutra je stavil litar i kad je došo na portu pokazal portiru, eto vidiš da nosim kruh, reko si da alkohol zabranjeno unositi. :LOL: I opet je prošvercal. :ROFLMAO:
 

hotela

  
Tu od
1 Lis 2014
Poruka
1,262
Evo sad sam se setil price:Covek se stalno peljal iz AT u tadasnju Jugu na biciklinu a svaki put je peljel vrecu pjeska na gepeku.Sad to bilo carinicima sumnjivo,uvijek vozi vrecu al unutra samo pijesak,no nisu bili toliko mutavi pa ga upitaju.
Ajd nam reci u cemu je stos,necemo ti nista,ok veli on pa nije fora u pijesku,vec ja svaki put vozim drugo biciklo jeebes pijesak.
 

Viduka OPG

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2019
Poruka
3,230
U jednom kamenolomu, gdje sam nekad radio, bio je raspust za remont, i sad mi mehaničari smo bili dva tjedna u punom pogonu ostali fajrunt, i tako prvi tjedan prođe, i u petak pita poslovođa ko hoće biti subotu poslijepodne i nedjelju portir, idući tjedan je slobodan četvrtak i petak i naravno vikend, odmah se javlja jedan kolega a svi znamo da bi sa oltara ukrao a kamoli ne tamo.
Dolazi subota 14:00h,mi izlazimo iz pogona on sa svojim tamićom dolazi i otraga naravno nema ceradu sve je transparentnom, 4 bačve od 200 litara, za naftu, odmah mi komentiramo da je gorivo na repertoaru, jedan kolega onako prolazeći pored tamića gurne bačve kad one pune, u jebo te što je ovo nikom ništa nije bilo jasno, sliježemo ramenima i odlazimo, u ponedjeljak pratimo njuškamo okolo, ali sve je na svom mjestu ništa ne fali, čudom se čudimo, ali što je tu je.
Tek idući ponedjeljak i u danima iza toga je bilo plač i škrgut zubima kad su bageri i damperi krenuli izvoziti materijal, pa se gasiti i trokirati.
Naime lik je u bačvama dovezao vodu, i nitko mu nije mogao reći da ih je dovezao za krasti naftu, a on je vode nešto prolio, nešto prelilo u rezervare, a pune bačve nafte odvezao doma.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,933
Ukradeno!
Učenici u školi povodom Majčin dana dobili zadatak da napišu zadaću s naslovom
"Samo je jedna mama".
Sljedeći dan jedan po jedan čitaju što su napisali i dolazi red na Iveka.
Došao sam doma iz škole,tata i mama odmarali su na kauču i gledali Tv nakon ručka.
Mama mi je rekla:"Ivek,daj nam dve pive iz frižidera."
Otvorio sam frižider,a unutra jedna piva."Samo je jedna,mama"
 

Najnoviji postovi

Na vrh