• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Opaa , modernizacija
Nemoj da te iznenadi da baca blato i preko ovih blatobrana

Poznata mi ova garaža majku mu
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
gresis savo. mozda mislis da je miloseva garaza. kod njega sam kupio ali ovo je moja jedna od dve garaze ali jos u jadnom neizradjenom stanju. sediste [sic] se izbacuje i pravim nosace za sediste od renoa 18 ili od 19. imam 4 kom pa cemo videti koje lepse radi. a francuz zna se kakva ima po udobnosti. kod mene su bili oni kratki blatobrani i to sam samo na jos jednom vladimircu video za 76 god. i jos ih neko dodatno savijao i skracivao pa ninasta nelice. doradicu i ove i srediti komplet a uzeo sam i prednju plocu ispod akumulatorske kutije . ovo je ipak dosta zatvorenije i cvrsce a kasnije dolazi da se napravi nekakva kabina ili bar deo nje.ali otom potom redom kako stize vremena i novaca tako se i radi
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Ja sam ugradio sjedalo od Ticca i lijepo se pomiče naprijed - nazad, a i solidno je.

@vica od kojeg ti je stroja onaj okrugli dio desno pokraj blatobrana. Čini mi se da ima i nogice. Koja mu je namjena?
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
heeeee pre neki dan sam slavio 42 rodjendan pa sam tu pekao rostilj posto je napolju vetar duvao.mali kineski tucani rostilj ali jako lepo pece
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
aaa moze i za to da posluzi. grejac u kabini , za grejanje kartera zimi itd. vidi se resetka skinuta uz zid .elipticna. to sam kupio za bagatelu pre 8god. celih 5 eur kostao
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Danas sastavio Rujkana, luft volana sa 180 stupnjeva smanjen na nekih otprilike 20-30, od toga kučište volana ima 0 stupnjeva lufta - matica u kučištu ima nekih 2-5 stupnjeva a ostatak lufta je na sponama volana. Napravili smo novu osovinu gornjeg mjenjača (lijevo ispod volana), mjenjač ima duplo manje hoda, nova osovina polugice za dekompresor - sve fino klizi podmazano. Brtve kum pravio stručno :8): čekić i stati karton od kalendara... Slijede slike...
 

Prilozi

  • IMG433.jpg
    IMG433.jpg
    22.1 KB · Pregleda: 195
  • IMG436.jpg
    IMG436.jpg
    31 KB · Pregleda: 171
  • IMG434.jpg
    IMG434.jpg
    52.4 KB · Pregleda: 241
  • IMG435.jpg
    IMG435.jpg
    48.8 KB · Pregleda: 608

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
...Još slika...
 

Prilozi

  • IMG438.jpg
    IMG438.jpg
    59.6 KB · Pregleda: 366
  • IMG437.jpg
    IMG437.jpg
    66.8 KB · Pregleda: 273
  • IMG439.jpg
    IMG439.jpg
    54.3 KB · Pregleda: 250
  • IMG442.jpg
    IMG442.jpg
    52.7 KB · Pregleda: 1,003

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
I naravno evo slika cijeloga traktora, kreacija mog sjedala i naravno nezaobilazna stvar... kugla na volanu... :icon_cool:
 

Prilozi

  • IMG440.jpg
    IMG440.jpg
    59.4 KB · Pregleda: 260
  • IMG444.jpg
    IMG444.jpg
    77.7 KB · Pregleda: 350
  • IMG443.jpg
    IMG443.jpg
    73 KB · Pregleda: 284
  • IMG445.jpg
    IMG445.jpg
    84.1 KB · Pregleda: 618

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Vidis da sam gas pomaknio malo desno da nesmeta volan, mislio sam ga prebaciti skroz desno ali nema mjesta od kocnica.
Da, kazu da ima 25 konja, ima motor tip D21 a noviji ima D21A1, motori su isti ali kazu da je razlika u pumpi vp, ali mislim da je moja pumpa otvorena, ima snage za nepovjerovat. Mislim da se i na ovoj mojoj moze podesavati snaga motora tj. kolicina goriva. Jedino sto je slabiji u povlacenju jel nema šperu.

Evo pločica na bloku motora, malo je svijetlo ali nadam se da ceš moć iščitat.
 

Prilozi

  • IMG155.jpg
    IMG155.jpg
    73.7 KB · Pregleda: 258
Posljednje uređivanje od moderatora:

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Pozdrav dragi moji rusi,opet imam probleme vjerujem da je do bošpumpe,kad ga upalim on radi,na trenutak izbacuje crni dim na trenutak bijeli,ali gas ne prima nikako radi kao da će se izgasit,obrtaji su mu na 500. Nešto razmišljam da skinem bošpumpu i spremim je Savi ili Darijusu na provjeru.Savoris i Darijus molim komentar. :cool2:


evo moje super bošpumpe ahhahhahaha :)

evo još nekih slika :)
 

Prilozi

  • hiii 043.jpg
    hiii 043.jpg
    76 KB · Pregleda: 1,880
  • hiii 041.jpg
    hiii 041.jpg
    72.4 KB · Pregleda: 669
  • hiii 042.jpg
    hiii 042.jpg
    78.5 KB · Pregleda: 357
  • hiii 044.jpg
    hiii 044.jpg
    69.3 KB · Pregleda: 474
Posljednje uređivanje od moderatora:

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
jesi pogledao nepovratni ventil iza pumpe. nesto mi mirise na njega da nedrzi pritisak ili ti vazduh odnekle pospeva u sistem. ali pre mislim da je ventil
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
jesi pogledao nepovratni ventil iza pumpe. nesto mi mirise na njega da nedrzi pritisak ili ti vazduh odnekle pospeva u sistem. ali pre mislim da je ventil

Skido sam jednom onu dojnju cijev sa stražnje strane pumpe to je radni ventil ili kako već,a gdje se nalazi taj nepovratni ventil jeli to gornja cijev??
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642

koji ti je to vrag na ace pumpi?
di je pumpica za pumpat gorivo?
kad si mijenjal dovod goriva, jel sve dobro zadihtalo, da ne vuče zrak?...oće to odma gore na rezervaru goriva...to se dihta sa loctiteom...:wink:
jesil kad očistio rezervar od goriva, filtere...?
...dimi crno...dimi bijelo...nema obrtaja...

il je taj regulator na boš pumpi ili je (wild quess) komadić smeća negdje...u njemu...:icon_eyes:
 

vica

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
3,400
ja tek sad vide onu skalameriju na pvp . sta je ono imitacija pumpe ili koji vrag.mislio sam na radni ventil taj iza .neko ga zove nepovratni.cim nemoze primiti gas znaci nedostatak goriva na neki nacin. a to sto djavola moze biti. ili u pumpi pvp nema pritiska ili vuce vazduh pa jedva radi i gasi se. jel ti radi ta rucna pumpica za naftu. ako radi mora kad drukas da se cuje na radnom ventilu zvuk , cisto ko da udara nafta ako to radi. na filteru na holenderu ima jedna rupica za preliv pogledaj dal nije zapusila pa vazduh kruzi kroz sistem. sve spojeve i cev rezervara moras proveriti i filtere. ako nista od toga onda je pvp prdeknula .probaj ovako , da flasu za naftu spojis crevom na dovod ali nesme vazduh falsirati. flasu digni vislje od pvp i ozraci i visak vrati u flasu. time ces eliminisati sve sem pvp pumpe u kompletu. ako proradi kako treba redom trazi i pregledaj sistem goriva .
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ovaj vrag na njegovoj boš pumpi je improvizovana ručna pumpa , to može da radi jednako kao i fabrička ako je onaj ventilić ispod postavljen kako treba

Već su ti objasnili šta da radš , provjera radnog ventila i falširanje , od to dvoje mora da je problem ako uzmemo u obzir da su ti filteri dobri
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Ulošci dizna i filteri nafte promjenuti prije 3 mjeseca,probat ću ovih dana odradit to što mi savjetujete.Hvala svima. :drink:
 

Najnoviji postovi

Na vrh