• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vladimirec T-25

brgud

Iskusan lik
Tu od
4 Lis 2013
Poruka
5,649
Svuda isti problemi ! Kod benzinaca (uvijek i najprije je kriv krburator), i većina se uvijek najprije okomi na krburator. Kod dizela je glavni krivac bosch pumpa, i većina se odmah ulovi za nju ! Kod svih strarijih strojeva (pogotovo koji su tek kupljeni) prvo provijeriti da li ima ulja u karteru i koliko, nakon toga pogledati koliko je nafte u rezervoaru, koliko vode, koliko prvljaštine, i da li uopće nešto može izaći iz rezervara ??? itd....... Onda ići dalje! :mur:
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
čekaj fliper da ti malirus vidi traktor...tvoj i njegov su izišli s trake odma jedan iza drugog...:icon_weed:
 

Fliper

Član
Tu od
6 Lis 2013
Poruka
51
Moj je 76.to godište,zadnjih 15god. bio je u jednoj šikari,a ja sam ga uzeo prije nekih godinu dana.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
prijatelju izvadi filtere goriva i onda probaj ja sam ubedjemn da je do njih bez obzira sto si ih menjao , loseg kvaliteta su i filteri a i gorivo probaj da ga vozis bez filtera goriva naravno ako ne vice vazduh nigde ja bacam sumnju na njih
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Nisu filteri , da su filteri gubio bi snagu i u dužim intervalima opterećenja
 
S

siljo07

Guest
evo ga i cijelog, nije neka slika...bit će bolje...
kabina od malog mede pripasana, ali hauba je morala biti dignuta u zrak nekih 15-20 cm da popuni rupu ispod stakla, pa izgleda robustnije nego originali...:eek::

/QUOTE]

moj je 88 godište i ima 2000 Rh radni sati i u super je stanju radi sve ore brna vitla vuče drva za sobom kao i sve ostalo i jako sam zadovoljan snjim za rzliku od ferge 35aka kojeg sam imao prije
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

veselin

Član
Tu od
24 Kol 2012
Poruka
131
Sretna nova godina i sto manje kvarova da vladike sluze bar jos 100 godina pa cemo posle lako
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,642
nazovi 091 628 3964
Poljomehanizacija u Jastrebarskom...gazda Lovro...pa buš točno znal..:(happy):
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
"Gibanj" Vinkovci, šalju poštom.
Mislim da sam platio 16 kn, e sada ne znam dali komad ili par - nađi broj i nazovi.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Ljudi, jel je tko ikada stavio na t25 umjesto auspuha samo cijev? Koliko mu se derao i dali ima nekih stetnih utjecaja na mašinu? Ja imam onaj auspuh što ide dolje, danas smo ga skinuli i skrojili novu prirubnicu i auspuh samo cijev bez lonca, ali nismo stigli povarit sve do kraja! Imam kuci protocni lonac (mali od auta) neznam dali ima smisla da ga uopce stavljam jel je protočni... Mišljenja - iskustva?:confused:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
moj pajdo je probal tak. roktal je vladek ko šarac! Lepo ti to zavari, pa probaj. Ak nebu dobro reži pa deni lonca. Ak opet nebu dobro, kupi novi auspuh.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Ovaj ''protočni'' nemoj džaba stavljati , nema nikakvog efekta
A ako staviš samo cijev , zaratovao si sa cijelim komšilukom pa ti biraj
 

Betmen

Član
Tu od
29 Sij 2013
Poruka
124
Jel ovaj auspuh sto ide prema dolje ima u sebi pregrade ili samo cijev koja ide kroz njega, i jel ravna cijev umjesto auspuha ima stetnosti za motor?
 

luka009

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2013
Poruka
1,322
Bajo da prolazi saamo cijev to bi rusi tako napravili, znaš da oni baš i nisu precizni, ali rade dosta kvalitetno (ili su radili)
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
:Ne znam kolko ti se isplati zaj..avat s tim. Kupiš auspuh za 200tinjak kuna pa dok ide. Uzmeš onoga za c-335 i vozi.:icon_fU:
 

jurek

Dobro znana faca
Tu od
6 Srp 2013
Poruka
670
@savoris
Ako ti Savo ne znaš, ne znam ko zna. Ajde molim te, zakaj boš pumpa ne baca na jedan cilindar. kod nas bošistima baš ne mirišu ruske pumpe.Vjeroval ti ili ne vladek pali samo na jedan cilindar i ide. Istina da je puno slabiji, al je podigel plug i dovlekel se iz oranja.
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,084
Čuj , ni ja nisam stručnjak za to ali meni to miriše na onaj radni ventil ili AC pumpu , ako nije to onda je nešto u unutrašnjosti pumpe a to je stvarno van mojih granica znanja
 

Najnoviji postovi

Na vrh