• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Ak ti vleče u stranu, skrati malo ovaj španer iza klizača.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Ako su graničnici lijevo i desno jednako podešeni kod plugova okretača preslikava jednu stranu na drugu kod okretanja.
Podesiš plug da ti ide ravno iza traktora i da uzima koliko želiš te da ne baca traktor i to je to, kad okreneš plug na drugu stranu sve ostaje isto i nije potrebno ništa podešavat jer ima SAMO JEDNO podešavanje.

Ako misliš na štelanje pluga lijevo-desno napisali su ti vec, ako ga vrtiš na jednu stranu i ide lijevo onda ga vrtiš na drugu da ide desno, to se podrazumjeva.
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
decki di kupujete djelove za vogela?
Vidio sam psc i jakopic imaju...ima li jos tko...treba mi raonik u1500m
 

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Jakopic oče imat dijelove domaće izrade dok PSC Lateran i Agronom drže orginalne dijelove
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Evo ovako trebao bih nosače povišetka daske i povišetke daske za okretač V&N. Daska je WY400. Zvao naše zastupnike pa baš i nemaju sve. Da li neko zna nekog kovača kod nas da radi takve dijelove?
 
Posljednje uređivanje:

Tinmark

Član
Tu od
7 Velj 2016
Poruka
53
Ti naši kovači su da uzmu novac a kvalitetam im je jedna velika 00 jer sam na kultivator za šećernu repu dao jednom kovaču iz Velike Črešnjevice praviti motićice , sa kojim sam iskultivirao 0,27 ha i onda sam kupio orginal motičice pa me to koštalo x 2 i od tada kupujem bilo za plug ili kultivator SAMO ORGONAL DIJELOVE A IMAM PLUG V&N prekretač 3 brazde 1050
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Ko je sve zastupnik za V&N zvao ferenčaka nema sve nosače, pera ima...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Laterna bi trebala imati sve, ja sam od njih nabavljao prije 2 god

Poslano sa mog SM-G920F koristeći Tapatalk
 

Jourek

Aktivni član
Tu od
20 Lis 2014
Poruka
166
Pozdrav,
naišao sam slučajno na V&N plug 14 cola, pa me zanima da li znate što o njemu. Vukao bi ga MF 294.

Hvala, pozdrav

P.s. nemam bolju sliku
 

Prilozi

  • VN.jpg
    VN.jpg
    24.4 KB · Pregleda: 102
  • VN1.jpg
    VN1.jpg
    30.5 KB · Pregleda: 96
  • VN2.jpg
    VN2.jpg
    39.2 KB · Pregleda: 94
Posljednje uređivanje:

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,842
Ako imaš mogućnosti isprobati ga,isprobaj.
Nebi ga traktor trebao osjetiti..
 

Najnoviji postovi

Na vrh