• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vogel&Noot plugovi

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
kakav plug trebaš okretača ili običnog ???

a koji su plugovi bolji sve zavisi kakvu zemlju imaš ak je pjesak onda bolje puna daska , ako je teška zemlja ( masna) onda je bolje rešetkasta daska

Trebao bi obični sa rešetkastim daskama 3 br. sa je štelajuči znači tipa l950 ili m1020.
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
Trebao bi obični sa rešetkastim daskama 3 br. sa je štelajuči znači tipa l950 ili m1020.

imam ja vogela farmer 3s M 1020 star 3 godine rešetkaste daske, predplužnjaci, štelajući 12,14,16,18 coli,
budem ga najvjerojatnije prodavo jer bi uzeo okretaća
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
imam ja vogela farmer 3s M 1020 star 3 godine rešetkaste daske, predplužnjaci, štelajući 12,14,16,18 coli,
budem ga najvjerojatnije prodavo jer bi uzeo okretaća

reci broj telefona pa da se cujemo,jer stvarno smo ozbiljni kupci
moze cijena ako nije problem i koja slikica ako ti se da
 

bole

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
642
reci broj telefona pa da se cujemo,jer stvarno smo ozbiljni kupci
moze cijena ako nije problem i koja slikica ako ti se da

evo slika
dsc00391sw.jpg

dsc00167xl.jpg

a zasad ti nemogu niš reč jer imam jednoga u selu koji ga hoče kupit samo čeka neke novce pa če se javit u toku par dana, ako on odustane budem ti se javil
 
Posljednje uređivanje:

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
ajd ako ti se nejavi do kraja tjedna onda ga meni zaprodaj...hehehe
daj broj telefona da se cujemo i cijena ako nije problem moze i na P.P
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
stvarno je lijep i uščuvan
obavezno do kraja tjedna ako ti čovjek nedođe sa novcima mi se javi
 

zetorproxima

Novi član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
8
imam jedno pitanje,, imam u ponudi plug vogel noot L 800 sa rešetkastim daskama 5 godina star za 9000 kn, dali taj plug vrijedi te novce?
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
imam jedno pitanje,, imam u ponudi plug vogel noot L 800 sa rešetkastim daskama 5 godina star za 9000 kn, dali taj plug vrijedi te novce?

Ovisno u kakvom je stanju,kakve daske ima dali supuno potrošene,šta sve od opreme ima (rešetkaste daske,dubinski kotač,crtalo,pretplužnjaci) a po mojemu mišljenju je taj plug dosta nizak. Kad bi ja uzimao vogela uzeo bi najmanje l950
 

zetorproxima

Novi član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
8
Ovisno u kakvom je stanju,kakve daske ima dali supuno potrošene,šta sve od opreme ima (rešetkaste daske,dubinski kotač,crtalo,pretplužnjaci) a po mojemu mišljenju je taj plug dosta nizak. Kad bi ja uzimao vogela uzeo bi najmanje l950

daske nisu puno potrošene, plug je u vrlo dobrom stanju, ima rešetkaste daske, kopirni kotač i crtalo. predplužnjaka nema, možda bi trebalo samo lemeše promijenit. jučer mi je kum posudio svoj vogel L950 da probam kako radi i ja sam prezadovoljan, a kolko mi se čini ovaj L850 nije puno niži od 950
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jel l800 ili l850 u pitanju? rijec je o 2 ili 3 br?
visina im je vjerojatno jednaka ali je razlika u razmaku izmedju brazdi. veci ce se teze stopat prilikom zaoravanja mase..
 

zetorproxima

Novi član
Tu od
21 Ožu 2011
Poruka
8
jel l800 ili l850 u pitanju? rijec je o 2 ili 3 br?
visina im je vjerojatno jednaka ali je razlika u razmaku izmedju brazdi. veci ce se teze stopat prilikom zaoravanja mase..
krivo sam napiso, plug je L850 3 brazde
 
H

Hurlimann86

Guest
Plug nije niži al je kraći mi ga imamo, ali naš je puna daska i ako oreš puno kukuruzovine ili velikih biljnih ostataka štopat će ti se ,jedino ako budeš koristio malčer tad nema problema, al što se tiče oranja rasipanja brazde i slaganja brazde jako dobro jedina mana mu je to što sam napisao da se rado štopa.
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
visina je totalno ista,znam jer sam do prije par mjeseci imao i 850 i 950 u dvorištu,a sada je kod mene samo 950.
 

Najnoviji postovi

Na vrh