• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

YANMAR , i ostali japanski traktori

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Wwuki, reci mi dali si vozio prikolicu s onim F20. kako se ponaša, koliki teret može voziti?

nisam imao prilike, ali s 22ojkom jesam i ide , ima on snage koliko hočeš međutim za veće terete bi mu trebali utezi na točkovima...........
Nije on neki trkać (spor je ) ali je zato snažan (ima odličan i usklađen prenos).
pozdrav........
 
Posljednje uređivanje:

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
i moj yanmar može dvobrazni vući,joj da mi je to samo vidjet

big1270717722424.jpg


big1270717721565.jpg
 
U

USRO

Guest
Osim u tom Prodetu (koji mi se usput ne svida) ima li za kupiti kod nas takvi nekakvi mali (20-30ks) traktorceki?
U tri poziva, u tri dana isti traktor 3 razilicite cijene a da ne govorim o pohvalama o traktoru i prikljucima. Tako je dobar, da ako ga kupis skoro da ga niti ne trebas tankati.

Naravno polovni, novi su skupi do nebesa.
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Osim u tom Prodetu (koji mi se usput ne svida) ima li za kupiti kod nas takvi nekakvi mali (20-30ks) traktorceki?
U tri poziva, u tri dana isti traktor 3 razilicite cijene a da ne govorim o pohvalama o traktoru i prikljucima. Tako je dobar, da ako ga kupis skoro da ga niti ne trebas tankati.

Naravno polovni, novi su skupi do nebesa.

Neznam dali si pregledao bivšu temu "Tomo ili Yanmar " , :?: tamo sam ja spominjao firmu iz Zadra koja isto prodaje polovne traktore ( Yanmar i slične ) . Kontaktirao sam njih nekoliko puta ali bezuspješno , razgovarali smo preko telefona , slao sam im mailove da mi pošalju ponudu ali ništa . Tako da sam odustao od njih .
Istio tako sam kontaktirao i firme u Mađarskoj , oni su mi odgovorili u roku od dan , dva . U Mađarskoj su cijene traktora niže , ali kad sam izračunao prijevoz , carinu i ostala davanja mišljenja sam da se neisplati . Tako je bilo kada sam ja kupovao traktor , možda se sada nešto promjenilo.
E sad što se tiče gospode iz Prodeta , ja sam već pisao i opet ću , da su prema meni ispali fer i korektni . Na svaki moj upit u vezi traktora , ili bilo koja nejasnoća koja se pojavila , odgovorili su mi odmah i sve smo riješili :finga:
To što si rekao u vezi cijena , pa neznam šta bih rekao . Pa ljudi su trgovci i prodaju polovne traktore ( e sada dali oni imaju prostora u cijeni , za spuštanje i dizanje cijene , nebih komentirao )
Što se tiče pohvala za traktore ...:scratch Pa sad neznam , dali su onda kada si nazvao trebali reći ,... E gospodine nemojte doći kod nas , i nemojte kupiti traktor , zato što traktor nevalja , i jako je skup :( ..... odnosno , neznam šta si očekivo da će reći :?:
Pa svaki cigo svoga konja hvali ...oduvjek bilo i bit će
Ali mislim da se oni imaju čime hvaliti zato što su traktori stvarno dobri .
Naravno to je moje mišljenje i moje iskustvo . E ti sada još kažeš da ti se nesviđaju, .... pa neznam onda, .....prosto nevjerujem , da ćeš naći trgovca koji ti se sviđa , da ti kaže ono što ti želiš , i da cijena bude dobra . :(
Neznam , možda malo grubo zvuči , ali to je realnost . :scratch
Ako te još nešto zanima , prelistaj temu " Tomo ili Yanmar " tamo imaš dosta informacija
 
U

USRO

Guest
Jesam, pregledao sam cijelu temu i ako se ne varam ima firma iz Sibenika koja prodaje nekakve takve traktore, ali cak ni na slikama ne izgledaju a tek u zivo su sigurno cudo.
A sto se tice prodeta....ujutro je traktor 6, popodne 7, poslije podne 7,5 tisuca eura, dovoljno govori o neozbiljosti i ciganluku (imam ruznu naviku da zapisujem tel.razgovor u natuknicama dok razgovaram).Samo
takav ciganluk mi nije privlacan da potegnem iz Zg-a, u prodet na nagovor trgovca pod izlikom: "Imamo take traktore da nes moc izabrat koliko su dobri", jerbo smrdi iz samog pocetka razgovora.
Sto se tice ocekivanja i njegove ozbiljnosti je da se pridrzava cijene koje je rekao, bar za pocetak, a o ostalome cu sam prosuditi:)

Nego daj kontakte iz Madarske:)
 

wwuki5

Član
Tu od
6 Velj 2010
Poruka
488
Osim u tom Prodetu (koji mi se usput ne svida) ima li za kupiti kod nas takvi nekakvi mali (20-30ks) traktorceki?
U tri poziva, u tri dana isti traktor 3 razilicite cijene a da ne govorim o pohvalama o traktoru i prikljucima. Tako je dobar, da ako ga kupis skoro da ga niti ne trebas tankati.

Naravno polovni, novi su skupi do nebesa.

Vuci po poruci mesa ne jedu , lijepo sjedi u auto pa do jednih i drugih, pa se onda odluči . Ni auto nisi nikad kupio preko telefona, nego odeš vidiš i isprobaš pa ćeš se uvjeriti da su odlični.......:supz:
 
U

USRO

Guest
Vuci po poruci mesa ne jedu , lijepo sjedi u auto pa do jednih i drugih, pa se onda odluči . Ni auto nisi nikad kupio preko telefona, nego odeš vidiš i isprobaš pa ćeš se uvjeriti da su odlični.......:supz:

E jesise zajebo:) auto sam kupio upravo preko telefona, kao i 90% stvari. Da recimo nije bilo tog detalja oko cijene, malo mi je falilo da mu kazem da ga dopelja bez da ga vidim.

Nemam se vremena vozikat, em mi se neda da me vozikaju kojekakvi bezveznjakovici.

p.s.

za jedne znam a koji su to drugi?
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Jesam, pregledao sam cijelu temu i ako se ne varam ima firma iz Sibenika koja prodaje nekakve takve traktore, ali cak ni na slikama ne izgledaju a tek u zivo su sigurno cudo.
A sto se tice prodeta....ujutro je traktor 6, popodne 7, poslije podne 7,5 tisuca eura, dovoljno govori o neozbiljosti i ciganluku (imam ruznu naviku da zapisujem tel.razgovor u natuknicama dok razgovaram).Samo
takav ciganluk mi nije privlacan da potegnem iz Zg-a, u prodet na nagovor trgovca pod izlikom: "Imamo take traktore da nes moc izabrat koliko su dobri", jerbo smrdi iz samog pocetka razgovora.
Sto se tice ocekivanja i njegove ozbiljnosti je da se pridrzava cijene koje je rekao, bar za pocetak, a o ostalome cu sam prosuditi:)

Nego daj kontakte iz Madarske:)

Ma prvo isprika ... ja sam napisao firma iz Zadra :scratch , ali nije nego iz Šibenika , jbg greška Sory. Ali riječ je o istoj firmi . :D
Što se tiče Prodeta poštujem svačije mišljenje , i rekao sam svoje . Svakako bih ti savjetovao da traktore pogledaš u stvarnosti ( uživo ) prije bilo kakve odluke . Znači da ga probaš upalit , malo provozati , jednostavno da čuješ kako radi .
Evo ti linkovi Mađara
http://www.keletagro.hu/japan-kistraktorok

http://traktorimport.hu/english.php
 
Y

YANMAR1

Guest
Poštovani!!
Pozdrav svim vlasnicima Yanmar Traktora,
Nadam se da me administrator neće izbrisati, ja sam
vlasnik tvrtke Prodet d.o.o. koja prodaje Yanmar traktore,
i pratim temu od samoga poćetka, ali sad moram odgovoriti USRI
, poštovani gospodine, trenutno na skladištu imam 98 komada Yanmar
traktora, Cijena niti jednoga nije ista, jer se radi o rabljenim traktorima,
npr. F16D 4x4 16 ks imam oko 20 kom. cijena je od 3.800 eura pa na dalje,
zavisno od stanja traktora,itd... nemojte me vrijeđati ja sam Hrvat,
a vas molim da mi odgovorite dali su npr. na njuškalo.hr sve cijene iste
npr. IMT 539,,,???? ili nekog drugog traktora istoga tipa:roll:s tako i kod nas ima različitih cijena a isti model.
Nije nam namjera hvaliti Yanmara za nas to čine mnogi kupci.....
Oprostite ako sam nekoga ili nešto uvrijedio ali nisam mogao izdržati, da
takvih laika postoji s takvim razmišljanjem,
Ja neguram ni F16D ja samo predlažem što je dobro za kupca a na njemu je da odlući, ja samo znam šta moji Traktori mogu..
Stojim vam svima na raspolaganju, u svezi bilo kakvih pitanja što se tiće rada, dijelova i ostaloga..

Hvala,
 

Žuti

Član
Tu od
29 Lis 2008
Poruka
609
Poštovani!!
Pozdrav svim vlasnicima Yanmar Traktora,
Nadam se da me administrator neće izbrisati, ja sam
vlasnik tvrtke Prodet d.o.o. koja prodaje Yanmar traktore,
i pratim temu od samoga poćetka, ali sad moram odgovoriti USRI
, poštovani gospodine, trenutno na skladištu imam 98 komada Yanmar
traktora, Cijena niti jednoga nije ista, jer se radi o rabljenim traktorima,
npr. F16D 4x4 16 ks imam oko 20 kom. cijena je od 3.800 eura pa na dalje,
zavisno od stanja traktora,itd... nemojte me vrijeđati ja sam Hrvat,
a vas molim da mi odgovorite dali su npr. na njuškalo.hr sve cijene iste
npr. IMT 539,,,???? ili nekog drugog traktora istoga tipa:roll:s tako i kod nas ima različitih cijena a isti model.
Nije nam namjera hvaliti Yanmara za nas to čine mnogi kupci.....
Oprostite ako sam nekoga ili nešto uvrijedio ali nisam mogao izdržati, da
takvih laika postoji s takvim razmišljanjem,
Ja neguram ni F16D ja samo predlažem što je dobro za kupca a na njemu je da odlući, ja samo znam šta moji Traktori mogu..
Stojim vam svima na raspolaganju, u svezi bilo kakvih pitanja što se tiće rada, dijelova i ostaloga..

Hvala,

Pa evo svaki komentar je suvišan. Šta će biti sa ovim postom odlučiće admini .
Nemogu da nekažem , da nemogu vjerovati da netko može nešto kupiti za 5 ,7 ili neznam koliko tisuća euro , i da to , ni nevidi , i neproba . Bez obzira radilo se o traktoru , ili bilo čemu drugom . Neznam možda je problem u meni , pa imam krivo mišljenje . Ali naravno srećom pa nas ima puno , pa neka ljudi vide i komentiraju .
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Pa evo svaki komentar je suvišan. Šta će biti sa ovim postom odlučiće admini .
Nemogu da nekažem , da nemogu vjerovati da netko može nešto kupiti za 5 ,7 ili neznam koliko tisuća euro , i da to , ni nevidi , i neproba . Bez obzira radilo se o traktoru , ili bilo čemu drugom . Neznam možda je problem u meni , pa imam krivo mišljenje . Ali naravno srećom pa nas ima puno , pa neka ljudi vide i komentiraju .
Ništa nesmije biti, jer ovo je demanti klevetanja njegove firme.
Bil sam nekoliko put u dvorištu te firme, pogledal sam i pital sve kaj me zanimalo, i bil sam razočaran. Naime, otišel sam mu iz dvorišta bez traktora (koji su mi se svidjeli, jer mu i nisam bil pravi kupac).
Usput, čovjek me je gotovo uvrijedil: rekel je da mi vrati novce ak nebum zadovoljan. Pa gdje toga još ima?
Njegovim traktorima nema prigovora. Jedini prigovor je cijena za tak male strojeve, ali vidite da i drugdje nisu jeftiniji.
 
U

USRO

Guest
Poštovani!!
Pozdrav svim vlasnicima Yanmar Traktora,
Nadam se da me administrator neće izbrisati, ja sam
vlasnik tvrtke Prodet d.o.o. koja prodaje Yanmar traktore,
i pratim temu od samoga poćetka, ali sad moram odgovoriti USRI
, poštovani gospodine, trenutno na skladištu imam 98 komada Yanmar
traktora, Cijena niti jednoga nije ista, jer se radi o rabljenim traktorima,
npr. F16D 4x4 16 ks imam oko 20 kom. cijena je od 3.800 eura pa na dalje,
zavisno od stanja traktora,itd... nemojte me vrijeđati ja sam Hrvat,
a vas molim da mi odgovorite dali su npr. na njuškalo.hr sve cijene iste
npr. IMT 539,,,???? ili nekog drugog traktora istoga tipa:roll:s tako i kod nas ima različitih cijena a isti model.
Nije nam namjera hvaliti Yanmara za nas to čine mnogi kupci.....
Oprostite ako sam nekoga ili nešto uvrijedio ali nisam mogao izdržati, da
takvih laika postoji s takvim razmišljanjem,
Ja neguram ni F16D ja samo predlažem što je dobro za kupca a na njemu je da odlući, ja samo znam šta moji Traktori mogu..
Stojim vam svima na raspolaganju, u svezi bilo kakvih pitanja što se tiće rada, dijelova i ostaloga..

Hvala,

Postovani, vlasnice tvrtke....
Sto se tice cijene traktora, nisam napisao i raspisivao se o traktorima,
nego o "jednom" traktoru kojemu se cijena mjenjala ovisno o valjda, raspolozenju.
Za vasu nacionalnost me nije briga, niti sam ju spominjao, nego sam napisao da mi je to ciganski nacin poslovanja.
Ajmo sada dalje...98 komada Yanmar traktora na skladistu - dam jaja na panja da ih nemate, jer to je jos jedan u nizu vasih jeftinih "marketinskih" trikova.
Za upit o nekakvom traktoru - e taj je prodan, e taj je bas jucer otisao, sada sam prodao 5 komada i slag na kraju nadem jedan koji imate na "skladistu" ali i taj je prodan, samo jos nisu uplaceni novci ali ako zelis imas 5 minuta da mi uplatis inace ode. Vise nego jeftini trik. Kao i: "ja samo znam šta moji Traktori mogu..". Sto mogu?
Ja uopce u vase traktore ne sumnjam i vjerujem da su dobri, mozda se cak i zaletim i kupim jednoga (dovoljan mi je jedan) ali bez uvrede, daj malo smanjite ribu kod prodaje:)

drugarski pozdrav:)
 
U

USRO

Guest
Pa evo svaki komentar je suvišan. Šta će biti sa ovim postom odlučiće admini .
Nemogu da nekažem , da nemogu vjerovati da netko može nešto kupiti za 5 ,7 ili neznam koliko tisuća euro , i da to , ni nevidi , i neproba . Bez obzira radilo se o traktoru , ili bilo čemu drugom . Neznam možda je problem u meni , pa imam krivo mišljenje . Ali naravno srećom pa nas ima puno , pa neka ljudi vide i komentiraju .

jesi li ikada kupovao motor u trgovini? Mozes sjesti na njega, uplatiti novce, pa tek onda probati:)
Nego, kupujem stvari prema potrebi, znaci ako mi nesto treba, nemam kaj pipkati i gubiti vrijeme ako mi to treba
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
gospodin u prodetu nije imao yanmar f7 koji sam htio pa sam ga našao kod drugog trgovca.apsolutno ne mislim ništa loše o firmi prodet naprotiv čovjek je bio veoma srdačan.zasmetalo mi je jedino što dotični gospodin ne prodaje potrošne dijelove onima što nisu kupili kod njega traktor.(možda i bi da je imao taj model)
pri kupnji nisam radio selekciju tko je tko ili što nego isključivo ti imaš a meni treba i kupujem.
 
Posljednje uređivanje:
Y

YANMAR1

Guest
Usro

Postovani, vlasnice tvrtke....
Sto se tice cijene traktora, nisam napisao i raspisivao se o traktorima,
nego o "jednom" traktoru kojemu se cijena mjenjala ovisno o valjda, raspolozenju.
Za vasu nacionalnost me nije briga, niti sam ju spominjao, nego sam napisao da mi je to ciganski nacin poslovanja.
Ajmo sada dalje...98 komada Yanmar traktora na skladistu - dam jaja na panja da ih nemate, jer to je jos jedan u nizu vasih jeftinih "marketinskih" trikova.
Za upit o nekakvom traktoru - e taj je prodan, e taj je bas jucer otisao, sada sam prodao 5 komada i slag na kraju nadem jedan koji imate na "skladistu" ali i taj je prodan, samo jos nisu uplaceni novci ali ako zelis imas 5 minuta da mi uplatis inace ode. Vise nego jeftini trik. Kao i: "ja samo znam šta moji Traktori mogu..". Sto mogu?
Ja uopce u vase traktore ne sumnjam i vjerujem da su dobri, mozda se cak i zaletim i kupim jednoga (dovoljan mi je jedan) ali bez uvrede, daj malo smanjite ribu kod prodaje:)

drugarski pozdrav:)


poštovani!!

Mislim da ovo nije forum o nešem prepucavanju, ali evo da vam dam još zadnji odgovor, naime moja tvrtka posjeduje 4 skladišta, jedan je u Gradištu, jedan je u Županji, jedan je u Zadru, i jedan je u Splitu, planiram se i dalje širiti, stoga pazi da ti jaja nebi ošla, a ako nevjeruješ sjedneš u automobil i obiđeš,a u ostalom o kojem smo traktoru razgovarali kad ga nisi ni vidio kako da ti kažem koji je???kad imam jeko puno modela:rolleyess: dalje kao što sam rekao kad je sezona stvarno je gužva , ali imaš na forumu par mojih kupaca pa ih sam pitaj, a trgovina je taka tko prije djevojci njegova je, meni je svejedno prodao vama ili nekome drugome to vam mora biti jasno..

Još jedanput hvala admin.... !!!
Pozdrav svima!!!
I dalje stojim na raspolaganju svima ali samo o radu traktora ili nešto u svezi Yanmara...
Molim vas ovo nije reklama moje tvrtke, samo budimo realni!

Pozdrav!!Drugarski
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
vidio sam u stobreču 4-5 yanmara f modeli ali nisam se raspitivao.da li prodajete i djelove npr.noževe i slično?
 

Najnoviji postovi

Na vrh