• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5011

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Onaj sa lijeve strane na zvonu mjenjača.
Na dva vijka M6.
Ako imaš kabinu možeš do njega kroz onaj gore poklopčić na dva vijka M5 jer ti smeta kutija od akumulatora.
 

PecKe

Član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
58
Sad ne znam kolko se vidi al ovo unutra je sve ulje motorno pretpostavljam da ga ne bi trbalo biti.
IMG_3825.jpeg
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,984
Da li je motorno ili iz mjenjača,prepoznaš po boji,ako je čisto-mjenjač,ako je crno-motor
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,975
Kad buš nekad to imal opet na pol provjeri si čep bregaste označen crvenom strelicom i čep kanala označen plavom da nije na njima problem.

 

PecKe

Član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
58
Danas skinuo karter, pa je ispod dihtunga (zaokruženo crveno) bilo sve masno, a ostali djelovi su bili suhi. Možda rješi problem možda ne. 😅😅
IMG_3829.jpeg
 

PecKe

Član
Tu od
15 Stu 2021
Poruka
58
Znaci nakon raskapanja traktora zamjene karterskog dihtunga, semeringa na radilici, aluminijskog kučišta ulje curi. Ali shvatio sam da mi na iberlauf ne izbacuje plinove od ulja. Kad otvorim čep di se ulje nadoljeva tamo izbacuje paru a na iberlauf ništa zašto neam pojma. Traktor moze radit do sutra na ler gasu bez opterećenja i bit će dvije kapljice, s tanjuračom ostanem bez ulja taj čas. Naravno ispuhao cjevčicu i skunio poklopac bloka motora i ništa nisam našao, snimio taj unutarnji dio bloka motora isto ništa. Netko možda zna neko riješenje po tom pitanju zašto nabija kompresiju? Zamjena karika?
 

Najnoviji postovi

Na vrh