• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5011

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Kak se nebi dal.
Zamjenom pumpe ulja, ležajeva na radilici, sigurnosnog ventila, piksiranjem klackalica ......., ali ti najprije provjeri one ventiliče na filteru ulja (kad več nečeš mjenjati ulje)

ma mjenjat ću ulje sigurno a koji su to ventilići imaš sliku koju nije mi jasno kako je to naglo opal pritisak a i jutros kad sam ga palil malo zavergla i odmah ugasi ulje zato mi je čudno
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
ma mjenjat ću ulje sigurno a koji su to ventilići imaš sliku koju nije mi jasno kako je to naglo opal pritisak a i jutros kad sam ga palil malo zavergla i odmah ugasi ulje zato mi je čudno
A gde bi sliku zel :?:
Kad je hladan, normalno da je pritisak veči.
Gle, najbolje bi bilo da ti probaš izmjeriti pritisak manometrom (možda je samo indikator u pitanju) prije nego ga ideš celoga raskopati, ali evo ti slika. Pazi da ne pogubiš iznutra kuglice i opruge, ili naopačke sastaviš.


image upload
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
A gde bi sliku zel :?:
Kad je hladan, normalno da je pritisak veči.
Gle, najbolje bi bilo da ti probaš izmjeriti pritisak manometrom (možda je samo indikator u pitanju) prije nego ga ideš celoga raskopati, ali evo ti slika. Pazi da ne pogubiš iznutra kuglice i opruge, ili naopačke sastaviš.


image upload

probat ću vidit te ventilice a moram i filtere skidat vidim da je promastil oko njih isto dal se oni operu ili idu novi neznam kakvi su unutra
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
probat ću vidit te ventilice a moram i filtere skidat vidim da je promastil oko njih isto dal se oni operu ili idu novi neznam kakvi su unutra
Nova sita su mnogo skupa, označena su brojevima 1 i 2 (pripazi kad sastavljaš), iste takve brojeve imaš i na poklopcima lonaca. Brojevi se moraju poklapati, broj sita u svakom loncu mora biti isti, ispod cijevi na kojima su sita ide gumica isto kao i na zadnje sito. Ispod lonaca u kučišu filtera je također gumica, a ispod matice (ključ 22) ide bakrena pločica. Sita treba nekoliko puta prati u nafti ili benzinu i ispuhavati zrakom. Upotrebu minivaša nebi preporučil.

Pazi kad stežeš lonce da ne preteraš.


adult image hosting
 

alenvw

Član
Tu od
6 Pro 2009
Poruka
422
Kak se nebi dal.
Zamjenom pumpe ulja, ležajeva na radilici, sigurnosnog ventila, piksiranjem klackalica ......., ali ti najprije provjeri one ventiliče na filteru ulja (kad več nečeš mjenjati ulje)

dali za pumpu treba samo karter skinuti ili i napred razvod
 
D

danka

Guest
Zetor 5011 S Pomoc oko krstova prednje vuce ..

potrebni krstovi prednje vuce ... Da mi neko uputi gdje ima kupit ja ne mogu nac nigdje a sve sam obiso...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Re: Zetor 5011 S Pomoc oko krstova prednje vuce ..

Jesi li našao krstove?
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Re: Zetor 5011 S Pomoc oko krstova prednje vuce ..

Na PP mozes dobiti broj mob.. covjeka koji ti moze nabaviti krstove.
 

manjo

Član
Tu od
18 Ruj 2012
Poruka
351
Re: Zetor 5011 S Pomoc oko krstova prednje vuce ..

koja je razlika izmedu zetora 5011 i 5211 i koliko ti traktori imaju konja
 
G

gilan

Guest
ulje za boš pumpu zetor 5011

Da li mi neko može reći koje ulje ide u boš pumpu za zetor 5011
i u koji se čep sipa imaju 2 na obadva piše "OIL" ali jedan ima mjerač a drugi ne pozzz
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,979
Isto onakvo kakvo točiš u motor, čim finije tim kvalitetnije.

Točiš na oba, na onoga sa mjeračem do maximuma ili dok ne počne ulje na prljev curjeti van, a otraga na regulatoru imaš čep za kontrolu nivoa ulja (ključ 14) ili ubaciš po jednu uljenku u svaki od otvora. Višak bu pumpa sam izbacala van
 

power

Član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
114
Pozz.
Na mom zetoru 5011 kad dam kontakt onaj barometar ulja mislim da je od ulja. Nalazi se na lijevoj strani table. Znaci dam kontakt on zakuca u Maximum i tako konstantno stoji dok ne ugasim odnosno izvučem ključ. Sta ne valja
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
To ti je vurica od boce zraka koja pokazuje tlak u boci.
Zakucana je do kraja jer ti je neka od Žica otpojena ili indikator na boci je riknul.
 

power

Član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
114
Aha. Ja taj indikator nemam na boci. Možda je skinut. I u pravu si ima ona mala ikonica boce i manometar na dnu sata. Znaci taj indikator ide na bocu na kraj boce.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kako kod kojeg modela.
Kod tvog je od iza na kraju boce ako ga netko nije skinul ili ako nije za zapadno trziste .
 

power

Član
Tu od
31 Sij 2014
Poruka
114
Vjerovatno je skinut. Jer imaju tu neke žice. Samo je zavrmut neki improvizirani čep. Ništa nabavit cu to.

Uvezen iz Slovenije
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh