• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5011

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Kolega ima problem sa zetorom. Dakle traktor radi nekad dobro, a nekad trokira i ne želi primiti gas...na kraju se i ugasi.
Filteri, crijeva, od čega krenuti?
 

kicox

Novi član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
26
Prljava nafta i meni se cesto puta desi to,ocistim casicu onu i vozi dalje
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,756
Već kad radiš ti onda provjeri sve od rezervara do pvp. Ispuši crijeva, promjeni filter goriva, očisti čašicu. Možda ima i grubi filter u ac pumpi. Mene je taj filter zezal na ursusu.
 

kicox

Novi član
Tu od
14 Sij 2019
Poruka
26
Ako je dotrajala promjenis je,ja samo isperem vratim i to je to,bar kod mene je tako... ako ti se bude isto desavalo onda uradis kao sto je Dado napisao
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Na dnu rezervara imaš šaraf za ispuštanje nafte ispusti ju svu van . Provjeri crijeva od ac do rezervara promijeni filtere goriva provjeri kad ručno pumpaš dali radi jel hoče smeče pod ventilčiće .
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Skinuli smo čašicu i oprali je, sad imamo problem ne možemo dobit naftu do čašice...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Jel ima kakav semering tamo gdje se spaja rame hidraulika sa poklopcem? Kolegi tamo curi ulje nakon što je majstor radio hidraulik...
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,364
Koliki je to zahvat za popravit? Koliko sam vidio to rame drži samo jedna matica izvana
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Skineš ruke, nekako iščupaš O-ring i ubaciš novi. Osovinu nikuda ne mrdaš.

Ne mora biti da su gumice loše, možda su izašle iz ležišta pa ne brtve dobro, to se kod mene često događa. Samo ih vratiš nazad i opet suho.

Ako ti nije jasno javi mi se na FB pa ti slikam danas točno, mislim da sam te neki dan dodao na FB.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Ne trebaš ništa ulja ispuštati, ulje je dolje.

Pošalji mi poruku pa ću ti danas tokom dana poslati sliku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Skineš obje ruke pa osovinu daš 5 do 10 cm u jednu stranu da ti izgura O-ring. Za drugi O-ring guraš osovinu u drugu stranu.

@ Marko, kod tebe ako ispadaju O-rinzi van znači da osovina šeta. Ubaci pločice da svedeš luft na minimum ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,972
Samo da osovinu ne gurneš predaleko u stranu, Mada i onda se da uterati nazad samo treba popit bobe za živce.
I provjeriš da čahure nemaju previše lufta jerb ako su poderane uzalud tri trud sviraču.
 

Najnoviji postovi

Na vrh