• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 5211

  • Temu pokrenuo klima
  • Datum prvog posta

toma

Novi član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
18
hvala svima na pomoći,kupio sam navedeni traktor,slike slijede za koji dan!!!!!
 

toma

Novi član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
18
da li ima itko prirućnik za navedeni traktor (zetor 5211),na hrvatskom ili engleskom jeziku,sa svojim sam nažalost dobil prirućnik na talijanskom!Unaprijed zahvaljujem.
 

toma

Novi član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
18
Prirućnik zetor 5211

Kao šta u naslovu piše tražim prirućnik/upute za zetor 5211,na hrvatskom ili engleskom jeziku u bilo kojem obliku (PDF,kopirano-možemo se dogovorit za neku naknadu za troškove kopiranja,slanja itd).Unaprijed zahvaljujem!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Čestitke na kupnji nek te dugo sluzi:icon_super:
daj slike!
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
hvala svima na pomoći,kupio sam navedeni traktor,slike slijede za koji dan!!!!!

čestitke, nek te dugo služi!

da samo vidiš slike od 5211 za koji sam ja bio zaigran onda bi se začudio šta znači 1600 sati...a ista lova u pitanju!
nemoj zamjeriti, ali po ovim slikama taj traktor ima više!

živio!
 
N

Nevjernik

Guest
Ma te sate bi natukao da je samo baštu orao tokom godina.
Kakvih sve ima švercera.
 

toma

Novi član
Tu od
28 Sij 2013
Poruka
18
Čestitke na kupnji nek te dugo sluzi:icon_super:
daj slike!

Evo slike, traktoru je potrebno malo sređivanja, to će doći na red kad zatopli. Zasad nemam nekih zamjerki, radi odlično, i od ulaganja potrebne su samo gume i malo boje.



Uploaded with ImageShack.us
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Malo kad se poslozi i pofarba i dobije nove gume bit ce odlican!!!!
Samo da te sluzi dugo i da si zadovoljan!!
 

bere

Novi član
Tu od
9 Pro 2012
Poruka
4
čestitam ja imam 5211,prva liga traktor. jesu li sati točni ili nisu to ćeš saznati uskoro.
 

bornakutina

Aktivni član
Tu od
5 Tra 2010
Poruka
1,194
Daj to poslikaj malo bolje iznutra sa vanjskih strana motor i koliko si na kraju dao eurica?Da li su zadnje gume barunke i koja je godina to?
 

djendrag

Novi član
Tu od
25 Lip 2012
Poruka
27
Kolege da li ko ima kombinaciju Zetor 6340 i roto drljaca 2,5, nozevi, paker valjak, ili da li je ko gledao kako to radi? Ja imam takvog Zetora i kupio sam neki dan Rau 2,5m, pa me interesuje kako ce raditi, jel mu to puno za tjerati?
 

borna92v

Član
Tu od
23 Sij 2013
Poruka
647
Toma kolko para si dal za njega? ja imam doma zetora 5211 i super sam zadovoljan s njim....
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ti traktori su stvarno super imam jednog 5211 ima 10000 radnih sati, motor nije diran!
 

Najnoviji postovi

Na vrh