• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Jučer sam bio kod Hubzina i čovjek ispred mene je kupovo kočione cilindre gdje mu je prodavač savjetovao da ih rastavi doma, ispuše i pomaže prije montaže, jer kako je rekao dugo stoje pa ih treba očistiti i podmazati.
Ja prakticiram kad odu odnest hidraulicaru da ih prepakira, eno od kvacila mi vec 5godina negdje radi, inace 3g ak je znao izdrzati, plafon.
Taj puta je uzeo mislim da 100kn za prepakiranje, dok je novi bio 120, taj bi vec i otisao dosad.
 

4340

Dobro znana faca
Tu od
2 Ožu 2018
Poruka
399
Gumice koštaju par eura, postoji baš mast za te stvari gdje ide dot ulje i ako se sve dobro očisti podmaže radi duže nego novi. Ja se ne sjećam da sam ikad kupio novi cilindar uvijek presložim i radi.
 

Najnoviji postovi

Na vrh