• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Baš sam ja htjeo napisati, ali me Željko preduhitrio. Ja mislim da ti krive vijke spajaš.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Zekan danas upaljen! :cool2: I odmah u akciju izvlačenja komšije iz kanala xD

Što će reći da je gospodin relej onda u banani i treba drugi.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Danas kupio novi relej i eto ti vraga, ope' isto. Čačk'o sam tako dok mi nije dopi... i onda sam počup'o sve sa tog releja. Njega bacio u pm, našao žicu koja ide iz kabine, stavio na onu klemu na automatu i eto ti tehnologije. Mali pali iz kabine još bolje nego prije. Sad jače okreće, a ne prije; K'o krepana mačka kašljuca. Sad ima pravo dobar šus, samo su mi žice nategnute jer je to sve nešto skraćeno pa je to valjda i razlog tog releja. Ako ne skontam kako to malo raspustitim, budem nadoštiklao tu žicu i sve super.
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Moj savjet bi ti bio kupi si protupozarni aparat bar 2kg i stavi si ga u traktor ;)
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Aparat već imam... Iskreno što dalje, sve više imam osjećaj da vozim nuklearku, a ne traktor. Curi na sve strane, žice gole i bez klema samo namotano onako bezveze, Bože sačuvaj. Al' ajde, kad bude praznog hoda polako sjesti i to sve srediti. Samo da ne bude šta prije nego se dođe do tog rješavanja.

Srećom se dizel ne pali kao benzin pa se tješim da nikad neće doći do idealnih uvjeta za okidanje haha :icon_toilet:
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Bitno da ti misliš da si obavil odličnu kupnju :icon_thumright:
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Druže, nemoj da se uhvatimo prazne polemike... To što se ja ne sramim reć' da sam pojeo g*vno i da imam posla na njemu. Nije znak da me tu podhebavate. Ni prvi ni zadnji koji sam kupio polovno i imam dosta posla da ga dovedem u red. A ruku na srce, dobio sam ga ispod cijene kako obično idu i za ostatak para ga mogu solidno dotjerati.

I da se razumijemo, on je do sada spalio oko 750L goriva što je oko 3.500kn, a poorao sam 26ha s njim. A uzmimo u obzir da sam prošlih godina kooperaciji plaćao 13.000kn samo za oranje, mislim da ne trebam dalje u diskusiju... Dovoljno je reći da mi se isplati u svakom pogledu, makar i malo - malo imao neki manji kvar.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,228
Re: ZETOR 6340 MAJOR

Bome naorao si se ti s njim.. Nije to malo. Zetor se da složit da bude tip-top i nisu skupi dijelovi, tako da čim uhvatis vremena sredi ga i onda nemas brige kasnije kad središ stvari treba..
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
I još imam 9ha, to sad čekam da smrzne, mada je noćas palo 16L kiše... A nagodinu će biti još i više jer smo sada dobili samo 9ha od 17ha dogovorenoga. Dakle sve skupa ima oko 43ha za orati pa ti gledaj koliko je to. Isplati mi se i to još kako.

Još sam na početku rekao da je on uletio kao privremeno rješenje jer je on "premali" za 43ha zemlje. Ima se tu šta ciguljati sa 2 brazde...
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Pazi se zekana isti taki planuo samo tako srećom je maknuo kleme.
Spojili instalaciju nanovo povukli žice bez gluparija .
To im boljka
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Meni je kolega električar,koješta mi je slagao po struji,veli da Zetor ima dobru struju,dok je sve u originalu,a ne ko ovdje...
Airbox-bome dosta je to hektara,toliko ja maznem u dvije godine. Koliko sati je okrenuo kod tebe? Moj savjet ti je da daš električaru nek ti sve pregleda i sredi, sa strujom se nije za igrati...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pazi se zekana isti taki planuo samo tako srećom je maknuo kleme.
Spojili instalaciju nanovo povukli žice bez gluparija .
To im boljka
Kroz moje ruke prošlo više od 100 zetora niti jedan se nije zapalil radi instalacije znale su oksidirati kleme gubiti masu tak da mislim da im to nije boljka .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Re: ZETOR 6340 MAJOR

Ja znam puno ljudi koji su se zapalili za zetora kad su ga prvi put probali voziti...[emoji6] [emoji1]

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

jandric200

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
593
Ljudi kupe mlađi traktor pa šarafaju skoro svaki dan , nemojmo sad pamatovati ja nebi kupio , bolje da je ovog uzeo i sl. Tu smo da se pomogne u nevolji i zato je napravljen ovaj forum.:drink:
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
Kroz moje ruke prošlo više od 100 zetora niti jedan se nije zapalil radi instalacije znale su oksidirati kleme gubiti masu tak da mislim da im to nije boljka .

Haha očito je kad je planuo nakon dve godine stopila se komplet struja a na 4000 sati generalka .
Nije mogo da vuče
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Instalacija vrisne samo ako se mijo zavuče ispod instrument table, onda je spektakl :D: Na 533 su mi gnjezdo jedne godine napravili na akumulatoru... :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh