• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor 6340

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
da se k..c sve srediti, prvo, kad ti nekom iskeširaš 100 i kusur hiljada kn... i svako malo ulažeš nešta, a nemaš otkud.. meni kad je puknuo klip, prvo sam ga htio zapalit skup s plugom, a druga varijanta je bila gurnut ga u savu i u p materinu.... dam 150 hiljada za njega i da me jebe non stop, to nije po meni normalno.. i da svaki dan šerafim neš po njemu...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
To je skup sport za kupovanje nečeg šta na očigled nevalja... dođeš do vrtoglavih iznosa na kraju priče, a kvarovi ne prestaju.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
da se k..c sve srediti, prvo, kad ti nekom iskeširaš 100 i kusur hiljada kn... i svako malo ulažeš nešta, a nemaš otkud.. meni kad je puknuo klip, prvo sam ga htio zapalit skup s plugom, a druga varijanta je bila gurnut ga u savu i u p materinu.... dam 150 hiljada za njega i da me jebe non stop, to nije po meni normalno.. i da svaki dan šerafim neš po njemu...


Kada je tebi pukao klip??

Sve stoji sto si napisao, das 20 000€, koje si skupljao nekoliko godina ili kredit koji te pritisce, i jos na kraju nemas ispravan stroj, a u sjetvi si i tesko se jos nade novca za popravak

Zato je po meni imt najbolji omjer ulozeno-dobiveno, i svaki je sebe otplatio u vrlo kratkom roku, a to ocekujem i od 560

Neznam da li zetor od 20 000€ ima klimu??

Mislim da tek traktori od 30 000€ nesto vrijede i da su ocuvani primjerci, ovi od 100 000kn mogu biti dobri, ali najcesce nisu, nego imaju puno sati a malo godina i ljudi se povedu za godistem koje nema nikakve veze sa stanjem traktora, al to je tesko nekima objasniti da shvate, kao i imt star 30g da je bolji od novog, tj od onih zadnjih koji su izasli iz tvornice
 

mali

Dobro znana faca
Tu od
17 Velj 2015
Poruka
2,968
To je sve sreća ima ljudi koji kupe stroj radi koju godinu ni ulja ne zamjeni i onda ti kupiš.
Poslije samo ulaži.
 

ivanz

Aktivni član
Tu od
29 Pro 2010
Poruka
4,485
Zato mislim da treba uzeti nešto u srednjem stanju, i naći povoljno, čekati priliku, pa i ako treba uložiti, da ostane prostora....to može funkcionirati na IMT, rakovici, ursusu.....dok torpedo je već druga stvar, i djelovi su skupi.....deutz DX po meni nisu loši, al tamo ako nešto ode, a otići će, je dosta skupo, o drugim markama tipa MF, netreba ni raspravljati, iako su daleko kvalitetniji, i mislim da se za te novce, koje traže za zetora više isplati kupiti jedan MF
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Iđen u nabavku utega za zekana pa me zanima dali ima da paše s kakvog Ursusa na Zekana uteg dali prednji ili oni što idu na točkove. Trenutno nema ništa za zetora na njuškalu, al' ima dosta za Ursusa pa zato iskam.

Hvala.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Pogledaj na Slo oglasnicima,tamo uvijek ima utega. Imaš li prednji nosač uopće? Naprijed pašu i od Rusa,takve sam ja imao na 6340.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Pa nezz jel treba neki specijalni nosač... Imam onaj kao neki nosač odaljen od haube sa trokutastom izbočinom s unutrarnje strane.

Ma imam kući jedan IMT uteg od 25kg, to je jedino ostalo poslje rata od utega. Sad ako nabavim i takve negdje napravio bi i nosač za njih.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,to je normalan nosač,utezi idu pod njega i na njega,možeš navjesiti oko 350 kila sve skupa,a lako se preradi ako je potrebno. Velim,od Rusa pašu bez prepravki,pa si pogledaj,možda ima...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Kod mene se na mog ispod haube na one klizace mogli tacno namontirati 4 tega od rakovice, samo su se moraki prosjec malo oni rukohvati al su stali na knap
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,082
Imam nekaj osjećaj da ih ti nisi za toliko prodal :D:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Jesam,ili sam sto kuna pustil,ne sjećam se...
A kupil sam ih za 1000,skupa s plugom.
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
@gogo

Jesu to od nekog novijeg Rusofila ili od onih 82-ki starih?

I jel 'vako šta paše na felđone od Zekana? Ako i ne paše trebat će mi za nasadit na plug na mjestima gdje nije orano par godina nego samo tanjurano, već sad sam vidio da je ovih par njiva baš tvrdo, dobro do jeseni će omekšat s kišom, ali da mi prije uđe u zemlju na uvratinama da imam što manje naprijed nazad.

http://www.njuskalo.hr/strojevi-gospodarstvo/utezi-traktor-oglas-15573417
http://www.njuskalo.hr/dijelovi-tra...eki-drugi-traktor-200-kg-8-kom-oglas-19327295
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bogami,ne znam,lik od kojeg sam ih kupio ih je isto imao na Zetoru 7341...
Za ove okrugle od Ursusa ne znam di bi se to moglo prišerafiti na felgu,ovisi koliki im je promjer,ne mogu sa slika procjeniti veličinu.

Probaj nazvati broj s ovog oglasa,lik šverca s Zetorima,kod njega sam ja uzeo utege za prednji i stražnji kraj,imao je cijelu hrpu toga...

http://www.njuskalo.hr/traktori/deutz-fahr-agrotron-4.90-97-god-oglas-17988924
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Jednom sam bio naletio na video gdje je bio 6340 sa utezima na prvim felgama. Nakon nekog vremena, kad sam kupio svojeg, tražio sam video jer sam htio vidjeti barem od prilike koji su utezi ali nisam ga više našao. :mur:
Iako sad kad bolje razmislim to možda i nebi bilo pametno staviti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh