• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

ZETOR 7745

D

Dado-lpk

Guest
I sad tebe zanima zakej on tuče u max. kad daš kontakt?

zato sto je boca pod tlakom i cim da kontakt indikator pokazuje tlak u boci,znaci da sistem nigdje ne pusta! Ako sam pogrijesio ispravi me jer nemam bas puno iskustva ali to je moj logicni zakljucak!
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
A ako kompresor nije paljen 2 godine, a pokazuje pun?

Ili je indikator dao otkaz, ili instalacija.
 
D

Dado-lpk

Guest
A ako kompresor nije paljen 2 godine, a pokazuje pun?

Ili je indikator dao otkaz, ili instalacija.

lako moguce,iskreno i meni na mom tuce odmah na 10 ali kompresor uredno radi kao i sva instalacija i dok god to radi nemam potrebe istrazivati previse
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
I sad tebe zanima zakej on tuče u max. kad daš kontakt?

mene zanima šta pokazuje dali pritisak ulja ili pritisak zraka i zašto odmah ide do kraja ne do 10 već i iza, po meni je ovo neispravno i kako ispitati gdje je i kako otkloniti ovaj kvar.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
mene zanima šta pokazuje dali pritisak ulja ili pritisak zraka i zašto odmah ide do kraja ne do 10 već i iza, po meni je ovo neispravno i kako ispitati gdje je i kako otkloniti ovaj kvar.
Najvjerojatnije je otišel ovaj indikator. Pogledaš dali su žice spojene na njega, otpojiš ih i probaš onda. Ako onda nejde nikam to je to, a ako ide onda su se možda negde poglodale i spajaju se na masu.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
kod mene uopće nema ovog indikatora
Taj tvoj Zetor čudo tehnike, a jel ima uopče rezervar zraka?
Jel ima kakvih žica?
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ima on zrak ali sam ja postavio bocu(nije original već nabavi koja je mogla stat) i sam napravio instalaciju za zračnu kočnicu na prikolici tu nema nikakvih žica niti je bilo, na njemu nije došla boca već samo išlag ventil, nek znam od ćeg je ovaj manometar kako ću ga spojiti ja sam na svojoj boci stavio indikator od kamiona samo neznam koje žice da pokopčam, nego još me interesuje kad volan okrećem nešto mi zuji, cvili stalno u volanu posebno kad do kraja izmotam u bilo koju stranu unutar volana zuji.pozzz.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,319
kad volan okrećem nešto mi zuji, cvili stalno u volanu posebno kad do kraja izmotam u bilo koju stranu unutar volana zuji.pozzz.
To je normalno ako zuji kad motaš ili kad namotaš do kraja
 
B

brki

Guest
105ks 6cil je MF 3080...

massey ferguson 3080 ima 100 ks a 3085 ima 105 ks.ta serija traktora je dosta loša.prva koju je mf izbacio na tržište s elektronikom koja često stvara velike probleme
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
koliko ulja nasuti u reduktore prednjih točkova , kod mene na ovim reduktorima stalno ulje izlazi na odušak pa mislim da nisam previše nasuo
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ima veliki seraf na reduktoru svanjske strane i mora bit 100 % u vodoravnom stanju, nesmije bit ni gore ni dolje.. odvnes njega is sipas ulje dok ne pocne curit kroz taj seraf.:)
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
hvala, svatio sam, znam ja za taj šaraf i nasuo sam na taj otvor, ali mi je bio gore pa sad ima viška, nego reci mi ima li gdje povoljno automatska kuka kuka da se kupi, ovi svi hoće 300 km,
 
Posljednje uređivanje:

Bosonoga

Član
Tu od
30 Ožu 2010
Poruka
469
Pa neznam nije 300 KM puno za automatsku kuku. Pa za IMT 539 poluautomatska je 250 KM nekad bila sad je i skuplja.
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pa neznam nije 300 KM puno za automatsku kuku. Pa za IMT 539 poluautomatska je 250 KM nekad bila sad je i skuplja.

Bgmi za 300 KM nije puno.. Ja nebih bjezao..:shock:
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
puno jašta je, za imt ima naći za oko 100km,ako čuješ da nekom ne treba a prodaje za zetora javi poz
 

Najnoviji postovi

Na vrh