• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uh,pa to je cudoviste! za moj ukus samo su malo,malo,presiroke ove straznje...
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,436
malo kasnim s odgovorima a gume su 16.9 30 a Cultorove a prednje 320/70 r 24 Pirreli i sad kontam da mi nije dobar odnos prednjih i zadnjih il mozda ne mislim dobro
a ja mislim da isti kao i crystal: prednja vuca sa strane multipower i prenos zadnjih tockova to mi je poznato :D

Zar mu nisu malene te zadnje gume, :scratch puno bolje bi mu stajale 16.9 - 34

Možda je prednja vuča ista kao na kristalu al mislim da bi on ipak trebao biti brži i okretniji od kristala.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Zar mu nisu malene te zadnje gume, :scratch puno bolje bi mu stajale 16.9 - 34

Možda je prednja vuča ista kao na kristalu al mislim da bi on ipak trebao biti brži i okretniji od kristala.
znam da su malene al su nove dosle i ne bi ih mijenjo jer cu ih morat nekom poklonit a zar nije ista visina 16.9 30 i 16.9 34 zar nije razlika samo u felgi a mislio sam mu nabacit kad ove podere 18.4 30 bice malo visociji. A ide negdje s ovim gumama cca 30 km/h a nisam imo priliku vozit crystala pa da ti kazem al su u biti sota slicni po vanjskom izgledu mjenjaca
 
B

BernardMatijević

Guest
Imam jedno pitanje. Koji mi se traktor više ispati kupiti Zetor 12441 ili Hurlimann xt 130
 
B

BernardMatijević

Guest
Pitanje

Imam jedno pitanje. Koji mi se traktor više ispati kupiti Zetor 12441 ili Hurlimann xt 130
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hurlimann sigurno bolji izbor i nepogrešiv,10godina mlađi ako ne i više od zetora i boru opremu ima

10 godina mlađi..?! pa zetor 12441 je nova fortera koliko se siječam
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
fric je u pravu.
Ta da 2 traktora uopce nije za uspoređivat jer zetor je 4 cil a hurli 6 cil.
Zavisi za sto ga trebas,koliko s njim planiras radit,itd.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ja ne znam kaj bi covjeku preporucil. imam dva zetora,ali ga ne mogu zagovarati,jer svi znamo da je dobar al ima dosta svojih mana. no hurlimann me posebno razocaral,puno ih viđavam kod mehanicara,ljudi se zale na njih,problemi sa getribama,strujom,cure na sve strane... nekak sam vise ocekival kod njega,pa i kupiti smo ga namjeravali,ali sam odustao i radije uzeo zetora.
 
B

Burza

Guest
Ja imam Zetor 10540 Intercooler.Gp.1999.Zadnje gume 18.4.38 Prednje 14.9.24.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Ako je ovaj Zetor forterra mislim da ti je njega puno bolje uzet jer i ja imam Zetore i zadovoljan sam. Ovaj jedan čovjek je uzeo hurlija mislim cca 110ks i vrlo brzo mu je otišao motor. Nakon njega je uzeo John Deera. Inače nemam iskustva sa Hurlijem tako da ne znam, a Zetore pa ih zato hvalim. To je moje osobno mišljenje...
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
poznajem lika kome je za hurlimanovu generalku otislo oko 2000€ razlog toga je sto nemamo zastupnika
 
L

ler

Guest
Šje Burza prtešao si na jače traktore

Ja imam Zetor 10540 Intercooler.Gp.1999.Zadnje gume 18.4.38 Prednje 14.9.24.

Uvjek si imao dobroga 7745 6441 itd
 

Najnoviji postovi

Na vrh