• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
12200 € Komplet...:icon_eyes:
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,185
Kupoprodaju ubuduče možete nastaviti ovdje
Ubuduče brišem iz teme o Zetoru
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,800
Nije nikakva kupoprodaja. Cijena me je zanimala kao i jos neke a ostalo je bila samo šala.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,185
Znam, ali imamo na forumu dio rezerviran za prodaju, za forumaše.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Heh standard je kabina samo je neko ugradio naprijed jos dodatna dva svijetla :D

A traktor je TOP ;)

ova rucica za podesavanje ruke hidraulika je izvana,ko na 7341, i staklo ispod sica je vece!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,211
12200 € Komplet...:icon_eyes:

Takav Zekan bi mi odgovarao više nego išta. Prednji utovarivač za utovar i spremanje rolo bala bi mi daleko olakšao posao. Nego kakav on ima glavni mjenjač isti kao i ja na Z6245 ili?? Znači onom rikverc brzinom se može ići i napred ili kako?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Pa ima standard mjenjac sa 10 brzina, 5 brzih i 5 sporih,, samo na tom glavnom mjenjacu nema rikver.. saltas ga normalno od 1-5 a kad hoces u rikverc onda reverzer povuces nazad i onda opet svih tih 10 nbrzina mozes u nazad koristit..zato ima 10+10 mjenjac.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,800
Kako mu je napravljen lonac auspuha ? Kod mene njegov original je 500 kn koliko sam videl pa ako bi se jednom trebal mjenjat možda bi se dalo skemijati nešta slično tom sistemu,a i sviđa mi se takav sistem auspuha. Več sam ga jednom malo pofrkal.
Sad gledam oglas od tog zetora 7745 i prvi put vidim neki mjenjač sa desne strane. Šta je to ?
 
Posljednje uređivanje:

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
To mu je tkz. REVERZER, koliko naprijed toliko nazad, on bude sa desne strane
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,479
Koliko ja vidim reverzer mu je s lijeve strane...
Rijesenje slicno kao i kod velikih ursusa i crystala da mu je izvod mjenjaca u sredini
a rucica savijena sa strane
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
A da to nije rucica za prebacivanje kardana sa 540 na 1000okretaja,a taj reverzer su imale serije 7711-7745 horal.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ručica za kardan ti puno manja i u sredini a rev.. može biti i sa desne strane može se nači i na jako starim modelima 69xx pa na dalje .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znam kak zgleda,pa i ova ide od sica s ljeve strane na sredinu medu noge samo je dugacka i zapigana,da se ne moras saginjat,do nje ljevo je ukapcanje prednje vuce,jel tak?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ovo je rucica za reverzer, da se dzaba ne raspravljate..da nije naveo bi nije mala stvar da grijesim..
 

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
ljudi jel ima ko slikzu gdje se na 7011 priteze papucica kvacila,za onu sustanje sam danas pitao kolegu,kaze ako ti je kvacilo opusteno to se desava pritegni ga... a fakat kod mene je papucica otpustena...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,185
Reci kolegi nek ti on pritegne, on sigurno zna i koliko treba.
Ti bi ga mogel pretegnuti pa bu ti se bu gospodin lager stalno vrtel dok ne podera capice, a to bu onda koštalo ....
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,204
@Basic ,ti si vec imao takvog ak se ne varam 2011. al bez utovarivaca
 

Najnoviji postovi

Na vrh