• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
Imageshack ih je maknul sa svojih servera

Tražil sam slike novih "originalnih" zetorovih glava ti si bio stavio u jednoj temi, ak nije problem da ih opet staviš.
Zanima me dal imaju kakvu oznaku i po čemu se razlikuju od neorginalnih, poljske imaju žig KORURS jesi se susretal s njima?
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
koliko su cola zadnje gume? vidim da je proxima puno brza u rikverc od mog majora... a kolko znam nema reverzor..

Gogo od kud major kaj nisi sve traktore prodo osto samo na malom fercu:confused::confused:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
da,bivsi major... Bas cekam starog da se vrati iz grada,rade prijenos na kupca,a ja se ne mogu priuciti da ga vise nema...
Pogledao sam par proxima,u nedjelju ce najvjerojatnije pasti odluka!
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
da,bivsi major... Bas cekam starog da se vrati iz grada,rade prijenos na kupca,a ja se ne mogu priuciti da ga vise nema...
Pogledao sam par proxima,u nedjelju ce najvjerojatnije pasti odluka!

Pa podijeli s nama svoje razmisljanje možda možemo pomoći pri odluci :).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Nebi ja baš pomagal kad su tuđi penezi, nisam mu pomagal ni kad ih je na hrpu metal.
Da nebi poslje bilo :icon_axe:

Vjerujem da je Gogo odlučil da to bude Zetor i to proxima, a o stanju nek sam odluči ili ako mu treba pomoč nek uzme čovjeka koji ima iskustva.
Ovdje bi ga pojedinci mogli zbuniti i odvesti u krivom smjeru.
Svaki od nas bi drugačije postupil da ima peneze u žepu.
Naravno da je svaki savjet i iskustvo dobro došlo ali Gogo dugo ima Zetore i vjerujem da puno o njima zna.

Recimo i ja razmišljam o kupovini novog traktora i odlučil sam da ta kupovina bude obavljena u Gudovcu.
Samo kaj bum ja zel kod onoh teta kaj inače po placu idu :(giggle):

Edit, da neko ne zamjeri.
Ja mislim na ljude koji nisu u toku sa tom markom jer vjerujem da Gogo puca na Zekana proximu i nijenog drugog.
komentari vlasnika su svakako dobro došli
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Ja sam mislio da nije dosla kakva nova zverka pa da ju skrivas:):)

hehe,bez brige,ja bi se vec pohvalil! :)

Pa podijeli s nama svoje razmisljanje možda možemo pomoći pri odluci :).

eh,uopce mi nije do sad palo na pamet,glava mi je pretrpana ovih dana... :)

Nebi ja baš pomagal kad su tuđi penezi, nisam mu pomagal ni kad ih je na hrpu metal.
Da nebi poslje bilo :icon_axe:

Vjerujem da je Gogo odlučil da to bude Zetor i to proxima, a o stanju nek sam odluči ili ako mu treba pomoč nek uzme čovjeka koji ima iskustva.
Ovdje bi ga pojedinci mogli zbuniti i odvesti u krivom smjeru.
Svaki od nas bi drugačije postupil da ima peneze u žepu.
Naravno da je svaki savjet i iskustvo dobro došlo ali Gogo dugo ima Zetore i vjerujem da puno o njima zna.

Recimo i ja razmišljam o kupovini novog traktora i odlučil sam da ta kupovina bude obavljena u Gudovcu.
Samo kaj bum ja zel kod onoh teta kaj inače po placu idu :(giggle):

Edit, da neko ne zamjeri.
Ja mislim na ljude koji nisu u toku sa tom markom jer vjerujem da Gogo puca na Zekana proximu i nijenog drugog.
komentari vlasnika su svakako dobro došli

Muha,majstor si bio i ostao,skidam kapu na ovome!
ipak,vise ociju vise vidi,vise glava vise zna... ako se nekaj krivo kupi,mogu samo kriviti sebe i losu srecu.
je,gledal sam samo zetore 8441,i nist drugo me ne zanima,ali planovi se mijenjaju iz dana u dan,pa ne znam sa sigurnoscu kaj bude. opasno smo razmisljali o novom traktoru,ali ipak zasad imam premalo zemlje,natjecaji budu tek poceli...radije budem uzel nekaj mlađe,a razliku ulozil u repromaterijal za drugu godinu...

a sad po redu-
http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-proxima-8441-oglas-10322552

ovaj je ocuvan stvarno ko iz ducana,ima najmanje sati. cijena je fiksna,i ne bi se tu puno premisljal,ali traktor je gol golcat,nema nist od dodatne opreme,pa cak ni radijalne gume,makar su ove na njemu kao nove,al nije to to...
taj je siguran da ga budem uzel,ako svi drugi propadnu...

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-proxima-8441-oglas-10923740

ovaj ima full opremu,sve kaj se moglo na njega staviti,godina proizvodnje stima,ali su gume lose i ima dosta sati. za te radne sate je dobro sacuvan,ali me odbija to kaj je imal na sebi utovarivac... ipak,u neke kombinacije mi i on ulazi...

http://www.njuskalo.hr/traktori/zetor-proxima-8441-oglas-12032130

ovaj je najmlađi,ima malo radnih sati,dobre gume,full opremu,sačuvan,i znam vlasnika. tog vidim u garaži,samo kaj je daleko najskuplji,ali cijena nije fiksna,pa budemo vidjeli kaj se bumo mogli dogovoriti...

i za kraj...

http://www.oglasi.si/oglas_kmetijstvo/traktorji/zetor/traktor-zetor-8441/714926

ovog idem pogledati u nedjelju. najstariji je,2005. godina,ali ima full opremu i radijalne gume koje su losije... takoder ima i najvise radnih sati, 3500. idem ga gledat,samo me muci cinjenica da ako je toliko jeftiniji od ostalih,i bez greske kak kaze vlasnik,zakaj nije prodan? jer,cijena je stvarno mala,ja sam malo manje dobio za svog,a to nisu traktori za uspoređivati...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Hvala Gogo, ja ti želim uspješnu i dobru kupovinu.

Samo bum uskočil na kratko da kolegi Mika odgovorim i stavim slike u vezi onih glava.
Znam za poljske, a ima i neke treče ili pitaj Boga koje vrste.
Ovo su navodno orginal zetorove





Razlika je između orginalnih i zamjenskih u promjeru usisnih i ispušnih kanala.
Gurni palac unutra i probaj u dučanu kad ti ju na pult stavi.
Za primjer bum uzel ovu Ursusovu poštopanu

 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
Hvala muha,gledam po češkim dučanima cijene se kreču od 500 do750kn za ovakvu glavu s ventilima,onih Korurs ima od 350 a onih bez imena i prezimena nisam našel to jedino valda naši trgovci najdu na furdi i nama prodaju skupo.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Mislim da je kod nas sad ta glava preko soma kuna ali nisam baš siguran
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Gogo Sretno u kupovini! Meni su ovako dosta slični svi sa slika, ali kad probaš drugačije je to....
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,776
Lako moguće ove bez imena i prezimena su od 400do 500kn tu okolici zg-a...
Nešto sam malo gledal ako bi ih naručival iz češke došla bi sa dostavom na kućnu adresu cca650-700kn/kom(trebalo bi provjeriti točnu cijenu poštarine....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
Neznam kolko se to isplati zafrkavati se s tim, ako trebaš tri ili četri komada možda ali za manje baš i ne.
Ko ti može potvrditi da je to orginal, da nije kučna radinost, a kad dođe prošo voz, ko i one cigle preko kojekakvih stranica.
Daj link stranice gde si našel ako ga imaš da vidim bar otprilike
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
To je ono čega je mene strah.
Probaj uzeti jednu pa javi kak si prošel :eek::
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Gogo Sretno u kupovini! Meni su ovako dosta slični svi sa slika, ali kad probaš drugačije je to....

ima razlika u godistu,gumama,opremi,radnim satima... najvise vodim racuna kako ce traktor izgledati kad se bude prodavao,da mogu za godinu-dvije dobit nesto za njega,pa je zato izbor teži...
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,738
Bila je prije mj dana jedna proxima u jurvalu takvu kakvu tražiš, mislim da je 21 hiljadu eura bila, traktor je izgledao čist solidno, probaj nazvati, možda nije prodana još.
 

Najnoviji postovi

Na vrh