• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
slika-1213-542ae5372f82d-velika.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Šima- :icon_syda::icon_syda:

Basic- dobar stroj, prvi 6245 kojega ja vidim,a da ima reverzer!

Ja sam prije par dana probao zakačit plug za proximu,tek tolko da vidim kako joj stoji,i kako se okrece... nazalost,jos je premokro za probu oranja...


gifs upload
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
E Gogo, gogo imal si pravi plug za tog traktora, a prodal si ga!!! Sad buš oral s ovim malim plugekom, joj, joj, joj!!!
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hahaha,nije mi ni najmanje zao! To su mi bili najlakse zarađeni novci u zivotu! S ovim bumo probali orati,ak mi se ne dopadne,ode on isti dan. Cisto da se upoznam s lemkenom. A i nije bas tak mali,mozda da je iz drugog kuta slikano...
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,432
:(inlove)::(inlove)::(inlove)::icon_syda:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=3hBSYZtz5f4[/YT]
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Imam pouzdanu informaciju da bi i kod našeg člana Zokiii, uskoro trebao u dvorište stići 5211 :) neznam jeli kaparisan već, ali u svakom slučaju, znam o čemu se radi i bude dobar stroj kupio :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znao sam ja da moj prijatelj voli zetora!!!
Nek mu je sa srećom,samo sada bude zapostavil imt-a?:=:)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Takvoga, sličnoga ima i doma, kaj če mu još jedan?
Jedina predost je kaj ovaj najvjerojatnije ima grijanu kabinu, a zima ide pa za do dučana i na pivu skočiti .....

Ako bi ja mogel iči kao "stručna" osoba na oglede rado bi se odazval?
Cjena, prava sitnica
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Oficir, zato je promjenio avatar, stalno sam mislio zašto. Muha, ne bi bilo loše, sam bude meni na lickanje došao prije :) A i rekao je da se dvoumi između imta i još nečeg, ovaj 5211 je bio drugi vjerojatno .... ma bude se on pohvalio već hehe :) a nek, nek i on vidi kak je to imati pravi traktor na dvoru
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Zetorboyu, nisi mogao držati jezik za zubima? Baš nikako? MOrao si?i....... evo sada na radost određenih forumaša moram napustiti forum..jer ovakav javni blam nemogu pregutnuti..nažalost.... da IMT-ovac kupi Zetora i da s eto javno pročuje..neoprostivo...

:Kiss: Zbogom!!!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zokii nemoj se zivcirat,ti ćeš i dalje voljet Imt,a vjeruj mi Čovjek se lako navikne na drugo i bolje.
Promjene su teške svima al na koncu ih prihvatimo.
Lijepo je da danas netko može kupiti Zetor ili neki bolji traktor a da ne bankrotira.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,231
Ja znam za IMT 560 za 15 soma kuna, bolji izbor od ovoga kolovrata s tri cilindra.
Spreman sam za dobro iče i piče odati lokaciju
 

motohod

Član
Tu od
12 Ožu 2009
Poruka
787
Znam i ja za jednog. Ili obadva znamo istog? :icon_pray:

Lokacija: tam z vašeg brega u pravcu LudogBrega? Po glavni cesti? Ok... jedna jedina cesta ide, pa je zato glavna.
:icon_winkle:

:biggrin:
 

Najnoviji postovi

Na vrh