• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
E odlično...... kak stojiš sa slatkim, da nekih kolača poneseš? Vele da je gadno ak Muhaču padne šečer.....

ak ima još dobrovoljaca da s edogovorimo., grupni posjet...možda onda gazda bude u bezizlaznoj situaciji pa još koju hiljadarku skine
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
.
jednu omanju demižonku od 25 litri vina..

Na koje detalje moramo paziti na traktoru?

Sorry al moram,
sa ovim bude dobro ako pogodite selo i dvorište,
a ne da vidite nedostatke,
:drink::drink::(handshake):
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Sa Slatkim sam dobar kaj bi i njega poveli a kaj ako bude Zetorova getriba prazna (traži Muhača prevod):icon_scratch: Kaj vi idete na logorovanje ili kupnju kad vam toliko toga treba kad ideš nekaj gledat sa Muhačom jedva uspiješ popiti kavu bježi on od konobarica he he he :icon_axe:
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Gdje se ide to gledati,ja se dobrovoljno javljam za pomoč pri pregledu zetora,dobro su mi poznati ti stariji modeli?Inače za one koji neznaju,ZETOR 5211 više može povuči na mokrom tereta nego imt 560,nekoliko puta sam se u to uvijerio,imt 560 je valda naj lošiji traktor od imteja.Na 560 hoče kornjača hidraulika puknuti,znam dosta ljudi koji su to mijenjali,i ima dosta još propusta taj traktor,zato ih i ima za tak malo kuna,i opet se ne prodaju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
MF nisam ljubitelj IMT-a ali malo nisi u pravu no nebitno bitno da kolega kupi traktor !!
 

MF 698 t

Aktivni član
Tu od
16 Velj 2012
Poruka
1,649
Bez ljutnje ljubiteljima imteja ali i sami ljudi koji voze tog 560 loše pričaju o njemu a i mi drugi vidimo da je tak.Svatko ima pravo izbora kupiti što hoče,i kakav hoče traktor.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Ja ga vozim (560 novija linija) nebi sad uspoređival ali vozil sam Zetore od 2511 do 16045 IMTod 533 do do 577 i ostale marke dozvolu imam od 1974 a tad nije bilo cesta no još neznam sve a imam bar 60 000 rh na traktorima .no ponavljam kolega kupuje 5211 i mi mu ako možemo trebamo pomoči .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zokii,ako pejde muha i zeljko nemas brige,vecinu budu oni vidli.
Jedino kaj bi moglo biti problem,to je hidraulika i iskakanje iz brzih u ler na nizbrdici.
Trebalo bi ga dobro zgrijat i zakopcit tanjurace i vidjet kak dize i drzi i jel pumpa zuji jako.
Sada samo stanje morora je tesko znat,al nesmije nista lupat i zujat,decki ti budu dalje sve rekli.
E da kuplung kod njega mora biti mekan i papucica mora klizit bez trzaja i zastajkivanja.
Kad pete sprobat slobodno u 4 kreces i mora lako i bez trzaja krenut.
Sretno i da bus zadovoljan kaj drugo reci.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Čim je Zokii vinčinu spomenul svi bi išli u oglede....
Odmah da se javno ogradim, ako 52-ojka nebu zadovoljila očekivanja ja kriv nisam, ostalo bumo prerešetali do u detalj, barem to nije problem
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Bumo se negde na pol puta našli, kaj bi i ti išel?
Bude nam Zokič potrošil kaparu putem ako bu nas preveč, a i puno bab kilava deca
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Ma neeee. Znaš da se ja ne razmem v Zetore.
Samo bi štel dotičnu komisiju upoznati.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Bumo se čuli drugi tjedan čim se polovimo.
Šteta kaj nisi u današnjoj komisiji bil, srce bi ti puklo od jada, ali o tome bumo kad se vidimo
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ako vas bu prevec nebu vas gazda na dvoriste pustil.
Jedino kad bi svi imali majce imt u srcu:x::icon_weed:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
Muha, jel nekaj kaj ima veze s blatom i šumom, Kalnikom...?
Pa kaj me nisi zval? Ionak sam lickal našeg mezimca.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,228
Znaš da kad je prilika ja sam u tom društvu. Bum del koju slikicu ili video u drugu temu.
Zval bi ja tebe, ali nije to sport za tebe, tebi bi srce puklo od jada da vidiš ta uništavanja :eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Muhač ako bude velika komisija pa imam ja prikolicu 5,3x2,2 metra svi stanete kad sem vozil maškare stalo ih 50 :(clap):
 
E

el pibe

Guest
Susjed mi ima 5211 i mislim da u mojem kraju ne postoji traktor koji je više napravio.Poanta svega je da idealan traktor nije izmišljen ili barem ja nis čul za njega.Tu dolazi do izražaja vozač i njegove (ne)sposobnosti.I bez brige 52 more dobro povući .Primjera radi meni je dopelal 70%građe za štalu od cca 150kvadrata.I da pri meni krave paseju pod ručnom na kakvom bregu živim.A ovo kaj vas ide tak puno da pomorete čovjeku kupiti traktor,mislim da bute postigli kontra efekt.Meni su takvi najdraži kad dojdu nekaj kupovati.Velim svoju cijenu i odem za svojim poslom.I napominjem ne spuštam cijenu a vi morete tancati po dvorištu do jutra.Ili dok vas ne pošaljem doma kad mi je toga već dosta.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,972
A jesi li ti ikad ikaj prodal?
Rijetki su oni koji plate trazenu cijenu.

Pa ja ni v dućanu neću niš kupiti, ak ne daju bar 5% popusta.
 
E

el pibe

Guest
A jesi li ti ikad kaj kupil?Kaj meni more novoga reći neko ko dojde kupiti nekaj od mene a da ja to već ne znam?I onda mi zajde palamuditi i spuštati cijenu.Joj pa tu ti je ne znam malo oguljena farba ili volan ti ima malo lufta i takve điđibudže.Takve pacijente prepoznam čim mi dojdeju na lesu.Uvijek kad nekaj prodajem ne napuhavam cijenu a bogami nis ni lud da je sam sebi rušim.I bez brige stalno pomalo tržim.
 

Najnoviji postovi

Na vrh