• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
kaj mnogo 500 kn za haubu, mrežica za haubu xx20xx40 dojde 800 kn, od farova hiljadu.. hehehe :) hauba je bagatela
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Šanana za mene je Zetorov hidraulik bolji (govorim o ispravnima) pa kaj traktor samo ore ? Imt-ov je jedino precizniji i brži na ravnom i tu njegova prednost završava za sve ostale priključke imt treba neku doradu kaj misliš kak imt ore tam gdje se jedva popne sa dignutim plugovima a zetor iste jačine ore uz brijeg ako te zanima kak to izgleda dođeš kod mene pa budeš videl u praksi i ne pljujem po imt hidrauliku mučim muku sa njim od 1974 godine možda je tvoj bolji no na ovih 50-setak imtea i bar 100 zetora kaj sam vozil po meni je tak . I da dodam Kinu kad je šogoru na NH pukla radilica pod garancijom svugdje piše zemlja proizvodnje Italija ali kad su u TS-u otvorili motor radilica je bila kineska i sve ostalo osim bloka znači mladi kolega dijelovi dolazili u Italiju iz Kine a u Italiji u svoj blok stavljaju kineske radilice i ostalo također sve pumpe na NH- u su kineske .radilicu i klipnjače i karter čekal 8 mjeseci do je brod stigel u Hamburg i ako te zanima centralno skladište za dijelove traktora u Italiji ima skore sve iz kine za to možeš dobiti dokaz ali to košta .

Jesu iste snage, samo kaj zetor iam prednju vuču pa je napred teži :)
Upregni ga bez prednje vuče pa da vidiš kak ne ide u brijeg jer je solac lakši od Imt-a solca.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Za 7341 bočna plastična stranica koštala 4 000 kn tak da neznam kaj koliko košta (vrijedi)??
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,211
4 soma kuna :s::s:
Pa i ja znam kalup napraviti, a i sa poliesterom sam nekaj kemijal, pa vlakna pa roving ...... Samo kome bi to prodal :icon_scratch::icon_scratch:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Majko milena i s tim plastičurijama za zetora, kak god da mu je održavanje mehanike jeftino, estetika je mnogo skupa a nikaj posebno kvalitetna!
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Jesu iste snage, samo kaj zetor iam prednju vuču pa je napred teži :)
Upregni ga bez prednje vuče pa da vidiš kak ne ide u brijeg jer je solac lakši od Imt-a solca.
Evo ovak 567ili 560 i 6011ili 6211 plug imt 12 cola na oba isprobano puno puta
na imteu sam moral diči plug da se izvučem a zetori su orali dok sam bil tvojih godina svašta smo isprobavali bilo je više vremena nije tema ali obriši ako hočeš čovjek iz Hlebina je htel doči kod mene po živo vapno oko 80-tih sa 533 i prikolicom kad sem mu rekel da se nemože spustit sa praznom tak velikom prikolicom a kamoli punom ni je mi vjeroval ali kad je došel sa autom Reno -4 niz dol sam ga ja spuštal šodrana cesta je tad bila .
 
E

el pibe

Guest
Joj meni pa kaj bum za haubu,stranice i masku moral kredit dignuti?Ak su cifre takve,bolje da niš ne diram ili se bum opet moral kaširanja prijeti a reko sam da taj smrad od materijala više nebum koristil.
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Evo, tročlana ekipa je bila u inspekciji Zetora.... ostatak ekipe je iskazao prevelike apetite na prasiće, jagnjiće. suhomesnate proizvode a buđet je takav kakav je, jer cjene Zekana su takve da nakon kaj ga kupiš ne ostane ti ni za prepis.....

Prvo par slika na kojima zahvaljujem Muhaničaru jer moje su ispale grozne ( nešto se priča d aMUha u fušu radio kao fotograf)






















 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Pa da čujem vaše mišljenje pa ja imam par pitanja za forumaše pa budem iznio naše zaključke.....
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
Koliko vidim i nešto čujem maska te bude puno koštala.
Čestitam na kupnji i neka ti bude dobar i zahvalan.
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,671
Nikako mi ne leži taj nakaradni mjenjač med nogami,više mi se sviđa gore kak na starim modelima.Inače dobro izgleda,naročito mašina,suva ko barut,ili je ulickan.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zokii cestitam na kupnji.
Moje skromno misljenje je da traktor nema vise od 4000rs,rekel bi oko 3000-3500rs.
Traktor nije ulickan,sve je kak je,jedino mi se cini da je dosta na kisi bio ili je po zimi ralio snjeg,pa malo sol i tak.
Vidim da je sve orginal na njemu osim par sitnica.
Motori su inace suhi na njima,nije to imt ili store.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Imam pitanje,gledam zokiijevog i jos jednog zetora i oni imaju ulaz nafte u bos pumpu sa prednje strane dok moj ima sa zadnje strane ulaz?
Cine mi se iste bos pumpe,u cemu je caka?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ček.ček- jel Zoki kupil tog zetora il ne? Samo kaže da su bili u inspekciji,i da je skup! :)
i moja procjena je da traktor ima oko 4-5k sati,ali to nije nista za njega. nebrem nikaj govoriti dok ne cujem cijenu...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Oficir razlika u pvp je gdje je rađena Češke imaju sa unutarnje strane a Indijske iz vana ulaz za gorivo ostalih razlika nema .
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Znaci li to da iza 90-tih brno stavljal na sve modele jedan filter goriva i indijsku pvp,kaj usteda???
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Iza 84-tih počelo Indija Malezija iza 90-tih se pridružila i Kina i kak je rekel generalni direktor oko 84-te ni je to Zetormatič ( na starijim serijama pisalo zetormatik česi izgovarali zetormatič )
 

Najnoviji postovi

Na vrh