• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,729
Poklopac motora(hauba) 1400-1600kn, bočna strana 340-370kn, prednja maska 120-170kn(bez plastične rešetke i svjetli) aluminijske lajsne od 50-120kn,cijene variraju od dućana do dućana zato sam i napisal ih takve i ima dvije dužine limarije(obično svi imaju kraću pa moraš nadovariti...
U češkoj limarija za prednji kraj(poklopac motora, bočne strane, prednja maska i prednji blatobrani) dođe od 1000 do 1100kn a u srbiji oko 1200kn..
Nije ni imt puno jeftiniji kompletna hauba od 1900kn do 2400kn
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Majko milena i s tim plastičurijama za zetora, kak god da mu je održavanje mehanike jeftino, estetika je mnogo skupa a nikaj posebno kvalitetna!

nedaj ti bog da poteres haubu na talijanu...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ne samo pofarbati,trebaju jos i naljepnice,ne? :)
svaki dan sve vise volim Zetora... :icon_syda::icon_syda:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
Pa na svakom talijanu je hauba s potpisom, koja bar lijepo izgleda. A potpis košta. ..
Otkad talijani delaju plastičnu haubu za Zetora, i on lici na nekaj.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
hehe,dobro receno,pogotovo to da potpis košta! a i dobru su haubu napravili za zetora,ne treba ju cesto skidati,dok ove s potpisom su vise dolje nego gore... :)
 
E

el pibe

Guest
Po meni,nisu se dizajneri nekaj iskazali icon_sad:Mislim da više nikad nebuju imali dizajn ko iz serije 45-ica.Da ih ne nabrajam sve,daleko najljepši modeli Zetora koji su ikad napravljeni.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,212
Imam pitanje,gledam zokiijevog i jos jednog zetora i oni imaju ulaz nafte u bos pumpu sa prednje strane dok moj ima sa zadnje strane ulaz?
Cine mi se iste bos pumpe,u cemu je caka?

Oficir, ne kontam pitanje. Daj malo pojasni

Evo, tročlana ekipa je bila u inspekciji Zetora

Zoki, i dalje stojim kod onoga kaj sam ti rekel putem.
Traktor je dobar i radni sati koji su na satu su po mojem razmišljanju stvarni, uostalom vidi se po pedalama, a i hrpi ostalih stvari, makina je bombon.
Ali nije to traktor za tebe, puno penez, a malo muzike ....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
znaci,bil sam u pravu,nije ga kupil... kolko je gazda guknul za njega? ajde,nemojte biti srameči... :) ja još uvijek trazim zamjenu za 5011...
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Da, nije kupljen...ja sam zagrizel, već gurnul ruku u žepe i onda me Muha opalil po prstima i veli ni to za tebe.... Zetorboy cjelo vrijeme škical snahu od gazde, a ni videl da gazda ima punu terasu rogova, pa je za pretpostaviti da ima i nekaj sa sačmom iza vrata na vješalici....

Gzada je prvotno tražil 6800 evriča.....ali ja ne razgovaram u stranim valutama jer sam alergičan na švabe..pa smo to konverzirali, konverzirali, zalijali, pa konverzirali, pa opet ogledali.... i na kraju je to pali dosta niže.... nebih o konačnoj cijeni jer još uvijek sam ja zagrižen, a Muha me odgovara....

Ima sitnica za popraviti na njemu, curi ulje na hidraulici, varuckano je po njemu gdje se stiglo, gume vidi se na slikama...... napred maska slomljena, to je skoro infarktiralo Zetorboya....

Ali mene zanima nekaj, kaj sam sada tek na fotkama primjetil.... ovo je slikano pod punim gasom...... kaj nije to malo premali maksimalni gas?

100_1676.jpg
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zoki taj traktor ima vise vur od 1500 gotovo sam siguran da mu ne vrti casove rada,zastekali prije 10godina.
Gume su mu orginalne zadnje i tesko da bus za blato nasel bolje danas.
Cjenu ste trebali rusit,novo sjediste,maska,predihtavanje hidraulika,nova ulja,dosta hrde po cjelom traktoru.

Ovo na vuri ti je nozni do kraja al jos na rucnom ide do kraja zutog,mada ce ti rjetko trebat iznad kraja zelenog polja.

Edit:po meni ne vrijedi te novce,max5500€.
Za te novce koje trazi bi trebal imat prednje i zadnje utege,servo,prednje amortizere,automatsku kuku donju i gornju...
 
Posljednje uređivanje:

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
Ma rušena je cijena još dosta od ove cifre, ono je bila početna kaj sam navel..konačna zasada nek ostane dok se ne odlučim do kraja.....
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
uh,za 6800 se najde dobar 3320,al ak ste dosta spustili,onda bi vec moglo...
traktor u kabini izgleda dobro, nema veze kaj je zmazan,bitno da nije podrapan i lickan... ali da ima 1500 vur,to je nemoguce... pa di je onda poderal zadnje gume?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,212
No Oficir pa valjda ja znam gas i ručno dodati ????

Meni se nekak ipak vidi po stanju motora da su sati na mestu.
Vide se neke stvari koje su rađene na njemu ali ja bi rekel da je njima jednostavno prošel vremenski rok trajanja
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
pa ne razdere se to samo tak... tak izgledaju i na majoru sa 4650 sati...
opet su tu gume u pitaju... da je i tih 1500 sati napravil na cistom asvaltu,opet ih ne portosi... jel ima lufta na polugama hidraulike?
 

zokii

Član
Tu od
17 Lis 2009
Poruka
630
NImalo nema lufta na hidraulici....

I još jednu stvar sam ja zamjetio, a Muha i Zetor su se samo smijali....

Kakav je to Zetor kojem nije ručica zavezana drotom???

 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,212
Nije zavezana ali je oglodana hihihihihi
Pacovi su radili
 

Najnoviji postovi

Na vrh