• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

E

el pibe

Guest
Zetorproxima90,ovaj trend sa rezvaljenim haubama ili bez njih samo rijetki imamo.Sve više gledam kako da ovu svoju hrđavu i razbijenu haubu dobro prešpricam bezbojnim lakom i ispoliram.To je ipak "custom made" i takve su stvari rariteti.Kad mala zasvetli ovak sva isprebijana i hrđava i još je priheftam sa paukom da je nemre odignuti ma ima da prkosi ljepotom i odoljeva vremenu.:icon_thumright:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Ma ja sam uzeo novu, ali je pukla na jednom mjestu, od vibracija valjda.. Mogu ja nju staviti, ali potpuno mi je nepotrebna jedino što traktor izgleda ljepše
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
I jos jedna stvar.. zamijenili smo zupcanik i viljusku od 2 i 3 i stavili smo novi utvrdjivac... I traktor je prije izbacivao iz druge, a sad izbaciva iz treće.. Do čega mi mogao biti problem?? Izbaciva samo pod teretom nizbrdo..
Ako je donja piramida dobro poštelana i ako vilica gura zupčanik na pravo mjesto onda je najvjerojatnije problem u gornjoj osovini
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Evo 6340 sa baliranja od ljetos, nije moj ali je od kolege ;) ima auspuh sa 7340, sat malo radi malo ne pa slagana elektronika, uglavnom naradio se taj..ima oko 7000 i uskoro ce na generalku.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Kako taj zna na koliko se kardan vrti ? :(hi):
Jeli ima tko problema sa žicama na zadnjim svjetlima ?
Lani mi je valjda od vibracija pojelo žicu na ulasku u grlo sijalice od pozicije i štop svjetla pa sam na debelo izolirao kad ono neki dan opet. Sad več razmišljam da stavim obična saturnusova trodjelna svjetla jer sam takva imao na ursusu i nikad nije bilo problema.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Danas me otac zove i kaze kako mu se nesto zeznulo oko paljenja. Kod mene zetor ima onaj prekidac da se nemoze upalit dok je u brzini. Medjutim, kaze on meni kad izbaci traktor na ler alnaser se automatski pali pa tako i kad se salta a kad je u brzini moze se upalit normalno na klju sto ustavri nije normalno. Gdje cuci problem? da mu mogu reci ja sumnjam da je brava u pitanju jer bi po nekoj logici taj prekidac zabrane paljenja u brzini trebala biti povezana sa bravom ili imam pogresno misljenje? :icon_scratch: nisam kod kuce pa nemogu da pogledam o cemu je rijec ovako mi je reko preko telefona
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Koji je Zetor u pitanju i gdje ima prekidač za sigurno paljenje
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
U pitanju je 8540 a ima prekidac na mjenjacu negdje nikad me nije interesovalo tolko dok je radilo eh sad niti znam kakav je niti ista drugo a znaci vec kako samo napiso normalno je bilo da se nije mogo upalit dok je u brzini a sad moze al cim se sad izbaci na ler opet alnaser i cim ubaci u brzinu prestane tako mi je objasnio na mobitel. Prekidac mislim da nije jer ne bi onda mogo palit ni u jednoj poziciji il bi palio u svim. Vise mi vuce na bravu i neki spoj :icon_cool:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
I Ja se slažem da je prije do kvara u instalaciji, ali za privremeno možeš otkopčati prekidač da ne uništiš alnaser i vjenac
 
E

el pibe

Guest
Najprije da šteka prekidač na reduktoru mjenjača.Imam i sam sličan problem kad brava ogluši.Povremeno rasklimam mjenjač prilikom anlasanja i opet prime.Sad čekam prvom prilikom kad opet zašteka samo ću prespojiti žice.Ne trebam to.Prekidač mase,sigurnosni prekidač...ma imam tih prekidača ko da palim helikopter.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
svaki koji radi se i zaprlja,ni ja svojeg izvana ne perem precesto,ali volim bar da je kabina uredna,10 minuta posla jednom tjedno, i ljepse se vozit. :)
makar je na 6340 kabinu teze ocistiti,jer nema ravan pod,i puno zakutaka je za cistiti...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Ja svoje ne perem prečesto. Ovisi koliko vremena imam... A ako perem onda perem izvana i iznutra odmah.
 

Najnoviji postovi

Na vrh