• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

nlo1

Član
Tu od
11 Svi 2013
Poruka
497
po cemu znas da baca antifriz na cevrtu glavu? i da su otisli dihtunzi?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Pa po tome što sam vidio kad je traktor bio upaljen bio baca i da mi uvijek fali po malo antifriza u hladnjaku.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Termostat imaš?
U sistemu je voda ili antifriz?
Kad je motor rađen išli su novi sklopovi?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Misim da imam termostat. U sistemu je antifriz i kad je motor rađen išli su novi orginal češki sklopovi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Misliš?
Moraš imati jer je to jedan od mogućih razloga.
Kad rastavite vidi pa mi javi.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Zetor 6245 & Sip ciklo 100:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xrYWHKKO9io&feature=youtu.be[/YT]
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Da nije ovaj Ciklo razlog za gubitak vode ipak je to veliko opterecenje, znam po mome Torpedu kad se auspuh uzari možeš cigaretu pripaliti na njemu
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Nije, radio je sa ciklom nekih sat vremena, a prije ga je cijelo vrijeme vrtila proxima, pa reko da probamo malo i sa 6245 :).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Na obični kardan. Prije smo tjerali 3-om preko brzina. Ali ovo je baš mlin pa mi nije neka razlika, a znam da ovako nemogu nikako potrgati mlin.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
da,ali puno trazi... traktori pale fenomenalno, i odrzavani su vrhunski, toči se čisti dizel, no gume su na svima bile loše,i dosta su nastradali od soli... svaki ima ralicu,posipač soli,i malčer...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
A zakaj si ga nateral u tak gliboku vodu?
Kaj misliš o vodi u prednjem mostu i križevima poluosovina?
U najmanju ruku o spojnici osovine prednjeg pogona?

Pretpostavljam da buš brzo mijenjal traktor, ali opet?


Glede slike: zna čovjek kaj je jeftino, a služi svrsi, a još se, uz to, i lako rabljeno proda.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Zj križevima poluosovina nemre niš biti,ako imalo podmazuje.
Po tvom ga nebi smjel ni miniwašem prati?

I kod nas ima gazda sa par novih zetora i odrade svoje,mislim isplate mu se i na bubanj,pa opet nove uzme.Ralica i rasipač po zimi,po ljeti košnja i baliranje,malčiranje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
To je put kojim dolazim do šume, ali sad po njemu teče Drava. Stari je vozio,i tvrdim ja njemu da ima preko metar i pol vode,ali on mi ne vjeruje... Tek kad ga je gravitacija počela vući unutra,jer je voda odnijela dno puta,onda je skužil,i ubacil u rikverc... Sreća da je prednja vuča bila uključena... Tak je to kad nemaš posla, a dosadno ti je...

Kak veli Oficir,a kaj je onda s pranjem? Traktor je uvijek podmazan,već je bil podmazan i nakon ove vožnje sa slike, i to uz upotrebu dizalice svaki put,bar na te osnovne stvari jako pazim,tak da ne vjerujem da mu može naškoditi, a i tu je bil u vodi desetak sekundi,a kod oranja se znalo desiti da je satima u vodi do motora...
Najviše pazim da ga ne perem bezveze,i kad je jako hladno, jer su serviseri rekli da hladnoća i voda štete prvom mostu,kao i svemu ostalome.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Moj je završio kod doktora :=:). Skinul mu je glave i danas mi veli da je jedan dihtung glave ipak probio. Ipak su se moje crne slutnje obistinile. Glave su odnešene na poravnavanje. Valjda sutra budu novi dihtunzi pa dalje bumo vidjeli.
 

Najnoviji postovi

Na vrh