• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Zato velim da je bolje spriječiti nego (skupo) liječiti.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Traktor je radni stroj,bez neke filozofije. Ja svoje strojeve ne silujem,i odrzavam ih,ali kam bi došel da gledam na svako blato,ili vodu,ili grabu?
Ako bude i npr. danas-sutra prvi most dobil lufta radi vode,ne bude mi ga žal popraviti.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A dobro,to nitko ne zna jel bilo kakvih kvarova,ali valjda je ok kad je gazda nastavio uzimat nove Zetore,i nije prešao na drugu marku...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jedan iz te firme:

DSC_0157Kopiraj_zpsadd813c4.jpg


Zanimljivo mi je da rade s malcerima od 700tinjak kg bez ikakvog protuutega iza na polugama..




Gledam ovu snimku i razmisljam si, nisu ti zetori ni toliko losi.. :icon_wink:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=UvPX6CTE1BA[/YT]

Ako nista drugo, kalendar bi rado objesio u garazi :icon_mrgreen:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Te nove Proxime su došle u firmu krajem 2012-te,kad sam ja bio tamo... Tad smo se skoro pogodili za 7340 nove linije,ali razišli smo se u 1500e...

Zetorboy-ma cura je samo trošak u kući... :) Ne,hvala!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ova proxima ima u kotacima, no s njom je bio i 7441 koji nije imao nista u felgama, a isti malcer naprijed.
Rekli su decki da im ipak fali iza nesto. Ja tako nebi radio..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
A inače, 1200 kg ide tereta na ph, s tim da se mora smanjiti brzina ispod 20 km/h... realno, pa i ralica malo bolja ima prek pol tone tereta...
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,624
Citiraj:
Prvotno napisano od jlukaci7 Vidi poruku
Tebi trošak ali na Gogov račun
E,ne može!
Uopće nisi kolegijalan:(hi):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Zetorboy-ma cura je samo trošak u kući... :) Ne,hvala!

Pa ne misliš valjda držati dečka u kući?:icon_e_surprised::icon_scratch::(rofl):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hahaha,ne,nisam ti ja jedan od "onih", ali nisam ni familijaran tip, i do četrdesete se ne spremam u nikaj ozbiljno...
Inače je rekel moj stari da bi bilo dobro da brat i ja dopelamo na grunt svaki po jednog dečka,koja bi to ekipa bila,kak bi se to delalo... :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
To ti on samo misli.

Videl sam ih nekoliko (fuj!), a bili su napirlitani više neg' neka frajlica. Nebi od njih bilo koristi, sam više troška.

Oženi se dok si mlad, dok još imaš izbora. Mlada se bu lakše privčila delati neg starija :D:
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh