• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
Gogo to ti samo misliš "do 40-te" ništa. Tako sam i ja govorio a da ti kažem s koliko sam se godina oženio ne bi vjerovao.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ZJ- inače znam dva para s takvim sklonostima,fini ljudi,obrazovani,situirani,jedan pece kolace i torte,to mu je hobi,i dosta sam ih pojel! :) a da ima svakakvih,ima,i to na svim stranama... A zena ne mora delati kaj i ja,nek ima svoj posao,i sve ok. Na kraju krajeva,koja bi od mlađih i radila to kaj radim ja? Danas je to sve škart roba.

bobe,u pravu si,nitko ne zna kaj bu sutra,ali i ja sam vec u 25-oj,a mrska mi je takva obveza,jos uvijek se osjecam i ponasam ko da imam 16.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Kaj hočeš, ionak žene danas hoće biti ravnopravne.. ako žele to biti, onda budu i orale, i rušile drva s motorkom, i skupljale sjeno, i tak.... ravnopravno, kaj ja, to i ona :D: problem je samo kaj troše ko ruska vozila :)
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Gogo, ma, imaš ti još vremena. ..godinu-dve:D:
Jedino pazi da ti se ne svidi pečenje kolača. .. ;)

Bobe, s koliko?
Ja sam s 42, prvi put :)
 

bobe

Član
Tu od
22 Sij 2014
Poruka
312
ZJ sa 19 godina i ne nije bila trudna tad da sam se "morao " ženiti.
Sad već više od 15 g braka i dvoje djece.
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
To se razgovarate za godišta vaših zetora? :p
Inače kaj se tiče toplih brati, jedan dobar pajdo mi je med njima i nebiga skužil valjda nikad da mi ženina kolegica koja radi za njega nije rekla da ima dečka več godinama i ona je x puta z njima izlazila po Zg-u! Ugl, pajdo to ne skrivle, ali nije nikakva tetkica, nabrijani auti, motori, naljoka se ko lola i ne j... živu silu, jedino bi ga možda čovek mogel skužiti dok ide van, kod njega valjda svaka dlaka ima svoju adresu!
 
Posljednje uređivanje:

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Gogo, ma, imaš ti još vremena. ..godinu-dve:D:
Jedino pazi da ti se ne svidi pečenje kolača. .. ;)

Haha,ma prebrzo je to... A i nisam ljubitelj male djece,pa je to još dodatan razlog da ne žurim...

Nisam znal da postoji i 7540

Nisam ni ja... a čini mi se da ima i Carraro prednji most kaj mi je čudno. To je malo konja a teška kola... Makar dobro vuče ovaj plug,ali čuje se da mu je do yaya...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,075
Taj se model nije prodaval pri nama, već samo na određenim tržištima (UK, Irska npr.).
Zato ga i ne poznate.
Nije neka sreća, kak je Gogo rekel, (pre)slabi motor na (pre)teškim kolima.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Taj 7540 pripada seriji 7520-10540 seriji koja se proizvodila od 92-93 sa teskim ceskim mostovima prve serije a vec posle 94-95 iduovi sa cararovim. Inace to je isti motor kao na vitavoj seriji samo je taj bez turbine sto mu se i cuje na radu motora. Trebo bi da ima mjenjac 4+1 x brze sporex multipower 2 stepena= 16+4 :(happy): ili 18+6 zavisno od modela do modela Kad sam ja kupovo svog u Bosni se pojavio ovakav jedan koji je izgorio potpuno. Bio par dana na oglasu i prodo se odma :icon_pray: a tezina bi trebala bit oko 3.7t sto je slicno 5245 a ovaj je ipak 70 KS
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Zekan se jos i dobro nosi s tim plugom. Sofer ga tjera ko vrag svoju mater,da malo smanji brzinu,ne bi bilo ni dima,ni gusenja motora. Zemlja je laka,a valjda ni ne ore preduboko,ali video je iz 2013., a u 2014. su ocito nabavili novog claas-a,tak da je moguce da se Zekan naoral s tim plugom,i da taj video nije snimljen samo radi fore.
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
jucer sam morao otvoriti motor na 7341 poceo mijesati antifriz i ulje razlog su bile gumice na cilindrima , danas spakovali i sve ok. nista nijesam morao mijenjati jer je sve bilo ok samo uzeo garnituru dihtunga ulje i filter.sve kostalo 160 eurica .
 

edon

Član
Tu od
9 Sij 2014
Poruka
99
Sve je vraceno nazad jer nije bilo nikakve potrebe dabilo sto mijenjam, i ja nijesam mogao vjerovat.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,312
Meni osobno se to ne dopada, mislim da su karike trebale iči nove.
 

lisnik

Dobro znana faca
Tu od
15 Velj 2010
Poruka
2,110
Meni licno ovo dopadaMozes samo staviti losije dijelove od onih koji su bili.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Meni se ne dopada osim ako je cilinder vračen u isti položaj (nije rotiran) imel sam par slučajeva kaj je nakon vračanja istih dijelova počel trošiti ulje celinder se nejednako dere (elipsasto ).
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nisam znal da postoji i 7540
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=X1EwsfG1Mzs[/YT]

Bem ti ga maloga brega!!!
Kak vleče te 4 brazde. Istina neje teško tlo, nije ni dubina, a nije ni neki zahvat, ali da je baš i 4x12" i do 25 cm dubine opet ima kaj vleči.

Sad je stvarno gotovo, moram si kupiti 4 br. plug za SAMČINU :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh