• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
oko 100 eura je stari dal za nju, od nekud ju je dopeljal.. ali ošla je brzo u povijest :D: kad se škrtari na amortizerima pa guraš čavle u šipku :)
 

CaseIH

Član
Tu od
3 Stu 2013
Poruka
59
Hvala svima, meni ne treba sa grijacem nego obicna, koliko je onda na kraju u kiršu? I ima li netko negdje tko radi baš stakla po mjeri?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Mudruješ bez veze, barem ja tak mislim.
Nedavno je kolega uzel za nekog Zekana (češka kabina) i platil oko 300 kuna staklo bez grijača.
Ovi ti kale staklo, ali cjena s vrtanjem ti bude tu negde jer su za 549 uzeli cc-a 250 kuna http://www.tos.hr/
Možeš pitati i u Goricihttp://www.goricastaklo.hr/
Mislim da kvadrata ispod 500-tinjak kuna budeš teško našel
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ma uzmi u Kirsu ili u Tractorpro-u u Sv. Ivan Zelini. Moji su promijenili jedno 7,8 sajbi u 10-tak godina i to ih je uglavnom djed lomio hehh. Na viljuskar, rd kad se digne do kraja, i ostalima..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Tih šajbi bi trebalo biti u svakoj trgovini traktorskih djelova a nemoj se zaletavati s tim pravljenima po mjeri, jel je meni za kaljeno staklo za 533 (kabina orašje na šerafe) tražio 250 kn za staklo s mojom šablonom, a u sekri sam uzeo orginal od "sigurnosti" za 140 kn.... Ali ima i velike razlike od trgovine do trgovine, u poljostroju je to isto bilo koju kn manje od 200. A i takvu šajbu prilikom bušenja teško pogodi sve rupe 100% u centar
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
I kod montaže dobro paziti na graničnike ako su prekratki opet pukne ali ne odmah .
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,728
Ili čak i hubzin promet, meni su slali poteznicu i neke sitnice, dobio sam doma bez plačanja poštarine i djelove skoro 50% manje nego iz kirša (orginal) Iz kirša plačaš dostavu.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
ručica za dizanje poluga mi teško ide naprijed nazad ,potpuno sam otpustio vijak ispod kabine što steže za onu polukružnu vodilicu pa sumnjam da nije šta unutra, sa vana izgleda sve uredu
ranije se sama spuštala, šta uraditi, bojim se da šta ne pukne
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Ako si ovoga popustil, a i dalje ide teško, a nigdje gore na prorezu ne zapinje onda je zarđalo.
Moli Boga da je na mjestu zelene strelice

 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
pokušat ću razraditi i podmazat ću na tom dijelu , ranije se sama hidraulika spuštala na ručici ove godine kopčao sam silokombajn i sad sve se poremetilo , kad zakopčam plugove stalno cupka posebno u vožnji na putu počne, sama da pada i diže se tako da moram zaustaviti i plugove objesiti na lanac, jeli ovo zrelo za remont
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
dal pocne cupkati u voznji kad pređes vecom brzinom preko neke rupe,ili i na ravnom putu?
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
cupka i na ravnom putu tako da moraš stati valjda slabo drži hidraulik pa pumpa diže a ono pada, baš zalupa
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
kad zakopčam plugove stalno cupka posebno u vožnji na putu počne, sama da pada i diže se tako da moram zaustaviti i plugove objesiti na lanac, jeli ovo zrelo za remont
Mislim da je
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,499
Ursus 355 i Zetori nemaju iste razvodnike, samo slične ali je u Zetora više gume u njima.
 

reeno

Član
Tu od
10 Velj 2011
Poruka
438
hvala vam svima na odgovorima. za koji dan ću rastaviti pa što mi bude nepoznato pitat ću
 

Najnoviji postovi

Na vrh