• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,389
Zavisno o teretu koji nose. Tlak u gumama odgorara pritisku na tlo. Dakle, bolje da je čim manji.
Probaj negdje oko 1,2 bara, pa vidi koliko "sjednu". Ako ti je previše, napumpaj ih više.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,706
Pa piše na svakoj gumi!
Ako je oznaka max xyz PSI onda to podijeli sa 15 (oni sitničavi će to dijeliti sa 14,7)
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,684
Piše kolko se max pumpa na max teretu koji može nositi.
Bum pogledal večeras u priručniku kad si tolko zapel za njega.
 

Hju64

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2020
Poruka
129
bok ljudi!
molim pomoć, ima li tko katalog od zetora 8145 tzv. crystal, ali je rađen za njemačko tržište...
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Evo i ja sam postao prije par tjedana vlasnik crvenka. Kupljen od jednog prijatelja kojem je tast umro, imao je torpeda 45 i ovog zetora, ali torpeda nije htio prodati.
IMG_20200712_132149.jpg

IMG_20200712_132159.jpg

IMG_20200712_132210.jpg
 

damirko

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2016
Poruka
1,413
Ne izgleda potrošeno. Za poljoprivredu si sigurno bolje prošao nego sa torpedom. Imaš grijanje i komotnu kabinu, to zlata vrijedi...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ako ja dobro vidim ta kabina nema grijanja.
Traktorič mi izgleda očuvano, nek te dobro služi.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Nema veze, ako ti bu kad trebalo to se da doraditi. Bitno da je dobar, a na oko tak izgleda.

Jedino ona flaša na auspuhu, toga ti ne treba.
 

Zeko3511

Član
Tu od
11 Stu 2020
Poruka
50
Pozdrav,novi sam ovdje,od nedavno sam ponosni vlasnik zetora 3511 ali bas nemam iskustva sa zetorima pa imam par pitanja,imam obicnu gornju kuku pa me zanima da li se na nju moze kaciti jednoosovinka npr za sijeno ili gnoj,pitam zbog opterecenja Capture+_2020-11-11-19-24-52(1).png i gdje nabaviti ovakav nosac Capture+_2020-11-11-19-19-01.png ispricavam se ako sam promasio temu
 

dajc1

Dobro znana faca
Tu od
26 Lip 2011
Poruka
517
Mislim da mi grijanje neće trebati, a MUHA što se tiće flaše, više je ne treba kupljena i montirana klapna na auspuhu :)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ta klapna je gore da ti nebu dosadno kad na leru radi, umjesto radia 🤭
Šalim se, kad vidim flašu gore ja sam lud, to mi je starašno za videti.
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,555
Pozdrav,novi sam ovdje,od nedavno sam ponosni vlasnik zetora 3511 ali bas nemam iskustva sa zetorima pa imam par pitanja,imam obicnu gornju kuku pa me zanima da li se na nju moze kaciti jednoosovinka npr za sijeno ili gnoj,pitam zbog opterecenja
Na tu gornju kuku možeš kačiti samoutovarnu prikolicu za sijeno ili prikolicu za djubar ako baš mora, ali onda na tom Zetoru moraš imati naprijed tegove.A najbolje od svega je da nabaviš donju automatsku kuku Zetorovu.

Evo i ja sam postao prije par tjedana vlasnik crvenka. Kupljen od jednog prijatelja kojem je tast umro, imao je torpeda 45 i ovog zetora, ali torpeda nije htio prodati.
Dobar stroj a još bolje bi izgledao da ima Češku ili Slovačku kabinu mada mu i ova dobro izgleda.
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Ako može mala pomoć
Radi se o zetoru 4911 i pušta mi ulje na onoj ručkici ispod sica gdje se regulira brzina reakcije hidraulike i to dosta
Pretpostavljam da je na njoj neki oring,da li se to da sa nečim zabrtvit bez skidanja cijelog poklopca hidraulike?
Probao sa sa diht masom,ali ne vrijedi
Koji je uzrok tome,da li je možda neki odušak začepljen ili postoji neki drugi razlog ili je problem samo u oringu?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Samo O-ring. Da se zamjeniti izvana.
Izbiješ štift van, skineš ručkicu, skineš dvije pločice (jedna od njih ti je telefeder) i iskopaš O-ring van.
Sastaviš obrnutim redoslijedom.
Ako se ne varam O-ring je 8x2
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,943
Na kakve točno pločice misliš,ako se dobro sjećam tu je samo ručkica i taj štift kroz nju?
I šta je to telefeder?(seger)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,800
Ispod ručkice je jadna pločica koja je tanjurasta. Ona služi kao opruga koja vuče ručkicu prema gore.
Ispod te tanjuraste pločice je ravna pločica na koju se oslanja O-ring da bi se oslanjal na ravno.
Sve buš to našel ispod kad izvadiš ručkicu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh