• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Stvar je u tome da mi svi navodimo što bi moglo biti, al nemamo povratno dal je kolega to isprobao i eliminirao ;)
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,717
Ne vezano za ovaj slučaj.
Bio sam svjedok kad se upale žmigavci, onda žmigaju i pozicija i štop, simptomi kao da je loša masa.
Na kraju na utičnici bili zamjenjeni +i -.
Ima svakakvih situacija.....
 

Bananko

Član
Tu od
1 Kol 2019
Poruka
49
Napisal sam već da je najvjerojatnije automat al ajd opet, najvjerojatnije je gore automat 2x21w a treba bi biti 4x 21. Njemu stalno svijetli a prekida skoro neprimjetno
E najbolje receno neprimjetno prekida, na ispitivacu isto tak skoro neprimjetno prekida masa je spojena na sarafu od uticnice koje je na sasiji ispod izvoda za zrak tak da je tu masa dobra sad bum skinul automat da vidim koji je, jel moguce da je on krivo spojen?
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Mozda je pravo automat preslab ko sto je Mika rekao. On ili radi ili ne radi ako promasis. Imas napajanje, masu i signal. Signal ide na salter lijevo desno i to je to...
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
E najbolje receno neprimjetno prekida, na ispitivacu isto tak skoro neprimjetno prekida masa je spojena na sarafu od uticnice koje je na sasiji ispod izvoda za zrak tak da je tu masa dobra sad bum skinul automat da vidim koji je, jel moguce da je on krivo spojen?
Mislio sam da pogledas mase na traktorskim zmigavcima, a ne na uticnici...
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
Ak sam ja dobro pročital i sebi protumačil tebi samo kad uštekaš prikolicu ne rade žmigavci na prikolici nego svijetle,a na traktoru je sve ok i to je po meni problem automata.
 

ChykaKure

Aktivni član
Tu od
4 Velj 2013
Poruka
284
Unimer u ruke i peglaj. Pretpostavljam da je crvena + a plava laufer, al ipak testiraj...

Ubaci si auto automat i peglaj. Ti metalni su nepouzdani...
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,982
Netko je nešto tu kod automata radio(ne more značit da nije ok),jer ove stopice crvene i plave nisu original
 

bane1978

Iskusan lik
Tu od
7 Velj 2012
Poruka
2,982
Odspoji si + klemu akumulatora da ne bude bilo "varenja" tu na osiguračima,ovako kako sad stoje i dodiruju karoseriju
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Pozdrav kako bi mogao malo dotegnuti kocnice na 5011.Inače koči odlicno prosle godine radjene kocnice ali moram pritisnuti papucicu do kraja.Jel ima neki vijak ili nesto .
Na proslom traktoru su mi bile mehanicke kocnice i samo vijak m14 pritegnem ,ali ovde ne mogu nikako razumiti.
 

nedimN

Iskusan lik
Tu od
24 Ruj 2020
Poruka
1,217
Imaš puno lufta na pedalama?
Problem je veci nego sto sam mislio ,danas razdvojim kocnice i desna nikako ne koči a lijeva kopa odma.
Vjerovatno je zato niska kocnica ,jel me zeza onaj cilindar ispod kabine pa jedna koci jedna ne?
Odvrtao sam lajtunge na tom cilindru ispod kabine kad pumpam kocnicu ulje odma ide van.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,964
A jel si probal odzračiti na odzračnicima, ima na oba tlak?
 

Najnoviji postovi

Na vrh