• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,281
Sad su 12.4 pa se malo bojim da radijalne budu još malo šire i da onda bude zapinjalo za onu polugu od volana.

U praksi su radijalne obično malo šire, tj. imaju širi gaz. Ja sam na 6245 imao obične nazad 16.9, pa kad smo stavili radijalne 420 puno manje mjesta imam izmedju kotača.
 

tiho2309

Novi član
Tu od
31 Ožu 2022
Poruka
20
Bok imam problem nemogu nigdje nać dekle volana kroz sta ide osovina u kućište. Ako neko ima ili mozda zna di ima???hvala
 

Prilozi

  • IMG_20220418_140100.jpg
    IMG_20220418_140100.jpg
    26.1 KB · Pregleda: 25
  • IMG_20220418_140056.jpg
    IMG_20220418_140056.jpg
    21.9 KB · Pregleda: 25
  • IMG_20220418_140024.jpg
    IMG_20220418_140024.jpg
    20.8 KB · Pregleda: 25

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,686
Sori krivo sam pročital pitanje pa je takav odgovor, probaj pitat u hubzin promet Križevci
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,328
Taj Z4511 ima grbavu, cjevastu prednju osovinu i dvije špurštange?
A u čemu je problem s kućištima (deklima)?
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,788
Bok imam problem nemogu nigdje nać dekle volana kroz sta ide osovina u kućište. Ako neko ima ili mozda zna di ima???hvala
Teško se to više nađe, rabljenog dobrog skoro nikako a u dućanu rijetko ko da hoće držat na stanjunjer kad ljudi čuju cijenu odustaju od popravka i kemijaju.
Ovo ti je jedan dekl drugi je nešto jeftiniji Pouzdro hřídele - Zetor URI | Beno s.r.o. náhradní díly ZETOR SPARE PARTS Tractor Czech Republic online Zetor shop, Zetor obchod
Dok sve to pokupiš došel si skoro na cijenu ugradnje hidrauličnog volana Hidraulični volan Ursus C 360
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
141
Dobar dan,
postoji li način da se ispita indikator temperature da li je ispravan?
 

Borisllav360

Iskusan lik
Tu od
1 Srp 2017
Poruka
1,608
Na Zetoru u kabini mi se čuje kao neka buka i vibracije, a amortizeri kabine su dobri, i to samo kada je traktor na jednom gasu, zna li neko možda šta bi moglo biti?
 

tiho2309

Novi član
Tu od
31 Ožu 2022
Poruka
20
Taj Z4511 ima grbavu, cjevastu prednju osovinu i dvije špurštange?
A u čemu je problem s kućištima (deklima)?
Poderani dekli, kocka pukla, za kupit nema radio drugu sad je ok al su poderani dosjedi na deklu di sjeda osovina sta izlazi van kucista na ramena.
Narucio sam novi hidro u slo rosi teh
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
141
Dobar dan opet ja,
Imao sam problem s satom temperature koji nije htio pokazivazi temperaturu. Prvo sam zamjenio sat ali nije bilo pomaka, nakon toga zamjenjen je indikator temperature ali sada sat(stari i novi) dok se traktor ugrije pokazuje 60 stupnjeva.
Indikator je zamjenje drugim koji je potpuno jednak u veličini s starim.
Ima li neko riješenje ovog problema?
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,634
Imaš termostate koji se otvaraju na 60 stupnjeva i onda voda cirkulira i treba duže vrijeme da se povisi temperatura. Ako traktor ne bude opterećen onda se ni temperatura neće bitno povisiti. Prilikom kupnje termostata bi trebalo voditi računa o tome. Mislim da se na mojemu traktoru termostat otvara na 78 stupnjeva.
 

Nik89

Aktivni član
Tu od
22 Velj 2022
Poruka
141
Nije radio indikator.
Nakon zamjene sat ne pokazuje iznad 60 stupnjeva, traktor je kupljeni bez da mu je radio sat temperature pa mi je malo čudno pošto sam na forumu pročitao da kazaljka treba stajati na početku zelenog polja.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,743
Dobar dan opet ja,
Imao sam problem s satom temperature koji nije htio pokazivazi temperaturu. Prvo sam zamjenio sat ali nije bilo pomaka, nakon toga zamjenjen je indikator temperature ali sada sat(stari i novi) dok se traktor ugrije pokazuje 60 stupnjeva.
Indikator je zamjenje drugim koji je potpuno jednak u veličini s starim.
Ima li neko riješenje ovog problema?
Nije ti dao dobar indikator..
Uvale svasta.
 

Najnoviji postovi

Na vrh