• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
uu tak puno,sam mislil manje nekaj,bum onda ja dal napraviti i to je to
hvala na odgovoru :D
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
uu tak puno,sam mislil manje nekaj,bum onda ja dal napraviti i to je to
hvala na odgovoru :D

...neznma dali bi ti bilo jeftinije otić kod nekog staklara ili tako nešta....
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,690
...neznma dali bi ti bilo jeftinije otić kod nekog staklara ili tako nešta....

radili smo zadnju šajbu na 3320 kod staklara pa je popucala nakon prvog otvaranja, nije dobro pogodio centar rupa :-D. a i nebudeš sigurno prošao jeftinije, meni je radio za mog 533 bočnu šajbu na vratima na otvaranje, tražio je nekih 200 kn, a orginalna u sekri je bila oko 140.
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
587
Pitanjce...

Da li se na zetor 6211 može ugraditi prednji utovarivač ?
Koliko znam, trebao bi da može, ali me zanima da li on može podići rolo balu, ili bi mu trebao kakav teg nazad ? Hvala

u mom kraju 6245 čuda radi s utovarivačem. Za bale neznam nema ih kod nas, al tovari punu kašiku zemlje, pjeska, šljunka, pa mu ni bala nebi trebala bit problem.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,027
Nije baš sve ni do traktora, ima tu i jako puno do strojara.
Evo naprimjer ovaj.

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=Pv71omnU3vA&feature=related[/YT]
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
nesem mislil na tebe nek nekoji veliju da zetor ne vala :evil:,ima dobroga zvuka,al ima lonca nisam skužil?onda kak ima takvega zvuka,morti mu je lonec gde zdrapani ili kaj ?
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
uu tak puno,sam mislil manje nekaj,bum onda ja dal napraviti i to je to
hvala na odgovoru :D
Kod staklara če ti izrezat obično staklo a orginal ti je plinska i kad pukne ona se razleti u sače tak da te nemože sasječ.Ja bi ti preporučijo orginal.
 
Tu od
15 Kol 2011
Poruka
70
u mom kraju 6245 čuda radi s utovarivačem. Za bale neznam nema ih kod nas, al tovari punu kašiku zemlje, pjeska, šljunka, pa mu ni bala nebi trebala bit problem.

Zetor 6245 ima prvu vuču pa može baratat sa prednjim utovarivačem a 6211 nema prednje vuče i tu budu samo problemi.Po mokrom nebude mogao ni napred ni nazad a po suhom se bude samo patijo.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Servo nadograđen na Zekana :D

Znači mogo bi, mi mislimo da tovarimo bale sojine slame.... tako da neznam stanje, pa uz to mislim da bi mogao zakvačiti neke tanjirače za njega da bude stabilniji ?.. Jer neznam za tegove, skupo je to a i toga nema ovuda kod nas :S

Ovdje kod mene je čovjek izlio taj teg od betona za Zetora 4911. Kad mu treba jednostavno ga zakači na poluge i radi. Neznam dimenzije ovog tega napamet, al znam da je jedan izlio i bio mu je pretežak, pa je onda lijevao ponovo ovaj.
Dobro je što imaš servo, on nema pa su prave muke raditi s balama. Nebi bilo loše ako možeš da mu staviš veće i šire prednje gume. Na njivi i na vlažnom je puno lakše raditi kad su prednje gume široke.
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
ja imam 4911 s utovarivačem i iza imam teg od 400 kg kaj sam si složil,da nemam uteg onda bi stalno traktor šlajdrao,inače dok utovarujem bale onda nemam taj teg jer mi netreba mogu i bez njega,ali dok utovarujem gnoj onda je to druga priča
 

fićona

Član
Tu od
29 Kol 2010
Poruka
512
Kod staklara če ti izrezat obično staklo a orginal ti je plinska i kad pukne ona se razleti u sače tak da te nemože sasječ.Ja bi ti preporučijo orginal.
ok hvala znači kupujem orginal,znam radil sam si za same već bočno i veli da mora biti kaljeno staklo ako nebude kaljeno staklo puca i može me izrezati,tak mi je staklar rekel i onda sam orginal kupil
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Ovaj je sigurno u penziju dosao, sumnjam da ce ga vishe praljati..:D:D

extra sredjen nema sta...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
pretpostavljam da je taj zeko sredjen za tractorpulling. ako se ne varam, na drugoj slici se nazire i turbina ispod poklopca motora..
ne mogu reci da mi se svidja kombinacija boja i ti stari zetori opcenito ali da je zanimljiv, to sigurno.. :)
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Heh znam da se prodaje, ali steta ga je sad prodati kad si ga sredio ovako..:scratch

pa nije to moje..haha..da je nikad ga nebi prodal..

pretpostavljam da je taj zeko sredjen za tractorpulling. ako se ne varam, na drugoj slici se nazire i turbina ispod poklopca motora..
ne mogu reci da mi se svidja kombinacija boja i ti stari zetori opcenito ali da je zanimljiv, to sigurno.. :)

moguče da je..pun je utega..al turbinica mu najbolje pristaje..
 

Najnoviji postovi

Na vrh