• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Zetor

T

tuaregr10

Guest
Slazem se s tobom druze, 99 % si upravu..

Evo da i ja malo osvjezim temu..Nesto novija tipa Zetora od tog malog 45-ice..




:D:D

Pozdrav Basic :arrow:

Zekan je pravi stroj, očuvan je, traktor je za 10 :supz:.
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,703
Što mislite, jel bolja hidraulika sa ovisnom ili neovisnom pumpom?
 

davor22

Član
Tu od
24 Lis 2009
Poruka
700
bok,pa prema ostalim cjenama zetora to je povoljno,ak već nije prodan:)
(isplati se ić pogledat kad je u vž, kao i ti)
 
Posljednje uređivanje:

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
paa..ja nebi bil baš zagrijana za tu liniju traktora..zetor mi je prije bil No1. al sad me duboko razočaral..:/
 

markotk

Član
Tu od
30 Stu 2010
Poruka
128
tak sam i ja cul da nisu vise kak su negda bili.par mehanicara mi je vec reklo da dok dojdeju do 6000 radnih sati obavezno generalka jer je sve pri kraju..
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
tak sam i ja cul da nisu vise kak su negda bili.par mehanicara mi je vec reklo da dok dojdeju do 6000 radnih sati obavezno generalka jer je sve pri kraju..

...pa stare serije su bile kad zamijeniš nešta orginal novim dijelom to više nije to,a nove serije su kad zamijeniš orginal dio novim on bolje radi,ja sam na novom majoru zamijenio željeznu cijevčicu koja dovodi gorivo od boš pumpe do klipa i sada punmo bolje radi i malo je življi na gasu,a inače ta cijev je sa starog zetora....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
...pa stare serije su bile kad zamijeniš nešta orginal novim dijelom to više nije to,a nove serije su kad zamijeniš orginal dio novim on bolje radi,ja sam na novom majoru zamijenio željeznu cijevčicu koja dovodi gorivo od boš pumpe do klipa i sada punmo bolje radi i malo je življi na gasu,a inače ta cijev je sa starog zetora....
Koju to cijevčicu? VT lajtung?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
Ne vodi na klip nego na dizu.
Nije crijevo nego je lajtung.
Taj lajtung nema veze sa tim o čemu ti pišeš i nema veze jer od starog ili od novog materijala
 

Ruddy

Član
Tu od
17 Ožu 2009
Poruka
212
Ne vodi na klip nego na dizu.
Nije crijevo nego je lajtung.
Taj lajtung nema veze sa tim o čemu ti pišeš i nema veze jer od starog ili od novog materijala

dobro niznam znao šta je jer ne baratam mehanikom,ali pukla mi je orginal tvornička i zamijenio drugom i traktor bolje radi u startu i zvuk se promijenio,možda je lajtung bio polu začepljen pa da je bio slabiji dovod goriva ili šta ja neznam.....
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
dobro niznam znao šta je jer ne baratam mehanikom,ali pukla mi je orginal tvornička i zamijenio drugom i traktor bolje radi u startu i zvuk se promijenio,možda je lajtung bio polu začepljen pa da je bio slabiji dovod goriva ili šta ja neznam.....
To je več nekaj drugo ;)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
nije možda orginal tema ali koliko vrijedi orginal prednji utovarivač sa dve korpe na Zetoru 7245 orginal su došli iz češke prije nekoliko godina?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
nije možda orginal tema ali koliko vrijedi orginal prednji utovarivač sa dve korpe na Zetoru 7245 orginal su došli iz češke prije nekoliko godina?

Zavisi jel kupuješ ili prodaješ ;)
Lift trac ili koji drugi?
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
Danas vozili jednu plaletu drva ( sirovih ).. Mada je to za njega nista. :rolleyess::rolleyess::rolleyess::rolleyess:

[YT]v=ddtEs0YtHNM[/YT]
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
pa vi se samo pravite da vozite..kao idete napred,a na 1:30 vam se kotač vrti unazad i onda stoji u mjestu poslje...haha..pa nit nije osjetil..a kaj je tak dobro izolirana kabina..pa skoro se ne čuje..moral sam pojačat više zvučnike neg obično kaj slušam..?!
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
to se možda ne događa kod tebe da se kotač vrti unatrag jer je možda druga dimenzija guma ali to se i meni dešava na nekih 26-27 kmh dobiješ dojam da se guma vrti unatrag ili da stoji
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
to se možda ne događa kod tebe da se kotač vrti unatrag jer je možda druga dimenzija guma ali to se i meni dešava na nekih 26-27 kmh dobiješ dojam da se guma vrti unatrag ili da stoji

pa znam..samo malo zaje*avam...:weedman::twisted:
 

basic

Član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
360
HEHEH, kod mene se desilo bas kad vozim 4-om tockovi kao da miruju , a on ide 4-om brzinomkao 7245 5-om prelazi 25 kmh, a 5-a brzina kad je, tad mi se tockovi pocinju unazada da okrecu :D i tad pod teretom 5-om brzinom ide blizu 40 kmh..

Ovdje na snimci smo vozili normalno bez velikih gasova tako da je isao lijepo , a bez opterecenja ikakvog, a kad malo nagazis po gasu ide ko Hitna..:D:D
 

Najnoviji postovi

Na vrh