• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Arno

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Zasto koristis ovaj prikljucak, za brazde ili?

ovo je višenamjenski prikljućak što možeš vidjeti na predhodnim stranicama , a ovaj nastavak je predviđen za prokapanje graba po polju to jest za ispuštanje vode ali sam u pšenici proljetos otišao u premekano pa se nisam ni sam mogao izvući.
 

danot

Član
Tu od
2 Srp 2009
Poruka
633
Imao je otac napraveno ovakva sprica preko kompresor za stari TV-PE-18, koristeli smo je mozda 10ak godine u vrta dok nismo prodali tog TV, jedino sto sam imao zamjerka je bio nalevanje tekucina kroz ventil od 1col:mad:,ali u svaki slucaj jeftino i efikasno resenije sta obavlja posao.
Pozdrav:partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Imao je otac napraveno ovakva sprica preko kompresor za stari TV-PE-18, koristeli smo je mozda 10ak godine u vrta dok nismo prodali tog TV, jedino sto sam imao zamjerka je bio nalevanje tekucina kroz ventil od 1col:mad:,ali u svaki slucaj jeftino i efikasno resenije sta obavlja posao.
Pozdrav:partyman:

Ja radim već par godina prezadovoljan , otvor za naljevanje dovoljno velik lako pranje i održavanje
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Danas sam špricao, voćke pa evo par slika mojeg prozvoda šprice ,

ARNO sva čast na prskalici,
ali šteta je bilo takvu bačvu upropastiti,
bolja je u ljetnim danima kad se u nju nalije
vinu, pa sa njom u duboko zamrzavanje na sat dva ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ARNO sva čast na prskalici,
ali šteta je bilo takvu bačvu upropastiti,
bolja je u ljetnim danima kad se u nju nalije
vinu, pa sa njom u duboko zamrzavanje na sat dva ;)

ima ih još 4 , 5 samo da je kvalitetnog vina od kojeg glava ne boli , a ova bažva je zakon kao šprica !!!


 
G

GROF

Guest
., svaka čast ARNO!., patent za Bogove!...

., radujem se našem ponovnom susretu!, da vidim tvoji ruku dela!., imaš jako puno vrhunskih ideja pretočene u orginalne i svrsishodne proizvode!...
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
ima ih još 4 , 5 samo da je kvalitetnog vina od kojeg glava ne boli , a ova bažva je zakon kao šprica !!!



ovo mi se čini nekak da vleće za zagorske vine,
a oko kvalitete istoga raspitaj se kod Prime ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ovo mi se čini nekak da vleće za zagorske vine,
a oko kvalitete istoga raspitaj se kod Prime ;)

Zašto kod PRIME ja kvalitetu ocjenjujem i pratim svakodnevno !!!! ,,, a što se zagorskog tiće tu si u pravu .
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,290
Zašto kod PRIME ja kvalitetu ocjenjujem i pratim svakodnevno !!!! ,,, a što se zagorskog tiće tu si u pravu .

velim zao da pitaš kod Prime jer im je bilo neka fine ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
ARNO sva čast na prskalici,
ali šteta je bilo takvu bačvu upropastiti,
bolja je u ljetnim danima kad se u nju nalije
vinu, pa sa njom u duboko zamrzavanje na sat dva ;)
A za dobar paprikaš nebi valjala :scratch
Kad se prepili na pol mogle bi i dve vrste :D
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
A to se znači dimilo sa Priminog štanda. A s čim ste kurili kaj je onak cni dim išel :scratch
A mene ste brže na rundu odvlekli da nebi slučajno probal ;)
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A to se znači dimilo sa Priminog štanda. A s čim ste kurili kaj je onak cni dim išel :scratch
A mene ste brže na rundu odvlekli da nebi slučajno probal ;)

Ja se nisam dimio ni odimio , a neznam ni ko je ? Ali ako neko i je taj mudro šuti ,


 
G

GROF

Guest
., forumski prijatelju ARNO!., sretan TI rodjendan!

., puno zdravlja i sriće - obostranog zadovoljstva, želim tebi i tvojoj obitelji!...

., aj Bog!., vidimo se, čitamo se ...
 
Na vrh